Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz walkę z bossem w Dante`s Inferno

23 postów w tym temacie

tak samo jak koledze wyżej, narazie to Dante''s jest o wiele lepszy niz GoW3. Krwawe i przynajmniej widac to na camerze jak na filmiku ;p no i nie ma zadnych cenzur, tzn "jak na tym filmiku" gdy juz robil ostatni ruch z tym bossem, to rozwaliło mu łeb na pół. I to mi sie podoba <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hellish" - bardzo adekwatne :D
Chyba skuszę się także na DI, może stanowić miłą odskocznię od GoWa. Kosa całkiem ładna i użyteczna. Niech zgadnę, sama Śmierć mu go dała, czy może ją zabił i zabrał? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na osobach, które GoW znają ze słyszenia i ostatnich trailerów (czy printscreenów) być może robi to wrażenie. Odtwórstwo, czy może inaczej- kopiowanie jest tak ewidentne, że zastanawiam się jak im to uchodzi płazem ;)

EA świetnie wyczuła koniunkturę i zwietrzyła zysk na imitacji Gow''a. Ale GoW to nie jest - niestety. To jak dać syrence blachy z mercedesa. Niby to wygląda jak mercedes, ale diabeł tkwi w szczegółach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 13:18, palpatine napisał:

Na osobach, które GoW znają ze słyszenia i ostatnich trailerów (czy printscreenów) być
może robi to wrażenie. Odtwórstwo, czy może inaczej- kopiowanie jest tak ewidentne, że
zastanawiam się jak im to uchodzi płazem ;)
EA świetnie wyczuła koniunkturę i zwietrzyła zysk na imitacji Gow''a. Ale GoW to nie
jest - niestety. To jak dać syrence blachy z mercedesa. Niby to wygląda jak mercedes,
ale diabeł tkwi w szczegółach ;)


uuuf, jak to dobrze, że urodziłem się w 1990 roku - nikt nie posądzi mnie, że jestem zerżnięty z GoWa. bo, jak wiadomo, GoW jest jedynym, niedoścignionym wzorem i każdy chłopiec chce być jak GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 11:59, Mr_Hyde napisał:

Jak narazie podoba mi sie to lepiej niz 8 minut z GoW''a .


No i nie dziwie się ,bo tam nie było walki z prawdziwym bossem ,a na dodatek gość rozwalał większe potworki bez QTE. :]


PS.W walce z zwykłymi stworkami też mu coś nie szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie czytania Boskiej komedii i tylko jak usłyszałem o pomyśle na tą grę byłem lekko zniesmaczony. Autor tego artykułu powianiem podwójnie podkreślić i pogrubić dwa słowa: "luźno bazuje" lub zamienić na "zawiera pewne motywy/postacie". Tak naprawdę wykorzystują tylko motyw 9-poziowego piekła [lecz są to tylko 3/5 ponieważ później wędruje także po czyśćcu i niebie], oraz paru "przecinków", z którymi Dante prowadził rozmowę. Oczywiście imię bohatera także nawiązuje do tego z Boskiej komedii, lecz ten prawdziwy nie był jakimś super herosem, który wkracza do piekła by uratować swoją miłość, tylko poetą któremu Bóg dostąpił daru móc wędrować po zaświatach wraz z swym mentorem Wergiliuszem. Oczywiście wszystkich zachęcam do lektury Boskiej komedii, choć język jest trudny [poemat był ten napisany ponad 700 lat temu] to sama książka jest bardzo ciekawa. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oja, jakie to Godofwarowe. Ale całkiem fajne, tylko chyba jakoś nie bawi mnie aż taka brutalność.
PS: W fajnych momentach panowie od prezentacji się śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować