Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 01:51, Hubi Koshi napisał:

[Spogląda w górę] Jak tam się lata pod sufitem ?? Tak z czystej ciekawości, czytasz może
Pratchetta ??

Czytam, czytam choć ostatnio niestety jestem zmuszony dłuższą przerwę sobie zrobić. Ale jak tylko będę miał czas lecę do biblioteki po Kolor Magii ;)

Dnia 15.10.2008 o 01:51, Hubi Koshi napisał:

I musiałeś się pochwalić, żebyśmy się ślinili i ci zazdrościli :-P No to owszem ja ci
zazdroszczę XD

O czym ty mówisz.... no dobra, dobrze mówisz w końcu po co miałbym się chwalić gdybym nie liczył na setki przekleństw, bomby w mailach i śliniących się ludzi, muhauhauah.

Dnia 15.10.2008 o 01:51, Hubi Koshi napisał:

Miłej zabawy, zdawaj raporty z postępów ^^

Na razie jest miło. Kreska stoi na wysokim poziomie (na pewno jest lepsza od tej w anime), choć wciąż czekam na pojawienie się kilku fajniejszych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 01:49, Hubi Koshi napisał:

> > SPOILERY GUNDAM 00 EP 2 RAW


Ajajajaj Oglądanie anime z dubbingiem to jak..... oglądać anime z dubbingiem XD Nie mogę
wymyśleć gorszego porównania. A Amerykanie i Niemcy nie są jedynymi którzy powinni się
tego nauczyć. Oglądałeś Atak Klonów i Zemste Shitów ?? Bosh jak ja usłyszałem Obi Wana
to "Ale gejowski głosik O_o"

Tak oglądałem i właśnie dlatego byłem głównie załamany. Anakin, a raczej Vader i słynne NOOOOOOOO wyszło tragicznie... Widzę to jużw wersji niemieckiej NEEEEEEIN... epic FAIL.

Dnia 15.10.2008 o 01:49, Hubi Koshi napisał:

Z tego akurat z rozkoszą zrezygnuje :-P

A może jednak nie? :P

Dnia 15.10.2008 o 01:49, Hubi Koshi napisał:

Biorąc pod uwagę że Soma dość ślicznie się rozwinęła przez te cztery lata to faktycznie
może być całkiem niezłą zakąską przed Mariną.

I oczywiście walnie Marinie prosto z mostu, że ją zdradził :PA Soma teraz jest naprawdę śliczna ;)

Dnia 15.10.2008 o 01:49, Hubi Koshi napisał:

Pudło, Sraczko-Buraczkowy w kratkę ^^ Ciekawe czy są takie smoki.

Zawsze się znajdzie jakiś wybryk natury :P Kurdę (z akcentem na "ę") myślałem, że zgadnę :P

Dnia 15.10.2008 o 01:49, Hubi Koshi napisał:

Hmm ciekawe czy Soma ma przy sobie komórkę ??

W kaształcie pandy ze zdjęciem Siergieia :P

Dnia 15.10.2008 o 01:49, Hubi Koshi napisał:

A i owszem owszem. To co mnie najbardziej cieszy to brak Kopiuj-Wklej, Kopiuj-Wklej podczas
walk XD W Wingu, SEEDzie i pewnie pozostałych seriach to był nagminny proceder.

SEED pokazał "klasę" wycinając i wklejając. Tu mamy również dość podobne sceny, ale są naprawdę tylko podobne, bo mamy inny kąt pokazania sytuacji, blablabla i takie tam.

Dnia 15.10.2008 o 01:49, Hubi Koshi napisał:

OOOOOOKIIIII-DOOOKIIII

PSZT :P

Dnia 15.10.2008 o 01:49, Hubi Koshi napisał:

Bo samemu mu do kobiety niedaleko co :-P Hmm a to całkiem sensowny scenariusz XD Już
sobie wyobrażam jego walkę z Kathy XD Trzymać przeciwnika na dystans i machać mu pazurami
przed oczami XD

Walnie jej z super afro puncha i się skończył :P Uderzenie będzie podobne do Falcon Punch:P
http://www.youtube.com/watch?v=FFtw7qW7Vcw

Dnia 15.10.2008 o 01:49, Hubi Koshi napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=pH_mq07xHk4
[Gleba] O Jesus Christ XD To było Boskie. No nic trzeba odpowiedzieć w podobnym klimacie
http://pl.youtube.com/watch?v=WNb8QFrlzVQ

Stare :P A masz http://www.youtube.com/watch?v=WXq4PSuibns

Dnia 15.10.2008 o 01:49, Hubi Koshi napisał:

Serio ?? To źle ??

Bez znaczenia :P

Dnia 15.10.2008 o 01:49, Hubi Koshi napisał:

Czyż one nie są piękne *-*. (Tak tak mówię o Gundamach) A dla mniejszych świrów militarnych
dodateczek

Piękne, piękne ^^ Keldim wygląda o wiele lepiej od Dynamesa, Arios jak zwykle cute, a szczególnie w trybie myśliwca, Seravee też fajnie uzbrojony, choć buźka z tyłu trochę mnie dziwi, a 00 pozostawie bez komentarza, bo każdy wie, jaki jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ga Reii Zero 1

No ciekawie się zapowiada, nie powiem. choć zakończenie przewidziałem gdy tylko usłyszałem, że zaskakujące :-P Ale e tam. Kilka epów na pewno obejrzę.

Baccano 4

Po długiej przerwie wróciłem do oglądania. Wciąż mnie zachwyca, postacie są świetne. Ma szanse ma b. wysokie miejsce w moim rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 17:09, Asthariel napisał:

Ga Reii Zero 1

No ciekawie się zapowiada, nie powiem. choć zakończenie przewidziałem gdy tylko usłyszałem,
że zaskakujące :-P Ale e tam. Kilka epów na pewno obejrzę.


Ga-Rei Zero trochę mnie zdenerwował bo jedzie sobie po bohaterach z mangi Ga-Rei Byakuei biorąc stamtąd nawet złe postacie. Obawiam się, że to studio nie zrobi anime G-R Byakuei skoro uśmiercili już 2 tamtejszych bohaterów i zmieniając trochę historie świata (np. motyw z Yomi w 2 odcinku). Ale jeśli by liczyć anime osobno jak na razie jest bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 15:46, Asthariel napisał:

Co wyjdzie z połączenia CG z TTGL:
http://pl.youtube.com/watch?v=pusLW1wtApk


Bez jaj...dziwnie to wygląda xP.

Dnia 16.10.2008 o 15:46, Asthariel napisał:

Co wyjdzie z połączenia FMA z FFVi:
http://pl.youtube.com/watch?v=X_wRDJ_WpsU


Jakby się przyłożyć to wszystko można znaleźć xD.
http://pl.youtube.com/watch?v=6md2Lc-ZKYs&feature=related (coś podobnego jak widać O_o).

@...
Zacząłem oglądać Genshiken. Na początku to mi się wydawało ,że to będzie bez ładu i składu i co prawda tak jest ,ale jak dla mnie odpowiada...a zwłaszcza ten przewodniczący klubu to jest świetny xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:01, Earthshaker napisał:

> > > SPOILERY GUNDAM 00 EP 2 RAW


Dnia 15.10.2008 o 16:01, Earthshaker napisał:

Tak oglądałem i właśnie dlatego byłem głównie załamany. Anakin, a raczej Vader i słynne
NOOOOOOOO wyszło tragicznie... Widzę to jużw wersji niemieckiej NEEEEEEIN... epic FAIL.

Ugh, nawet mi nie przypominaj. Chociaż Niemcy może nie są tacy źli... sam nie wiem, oglądałem jakiś czas temu Inuyashę i z braku subów obejrzałem tak z ciekawości jeden odcinek po niemiecku i... całkiem nie najgorszy dubbing, głosy w miarę pasują i w ogóle... chociaż moja kumpela z Austrii się akurat strasznie krzywiła na dubbing XD

Dnia 15.10.2008 o 16:01, Earthshaker napisał:

A może jednak nie? :P

Bierz go sobie i się użeraj z ludźmi oskarżającymi cię o nie znanie klasyków i grożącymi kastracją jeśli nie obejrzysz/zagrasz/przeczytasz Czegoś-Tam. Na zdrowie ci, bierz sobie ten tytuł XD

Dnia 15.10.2008 o 16:01, Earthshaker napisał:

I oczywiście walnie Marinie prosto z mostu, że ją zdradził :PA Soma teraz jest naprawdę
śliczna ;)

Hmm Setsuna wydaje się że się wysprycił przez te 4 lata więc pewnie walnie że ją zdradził, ale doda że tylko dlatego iż był zdesperowany, ona była daleko, a on potrzebował ciepła etc. Nie zdążysz nawet mrugnąć, a on już będzie przytulony do tych ciepłych krągłości z których Marina winna być tak dumna :-3

Dnia 15.10.2008 o 16:01, Earthshaker napisał:

Zawsze się znajdzie jakiś wybryk natury :P Kurdę (z akcentem na "ę") myślałem, że zgadnę

Czytaj Sapkowskiego he is good for you XD

Dnia 15.10.2008 o 16:01, Earthshaker napisał:

W kaształcie pandy ze zdjęciem Siergieia :P

Cóż skoro Ranka mogła mieć... yyy ślimaka ?? To czemu nie panda z Papa Bearem XD

Dnia 15.10.2008 o 16:01, Earthshaker napisał:

SEED pokazał "klasę" wycinając i wklejając. Tu mamy również dość podobne sceny, ale są
naprawdę tylko podobne, bo mamy inny kąt pokazania sytuacji, blablabla i takie tam.

Ale przynajmniej nie ma tego co mnie dobijało w Wingu, później w serii to wyglądało tak jakby 70% walk zwyczajnie kopiowali z poprzednich odcinków XD

Dnia 15.10.2008 o 16:01, Earthshaker napisał:

PSZT :P

SZSZSZPRPRPRPRPRPRAT

Dnia 15.10.2008 o 16:01, Earthshaker napisał:

Walnie jej z super afro puncha i się skończył :P Uderzenie będzie podobne do Falcon Punch:P
http://www.youtube.com/watch?v=FFtw7qW7Vcw

Taaa a Ozma będzie siedział przywiązany do krzesła i zakneblowany oczekując na zwycięstwo... mogę sobie wyobrazić jego przerażenie gdy wygra Gej, normalnie Vaderowe NO się schowa do kąta.

Dnia 15.10.2008 o 16:01, Earthshaker napisał:

Hoho Niczego sobie muszę przyznać, a widziałeś to ?? [Uwaga, obejrzenie może wywołać ciężkie uszkodzenie mózgu]
http://pl.youtube.com/watch?v=JFIXW3FyDcY

Dnia 15.10.2008 o 16:01, Earthshaker napisał:

Bez znaczenia :P

Gut

Dnia 15.10.2008 o 16:01, Earthshaker napisał:

Piękne, piękne ^^ Keldim wygląda o wiele lepiej od Dynamesa, Arios jak zwykle cute, a
szczególnie w trybie myśliwca, Seravee też fajnie uzbrojony, choć buźka z tyłu trochę
mnie dziwi, a 00 pozostawie bez komentarza, bo każdy wie, jaki jest ;)

Można odnieść wrażenie że główka w jakiś sposób stabilizuje Gundama, no bo gdyby Seeravee normalnie odpaliła te swoje bazooki to pewnie poleciała by parę kilometrów do tyłu. Ewentualnie może służyć jako jakiś większy emiter GN Particles. Bo Double 0 jest Epicki (swoją drogą zajrzyj na mojego gramsajta XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 13:57, Fouton napisał:

Czytam, czytam choć ostatnio niestety jestem zmuszony dłuższą przerwę sobie zrobić. Ale
jak tylko będę miał czas lecę do biblioteki po Kolor Magii ;)

Jeszcze go nie przeczytałeś ?? Przecież to jeden z pierwszy tomów (chronologicznie). A tak w ogóle to co już przeczytałeś i co ci się najbardziej podobało. Bo jak dla mnie to Death i Susan FTW

Dnia 15.10.2008 o 13:57, Fouton napisał:

O czym ty mówisz.... no dobra, dobrze mówisz w końcu po co miałbym się chwalić gdybym
nie liczył na setki przekleństw, bomby w mailach i śliniących się ludzi, muhauhauah.

Noo teraz się rozumiemy, tak szczerze mówiąc to od czasu do czasu trafiam na fotki różnych mangowych figurek na necie i... kurde naprawdę aż mnie skręca żeby sobie jedną kupić, ale że z kieszeni motylki tylko wylatują... ciekawe czy te motylki dało by radę opchnąć miłośnikom robaczków...

Dnia 15.10.2008 o 13:57, Fouton napisał:

Na razie jest miło. Kreska stoi na wysokim poziomie (na pewno jest lepsza od tej w anime),
choć wciąż czekam na pojawienie się kilku fajniejszych postaci.

Miodzik ^^ No to miłej zabawy... chociaż teraz już pewnie jesteś tak trochę przy końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

> > > > SPOILERY GUNDAM 00 EP 2 RAW


Ugh, nawet mi nie przypominaj. Chociaż Niemcy może nie są tacy źli... sam nie wiem, oglądałem
jakiś czas temu Inuyashę i z braku subów obejrzałem tak z ciekawości jeden odcinek po
niemiecku i... całkiem nie najgorszy dubbing, głosy w miarę pasują i w ogóle... chociaż
moja kumpela z Austrii się akurat strasznie krzywiła na dubbing XD

Kumpela powiadasz? :P Nie no Niemcy wybitnie psują klimat. Słyszałeś o tym, że C+ wprowadza Afro Samuraia? :P

Dnia 17.10.2008 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

Bierz go sobie i się użeraj z ludźmi oskarżającymi cię o nie znanie klasyków i grożącymi
kastracją jeśli nie obejrzysz/zagrasz/przeczytasz Czegoś-Tam. Na zdrowie ci, bierz sobie
ten tytuł XD

Specjalnie zrobię tak, żebyś dalej Ty ten tytuł trzymał. For the Greater Good.

Dnia 17.10.2008 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

Hmm Setsuna wydaje się że się wysprycił przez te 4 lata więc pewnie walnie że ją zdradził,
ale doda że tylko dlatego iż był zdesperowany, ona była daleko, a on potrzebował ciepła
etc. Nie zdążysz nawet mrugnąć, a on już będzie przytulony do tych ciepłych krągłości

To by była jedna z piękniejszych scen ever. Marina pozna po nim, że zrobił to nie będąc w pełni władz umysłowych. "Marino Ismail. Jesteś lepsza niż mi się wydawało"

Dnia 17.10.2008 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

z których Marina winna być tak dumna :-3
Czytaj Sapkowskiego he is good for you XD

"Idź i wychędoż się sam" :P

Dnia 17.10.2008 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

Cóż skoro Ranka mogła mieć... yyy ślimaka ?? To czemu nie panda z Papa Bearem XD

A może być i panda. Nawet mały Tieren Taozi jako telefon. IMHO akcja z tym czymś Ranki była o tyle zabawna, że odgłosy ślimaczka po prostu rozbrajały.

Dnia 17.10.2008 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

Ale przynajmniej nie ma tego co mnie dobijało w Wingu, później w serii to wyglądało tak
jakby 70% walk zwyczajnie kopiowali z poprzednich odcinków XD

Ile można patrzeć na strzelającego w ten sam sposób Heavyarmsa? No właśnie :P

Dnia 17.10.2008 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

SZSZSZPRPRPRPRPRPRAT

DIIIIIIIIIING-DOOOOOOOONG

Dnia 17.10.2008 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

Taaa a Ozma będzie siedział przywiązany do krzesła i zakneblowany oczekując na zwycięstwo...
mogę sobie wyobrazić jego przerażenie gdy wygra Gej, normalnie Vaderowe NO się schowa
do kąta.

Obcinanie włosów przez Eda Nożycorękiego będzie już lepszym wyborem. Z jednej strony dobrze, że w shonenach nie ma scen homo, jednak z drugiej fajnie byłoby zobaczyć istny hardkor w publicznej telewizji. :P

Dnia 17.10.2008 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

Hoho Niczego sobie muszę przyznać, a widziałeś to ?? [Uwaga, obejrzenie może wywołać
ciężkie uszkodzenie mózgu]
http://pl.youtube.com/watch?v=JFIXW3FyDcY

Również to znam :P Teraz pora na klasyk http://pl.youtube.com/watch?v=_1nzEFMjkI4

Dnia 17.10.2008 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

Gut

Ja.

Dnia 17.10.2008 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

Można odnieść wrażenie że główka w jakiś sposób stabilizuje Gundama, no bo gdyby Seeravee
normalnie odpaliła te swoje bazooki to pewnie poleciała by parę kilometrów do tyłu. Ewentualnie
może służyć jako jakiś większy emiter GN Particles. Bo Double 0 jest Epicki (swoją drogą
zajrzyj na mojego gramsajta XD

Zgodzę się co do emitera, jednak trzeba przyznać, że twarzyczka mimo oryginalnego wyglądu, nie powala. Mimo wszystko Seravee jest ownerski i naprawdę fajnie patrzy się, gdy słyszy się Tierię i tekst o GN Bazooce. Co do GS''a to kilka dni temu już przejrzałem co tam masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 19:58, Hubi Koshi napisał:

Jeszcze go nie przeczytałeś ?? Przecież to jeden z pierwszy tomów (chronologicznie).

No niestety moja osiedlowa biblioteka takich luksusów nie posiada a ostatnio nie mam prawie czasu nawet na sen a co dopiero pojechać na koniec miasta po Kolor Magii. Nie martw się nadrobię!

Dnia 17.10.2008 o 19:58, Hubi Koshi napisał:

A tak w ogóle to co już przeczytałeś i co ci się najbardziej podobało. Bo jak dla mnie
to Death i Susan FTW

Uhh za dużo wymieniać. Jak dla mnie najlepsze były Mort i właśnie Death. Susan jeszcze nie miałem okazji przeczytać. Podobały mi się jeszcze Wolni Ciutludzie i Straż Dzienna.

Dnia 17.10.2008 o 19:58, Hubi Koshi napisał:

Noo teraz się rozumiemy, tak szczerze mówiąc to od czasu do czasu trafiam na fotki różnych
mangowych figurek na necie i... kurde naprawdę aż mnie skręca żeby sobie jedną kupić,
ale że z kieszeni motylki tylko wylatują... ciekawe czy te motylki dało by radę opchnąć
miłośnikom robaczków...

Ja po 2 miesiącach braku kompa musiałem kupić 6 gier w których miałem zaległości. Minie sporo czasu zanim jakieś fundusze u mnie zagoszczą.

Dnia 17.10.2008 o 19:58, Hubi Koshi napisał:

> Na razie jest miło. Kreska stoi na wysokim poziomie (na pewno jest lepsza od tej
w anime),
> choć wciąż czekam na pojawienie się kilku fajniejszych postaci.
Miodzik ^^ No to miłej zabawy... chociaż teraz już pewnie jesteś tak trochę przy końcu.

Niestety (a może i stety) do dziś nie miałem czasu zagrać ani chwilę (6 gier robi swoje), ale przed chwilą przeszedłem świetny fragment z podbijaniem tego grodu, gdzie popędził Oboro. Na szczęście jest weekend i można spędzać 23 godziny dziennie na graniu tak więc wracam do Utawarerumono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

> > > > > SPOILERY GUNDAM 00 EP 2 RAW


Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

Kumpela powiadasz? :P Nie no Niemcy wybitnie psują klimat. Słyszałeś o tym, że C+ wprowadza
Afro Samuraia? :P

Nie myśl sobie nic :-P Jest homoseksualistką, poznałem ją na Deviancie, spodobał się jej mój styl komentowania artów XD Długo, zawile i nudno. Oj nie dobijaj mnie proszę, akurat jakiś czas temu rodzice przerzucili się na Cyfrowy Polsacik... no mówi się trudno.

Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

Specjalnie zrobię tak, żebyś dalej Ty ten tytuł trzymał. For the Greater Good.

In the name of the God Emperor I shall purge you, vile heretic. Regret your betrayal in HELL

Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

To by była jedna z piękniejszych scen ever. Marina pozna po nim, że zrobił to nie będąc
w pełni władz umysłowych. "Marino Ismail. Jesteś lepsza niż mi się wydawało"

Bo Marina ma takie kochane serduszko które przygarnie każde biedne zbłąkane stworzonko. Co z tego że stworzonko ma jakieś 30 metrów i siłę ognia batalionu czołgów. A jak już jesteśmy przy przytulaniu.
http://miss-k.deviantart.com/art/Setsuna-and-Marina-87493561

Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

"Idź i wychędoż się sam" :P

"Bo my byliśmy krzynkę pijani, a one Diablo Szybkie"
Sapkowskie Krasnoludy FTW

Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

A może być i panda. Nawet mały Tieren Taozi jako telefon. IMHO akcja z tym czymś Ranki
była o tyle zabawna, że odgłosy ślimaczka po prostu rozbrajały.

Oj tak, na początku jak to... coś zobaczyłem to w głowę zachodziłem Co To U Diabła Jest, ale sympatyczne to było niesamowicie i jeszcze to jak Ranka podnosiła włosy, boski widok XD A co do Tierenów

Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

Ile można patrzeć na strzelającego w ten sam sposób Heavyarmsa? No właśnie :P

Aż się chce przewijać te walki, ktoś kto obejrzał np. pierwsze 10 odcinków, gdyby wpadł na 20 któryś to by się pewnie myślał że od początku oglądasz.

Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

DIIIIIIIIIING-DOOOOOOOONG

DEEEEEJJJAAAA-FU!

Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

Obcinanie włosów przez Eda Nożycorękiego będzie już lepszym wyborem. Z jednej strony
dobrze, że w shonenach nie ma scen homo, jednak z drugiej fajnie byłoby zobaczyć istny
hardkor w publicznej telewizji. :P

Oj chciało by się zobaczyć XD A jeszcze bardziej chciało by się zobaczyć przeciętnego Moherka widzącego ten hardcore, tylko szybko złapać fotkę i lecieć wrzucić to na neta, sławnym by się zostało XD Ech ale ten paskudziarz Ozma nieźle mnie wystraszył kiedy mało Fokera nie odstawił ARGH!

Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

Również to znam :P Teraz pora na klasyk http://pl.youtube.com/watch?v=_1nzEFMjkI4

Buehehe ten duży gość wymiata XD No nic, pora wytoczyć ciężką artylerię.
Go Go Emo Rangers
http://pl.youtube.com/watch?v=TjmOK4TTvwg

Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

Ja.

Da.

Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

Zgodzę się co do emitera, jednak trzeba przyznać, że twarzyczka mimo oryginalnego wyglądu,
nie powala. Mimo wszystko Seravee jest ownerski i naprawdę fajnie patrzy się, gdy słyszy
się Tierię i tekst o GN Bazooce.

Bo jak się słyszy ten tekst to w mózgu aż dzwoni od ostrzeżeń "Uwaga Totalna Rozwałka w Trakcie" Heh jak pierwszy raz Tieria odpalił GN Bazookę na Full powerze, na tej pustyni to mi zwyczajnie szczęka opadła XD

Dnia 17.10.2008 o 21:06, Earthshaker napisał:

Co do GS''a to kilka dni temu już przejrzałem co tam
masz :P

A znaczy wiesz że sobie zmieniałem ostatnio tyło :-P
To Kira prawda ?? Niegrzeczny Kira, wszystkim facetom laski wyrywa XD

20081017224124

20081017224353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 21:37, Fouton napisał:

No niestety moja osiedlowa biblioteka takich luksusów nie posiada a ostatnio nie mam
prawie czasu nawet na sen a co dopiero pojechać na koniec miasta po Kolor Magii. Nie
martw się nadrobię!

Mam nadzieję bo naprawdę warto ^^ Książki Pratchetta to prawdziwy miód na duszę. Ja byłem zmuszony na kompie jego książki czytać, przeczytałem chyba grubo ponad połowę tego co napisał. A ostatnio zacząłem zbierać jego książki. Mam już "Mort", "Kosiarz", "Straż Nocna", "Złodziej Czasu" i "Ostatni Kontynent", ślicznie ułożone na półeczce ^^ Kolekcja może mała, ale moja własna i zamierzam ją sukcesywnie powiększać.

Dnia 17.10.2008 o 21:37, Fouton napisał:

Uhh za dużo wymieniać. Jak dla mnie najlepsze były Mort i właśnie Death. Susan jeszcze
nie miałem okazji przeczytać. Podobały mi się jeszcze Wolni Ciutludzie i Straż Dzienna.

Och chodziło mi ogólnie o serie o Śmierci i jego rodzince ^^; Wybacz nieścisłość. Z tej serii przeczytałem chyba wszystko "Mort", "Kosiarz", "Muzyka Dusz", "Wiedźmikołaj" i "Złodziej Czasu" to CHYBA wszystkie. Ostatnio (po zakupieniu i przeczytaniu Straży Nocnej) stałem się również zaciekłym fanem Sama Vimesa XD

Dnia 17.10.2008 o 21:37, Fouton napisał:

Ja po 2 miesiącach braku kompa musiałem kupić 6 gier w których miałem zaległości. Minie
sporo czasu zanim jakieś fundusze u mnie zagoszczą.

I feel your Pain T_T Tak to już jest że się ciągle nie ma funduszy, a jest tyle rzeczy które chciało by się kupić. Na chwilę obecną zbieram na nowy HDD (500GB bo mam tylko dwa 160 i 30) i nic innego nie mogę kupować :-(

Dnia 17.10.2008 o 21:37, Fouton napisał:

Niestety (a może i stety) do dziś nie miałem czasu zagrać ani chwilę (6 gier robi swoje),
ale przed chwilą przeszedłem świetny fragment z podbijaniem tego grodu, gdzie popędził
Oboro. Na szczęście jest weekend i można spędzać 23 godziny dziennie na graniu tak więc
wracam do Utawarerumono ;)

Eeee to faktycznie byłeś ostro zajęty, życzę powodzenia z pogrywaniem ^^ Ja osobiście teraz pogrywam w Icewind Dale, całkiem przyjemnie i łatwo się gra mimo trudności ustawionej na MAX. Poza tym hasając po Youtube obejrzałem fragmencik FMP Fumoffu gdzie Sosuke strzelał do arbuza ze śrutówki i Black Lagoon gdzie zakonnice przygwoździły mafiozów do ziemi ogniem z broni automatycznej... oj coś czuję że obejrzenie tych dwóch serii to dla mnie MUST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 23:19, Hubi Koshi napisał:

Eeee to faktycznie byłeś ostro zajęty, życzę powodzenia z pogrywaniem ^^

Bite 5 godzin grania na razie doprowadziło mnie do momentu jakże niemiłego spotkania z Karurą (biedny Oboro-chan). Zaraz wracam grać dalej. Noc jeszcze młoda.
>Ja osobiście

Dnia 17.10.2008 o 23:19, Hubi Koshi napisał:

teraz pogrywam w Icewind Dale, całkiem przyjemnie i łatwo się gra mimo trudności ustawionej
na MAX.

Właśnie wśród tych 6 gier u mnie są obie części IwD. W jedynkę gram pierwszy raz a dwójki nigdy nie udało mi się przejść.
>Poza tym hasając po Youtube obejrzałem fragmencik FMP Fumoffu gdzie Sosuke strzelał

Dnia 17.10.2008 o 23:19, Hubi Koshi napisał:

do arbuza ze śrutówki

Ahh to było piękne. Bierze bejsbol i idzie w przeciwnym kierunku do arbuza. Wszyscy się cieszą, że udało się go wyprowadzić w pole a on popisuje się Hawkeyem (dla maniaków FMA ;)) i trafia z 30 metrów serią z karabinku. Aż chce się przypomnieć serię. Ale jednak za dużo na głowie.

Dnia 17.10.2008 o 23:19, Hubi Koshi napisał:

i Black Lagoon gdzie zakonnice przygwoździły mafiozów do ziem

Akurat pierwszy raz słyszę o tym tytule (jakieś przebłyski mam ale co to dokładnie to nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 01:49, Fouton napisał:

Bite 5 godzin grania na razie doprowadziło mnie do momentu jakże niemiłego spotkania
z Karurą (biedny Oboro-chan). Zaraz wracam grać dalej. Noc jeszcze młoda.

Oż XD No to dodałeś do swojego Haremu najbardziej odjechaną... Cofnij, jedną z najbardziej odjechanych kobitek jakie możesz mieć, wierz mi pomimo powtarzania że jest grzeczna, wdzięczna i tak dalej to i tak będzie cię ciągnęła za nos Gdzie Zechce i Kiedy Zechce... ale to już wiesz XD

Dnia 18.10.2008 o 01:49, Fouton napisał:

Właśnie wśród tych 6 gier u mnie są obie części IwD. W jedynkę gram pierwszy raz a dwójki
nigdy nie udało mi się przejść.

Ja w jedynkę grałem już dawno temu, ale zaciąłem się na elfich ruinach, gdzieś chyba jakiś item przegapiłem i do tego stopnia się zniechęciłem że rzuciłem gierkę na półkę, dopiero teraz ją stamtąd ściągnąłem i zacząłem grać... w sumie jak już jestem przy Powrotach to może stare dobre Original War odkurzę.

Dnia 18.10.2008 o 01:49, Fouton napisał:

Ahh to było piękne. Bierze bejsbol i idzie w przeciwnym kierunku do arbuza. Wszyscy się
cieszą, że udało się go wyprowadzić w pole a on popisuje się Hawkeyem (dla maniaków FMA
;)) i trafia z 30 metrów serią z karabinku. Aż chce się przypomnieć serię. Ale jednak
za dużo na głowie.

Mhm nie do końca się zgodzę z tym "karabinem", to co on miał w łapie to strzelba nie karabin. Rzuciłem okiem i chyba NA SZCZĘŚCIE strzelał pociskami, nie śrutem, bo jakby walnął śrutem to arbuz nie byłby jedynym czemu się oberwało. A tak poza tym to była też scenka gdzie jechał na rowerze, a Chidori z tyłu siedziała, wtem zza pagórka wyskakuje wóz policyjny, a w środku jakaś nawiedzona Mistrzyni Kierownicy... Bosh jak zobaczyłem jak postawiła samochód na boku przy zakręcie to myślałem że padnę XD Boski widok

Dnia 18.10.2008 o 01:49, Fouton napisał:

Akurat pierwszy raz słyszę o tym tytule (jakieś przebłyski mam ale co to dokładnie to
nie wiem)

[szper szper szper] Mam nadzieję że mi się za to nie oberwie
http://pl.youtube.com/watch?v=vPPHhsTxMMg
Ten pierwszy to właśnie Black Lagoon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 01:49, Fouton napisał:

Akurat pierwszy raz słyszę o tym tytule (jakieś przebłyski mam ale co to dokładnie to
nie wiem)


Jak będziesz miał czas to koniecznie sprawdź ten tytuł, klimat BL (zarówno anime jak i mangi) po prostu wymiata.
Poniżej scenka spod kościoła - biedna zagubiona duszyczka szuka schronienia u miłosiernych sług bożych zaś nowo przybyły do miasta mafioso usiłuje dać siostrzyczkom lekcję uległości:)
http://pl.youtube.com/watch?v=J9o9Sd5Ps9I

EDIT:
Spóźniłem się - Hubi Koshi już zapodał linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się