Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero bez gitary

17 postów w tym temacie

Po co grać na instrumencie bez instrumentu? Już jest taka gra i nie święci triumfów. O tak, i jeszcze będę grać w GH w czasie spaceru do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technologia ta jeśli zostanie dopieszczona będzie wielkim skokiem w przód. O ile wykorzystanie do gier wydaje mi się lekko chybionym pomysłem, to do wszelkich urządzeń będzie nadawał się idealnie. Koniec wyjmowanie odtwarzaczy by zmienić muzykę, jeden gest i po sprawie, odbieranie telefonów to już betka. Takie sterowanie jeśli zostanie wprowadzone i pozbawione wszelkich błędów natury technicznej będzie warte każdej ceny.
Hmm... chyba sztuczne protezy działają na podobnej zasadzie, odbierając bodźce z mięśni... może niepełnosprawni(np. z amputowaną dłonią) też będą mogli używać tego cudeńka.

No ale od pomysłu do wykonania kawał drogi. To, że pokazali kolesia "grającego" w GH nie oznacza, że wiedzą amerykańce jak sprawić by "kontroler" był całkowicie sprawny. Poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Archacus, może do Guitar Hero to się nie przyjmie (bez sensu) to jakieś zastosowanie pewnie znajdzie. Może nie do telefonów czy odtwarzaczy, bo np. w iPhonie wystarczą mi 3 przyciski na kabelku do prawej słuchawki i już mogę odbierać telefony, dzwonić (w 3gs jest wybieranie głosowe które działa nawet w głośnym pociągu, sprawdziłem), przerzucać, przewijać itp piosenki, a nawet wybieraniem głosowym wybierać kawałki które mi się podoba. I te wszystkie rzeczy robię jednym przyciskiem, a pozostałe dwa to plus i minus do kontroli głośności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wynalazek do różnych innych celów może być bardzo dobrym rozwiązaniem, ale pod względem Guitar Hero to nie ma szans wypalić. Guitar Hero nazywa się dlatego, że gra się na gitarze, na przedmiocie, który trzyma się w łapie, a nie jakimś dziwacznym nieistnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentują wykorzystanie w grach, noszeniu zakupów i bieganiu, a zero słowa nt tego, czy niepełnosprawny bez dłoni będzie mógł dzięki tej technologii mieć równie sprawną rękę, co każdy człowiek z ludzką ręką.
W końcu wynalazek, który autentycznie bardzo się przyda wszystkim używającym jakichkolwiek "wspomagaczy sztucznych" - mp3, telefonów, protez itp.
Nie mogę się doczekać, żeby zmieniać mp3 pstryknięciem palców :D

Offtopic: typ na filmie "szarpie struny" jak leworęczny, ale ustawić w opcjach GH zmiany "strun" dla leworęcznego już nie potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko dopracują bo nie podoba mi się wizja mojej osoby obwieszonej kablami.

Swoją drogą jestem prawie pewien, że palce zdrowego człowieka nie zginają się pod takimi kątami jak u tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba lekko się zakręcił w samym swoim pomyśle bo granie na gitarze bez gitary.... po kiego? Jaki to ma sens?

Ale kurczę już np. operacja z lekarzem kilka set km dalej i robotem idealnie naśladującym jego ruchy mięśni, nacisk itp. to już by było naprawdę coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:50, GuitarHero napisał:

> Taniej wyjdzie klikając w przyciski 1,2,3 w JamLegend...
Szkoda mi cię.

Mi ciebie też ;*.

Co do samego GH - i tak nie będzie na pc ;x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować