Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Painkiller: Resurrection - demo już dostępne

22 postów w tym temacie

Jakby się naćpał czegoś :D A poważnie to faktycznie ta marka została już i tak dokumentnie zniszczona. Zamiast robić kolejną część to robią jakieś pseudo dodatki i to każdy przez inną firmę... szkoda że People Can Fly już się tą grą nie zajmuje... :P Najlepsze były dwie pierwsze części tzn. "jedyneczka" + dodatek do niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Doomny: a co ma piernik do wiatraka?

Jest się czego bać, oceny gier tego austriackiego studia nie oscylują wysoko, do tego są to przygodówki :X
Ściągam to demo, ściągam, ale za 2h dopiero ujrzę ten koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobieranie rozpoczęte. Szkoda tylko że znów postacie będą się powtarzać. Grafa niewiele lepsza ale spróbuję czy jest lepsza od Booh''a. Jeśli będzie za 19zł i będzie fajna to kupię od razu. Jeśli nie to poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli to zrobic Polacy...
Ale okladka mogla by byc lepsza no ludzie to wyglada jak.. bym napisal jak ale dzieci to czytaja :/
to nalezy dac na Demotywatora.. najglupsze okladki ;/
A co do gry trzeba looknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Zdzichowi: "Nie pij tyle denaturatu, bo będzie nieszczęście!".
Ale pił dalej. Nawet psa częstował.
Mówiłem potem: "Tyle pijesz, to chociaż nie ćpaj tego świństwa z przemytu, bo będzie źle!".
Ale ćpał dalej. I pozwalał psu to wciągać.
Mówiłem także: "Pijesz, ćpasz, zrób to dla siebie i nie oglądaj Mody na sukces, bo się doigrasz!".
Ale oglądał. Razem z psem.
Niedawno mówiłem mu: "Trujesz się, oglądasz kał, to chociaż nie graj w The Sims, bo marnie skończysz!".
Ale grał dalej. A pies zaglądał przez ramię.
I co się stało? Zdzich wraz z psem wylądował na okładce Painkiller: Resurrection. Szkoda chłopaka. I psa. Ale ja ostrzegałem. Tylko słuchać nie było komu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał tu nastąpić nawrót do mrocznych klimatów pierwszego Painkiller''a, więc skuszę się i pobiorę ten wytwór. Albo uznam go za coś grywalnego i jak wyląduje, to kupię go w biedronce, albo po prostu wyrzucę i zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najgorszych okładek, jakie kiedykolwiek widziałem. Toć to wygląda z okładki 10x gorzej od gier typu "Inspektor Czerwony Nochal myszkuje"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 19:11, Phenom napisał:

Podobny ten koleś z okładki do Popka...


Hahaha mistrz. Centralnie Popek. Mi się kojarzy jeszcze z tym ziomkiem, który grał w Mi Jak Miłość tego gościa na wózku kiedyś, ma ktoś jego fotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STOP STOP STOP!!! TO DEMO JEST ZŁE!

Demo to zostało wypuszczone przez pomyłkę i jest to wersja z początku 2008 roku (początek postępu nad grą) i NIE JEST TO WERSJA POPRAWNA!
Miała być inna wersja, i będzie za tydzień!!!

Cytat:

We are very happy about the feedback concerning the demo but we are also sorry because we accidently released an old demo version. We really feel sorry for that. Next week we will release a demo version in the actual quality of the final game. So stay tuned and sorry for the inconvenience.

Więc jest jeszcze nadzieja!!! No toć nie było możliwe żeby wypuścili TAKI krap.
Trailery wyglądały dobrze więc może...


DOWÓD: http://forum.jowood.com/showthread.php?p=2538757

Odpowiedź MEGALOMANIAC

Enjoy! Hahaha, naprawde myśleliście że JoWood pozwoli sobie na taki Crap? Jest to bardzo wczesna ALPHA gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera powtórka z demem Risena ale z małą róźnicą, tam demo nie działało.

No nic, czekam.

Swoja drogą ta plansza była taaaka wielka że chyba zajmowała 60% objętości dema. No i czy to jedyny przypadek kiedy instalacja (dema) była w pliku ISO? Pobrałem demo z Gamershella i prócz standardowo pliku txt i odnośnika był ten plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo ściągałem przez 2 godziny i podczas ładowania się poziomu gra się wiesza = nigdy mi się nie podobała głównie przez tysiące takich samych stworów do rozwalania ale teraz to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować