Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Zapraszamy do wzięcia udziału w testach najnowszej gry Reality Pump, dodatku do Two Worlds II - Pirates of the Flying Fortess. Testy odbywać się będą od 13.06 w Krakowie. Do uczestnictwa w testach konieczne jest dysponowanie wolnym czasem w tygodniu (pon-pt, od godz. 10 do 17) oraz ukończenie 16 lat.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie przez adres mailowy: testy@realitypump.pl W zgłoszeniu prosimy podać terminy, w jakich będziecie mogli uczestniczyć w testach.

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem testów:
http://www.realitypump.pl/pl/images/cms/pdfy/regulamin.pdf

Oficjalna zapowiedź gry:
http://www.realitypump.pl/pl/twii-pirate...g-fortress.html

Wydarzenie na facebooku:
http://www.facebook.com/event.php?eid=177929795595626

Dodatkowo uczestnicy otrzymają koszulki "Two Worlds II Testing Crew":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany.

Moje pierwsze wrażenia z gry są bardzo pozytywne.

Czy istnieje mozliwość przejścia kampani dla jednego gracza w trybie co - op z kolegą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 14:27, Zebek napisał:

Czy istnieje mozliwość przejścia kampani dla jednego gracza w trybie co - op z kolegą?

Nie da się. Z kolegą możecie grać w multi, ale tam jest tylko przechodzenie z punktu A do punktu B i eksterminacja wrogów po drodze. No i Areny, na których walczysz z innymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam problem z zadaniem jaja termitów, oddałem gościowi 10 tych, które były zaznaczone w poprzednim zadaniu z dostarczeniem wody, a nie mogę znaleźć innych jaj. Znalazłem termitiery, ale nie mogę zabrać jaj, bo są za wysoko. Jak można je zdobyć? Mam grę w wersji 1.20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 17:27, MozgotrzepPL napisał:

ale nie mogę zabrać jaj, bo są za wysoko. Jak można je zdobyć? Mam grę w wersji 1.20.

POzostaje Ci poszukać innych kopców. Ja też nie mogłem dostać się do tych wyżej położonych, ale na sawannie jest sporo termitier, więc powinieneś zebrać te 30 jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 21:57, Abi_Dalzim napisał:

> ale nie mogę zabrać jaj, bo są za wysoko. Jak można je zdobyć? Mam grę w wersji
1.20.
POzostaje Ci poszukać innych kopców. Ja też nie mogłem dostać się do tych wyżej położonych,
ale na sawannie jest sporo termitier, więc powinieneś zebrać te 30 jaj.

Mi nie udało się tylu jaj zebrać na sawannie, a całą wyspę schodziłem, ale za to dostaje się je jako nagrodę za questy (bodajże z tablicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, tą wypowiedzią chciałbym zachęcić wszystkich, którzy przeglądają to forum do odwiedzenia nowej strony poświęconej sadze Two Worlds - www.twoworlds.gram.pl . Dysponujemy całkiem sporymi zasobami odnośnie drugiej części gry, warto dodać, że redakcja nie śpi i artykułów jest coraz więcej. Ponadto zapraszamy do rejestracji na forum, wstąpienia do redakcji. Przyjmiemy każdego kto grał w Two Worlds i ma chęci tworzenia polskiego serwisu o tej wspaniałej, polskiej produkcji.
Z wyrazami szacunku,
RoMek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 13:58, lis_23 napisał:

Kiedy do Polski trafi pudełkowa,spolszczona wersja owego dodatku?.

Możesz kupić w sklepie Reality Pump ja już mam ale jest to wersja AdOn
Polska wersja językowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2011 o 09:25, shrekinator napisał:

Możesz kupić w sklepie Reality Pump ja już mam ale jest to wersja AdOn
Polska wersja językowa


No tak,tyle że ja nie lubię gier w formie dystrybucji elektronicznej,poza tym,trzeba mieć zapewne kartę kredytową aby takiego zakupu przez neta dokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2011 o 11:01, lis_23 napisał:


No tak,tyle że ja nie lubię gier w formie dystrybucji elektronicznej,poza tym,trzeba
mieć zapewne kartę kredytową aby takiego zakupu przez neta dokonać.


Co do elektronicznej formy zakupu był to mój pierwszy raz:-) ale wszystko odbyło się ok przy płatności pay pal cala operacja trwała 5min po ściągnięciu gre wypaliłem na łycie więc zaden problem poza tym mogę 20 razy ściągnąć do 31.12.
Z tego co mi wiadomo w tym tygodniu mają być uruchomione inne formy zapłaty przelew itd
A sam dodatek rewelacj choć w multi mogliby dać nowe zbroje i broń, ale po premierze pewnie jakiś patch wrzucą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie mogę się przełamać . Jak wiem że mam pudełeczko a w środku jeszcze jakaś mapka , to pieje z zachwytu.Co prawda coraz mniej jest wydań gier takich jak np."Wiedźmin " lub pierwsze wydanie "Gothic 3". Ale otwieranie takiego pudełka , to niezapomniane chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można od kogoś kupić łódź do żeglowania? Dostałem oczywiście tą łódź w Nowym Ashos za 3 tysiące od tego strażnika pobitego w prologu ale teraz błąka się ona po morzach i oceanach bo zapomniałem gdzie ją zostawiłem. :) W sumie nie wydaje mi się żeby można by gdzieś jeszcze kupić stateczek ale zawsze warto się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już tutaj ten problem, ale nie został on do końca rozwiązany. Również mam problem z zadaniem "Ostatnia Szansa" i nie mogę zabić sędziego Cormica, ponieważ pasek życia schodzi mu do minimum i dalej nie idzie. Czy każdy ma taki problem i czy może ktoś znalazł na niego sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas aktywacji,nie działa kursor myszy,a zatem i aktywacja jest niemożliwa. Czy ktoś wie jak to rozwiązać? Już mi się odechciało tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna sposób na wyregulowanie jasności gry? Na pierwszej wyspie gdzie klimat jest raczej pustynny wygląda to okropnie i razi w oczy. Zmniejszenie gamma pomaga minimalnie i raczej wpływa na nasycenie barw, a ten cały blask i jasność pozostają. Blur i aa mam wyłączone. Czyżbym był skazany na taki styl graficzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować