Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2009 o 17:08, Hubi_Koshi napisał:

> I najprawdopodobniej zawitałby tu znowu Wojman :P
W sumie to ostatnio jakoś tylko jego widać jak coś moderatoruje.


Nie nie, ostatnio trochę się pobudzili, przez te nagonkę na Wojmana.


Btw, nieźle, odbanowali Kalejdoskopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 23:05, Ichibanboshi-kun napisał:

Nie nie, ostatnio trochę się pobudzili, przez te nagonkę na Wojmana.

Może będzie odrobinę spokojnie i bez-trollowo ^^

Dnia 07.09.2009 o 23:05, Ichibanboshi-kun napisał:

Btw, nieźle, odbanowali Kalejdoskopa...

Kogo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basquash 22

No zajebisty epek :) tylko co oni chcą zrobić z Danem ? :( idę o zakład że będzie druga seria, bo w 26 tego nie zamkną ... mam nadzieję że się nie skończy cliffhangerem jak Code Geass pierwsza seria i nie będzie tyle czekania co w przypadku Lulusza ...

a teraz czas na nowe Bakemonogatari

btw. warto zabierać się za CANAAN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 23:10, Taikun napisał:


btw. warto zabierać się za CANAAN?


Jest kilka innych tytułów bardziej wartych uwagi niż Canaan ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 23:32, Taikun napisał:

Imie i nazwisko!

I odłóż ten miotacz plazmy... ten karabin szturmowy też... ten pistolet również i nie zapomnij o tych nożach. Tak żyletki i kastet też masz oddać i nie myśl że nie widzę że masz okute metalem buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 23:32, Taikun napisał:

> Jest kilka innych tytułów bardziej wartych uwagi niż Canaan ;]

Imie i nazwisko!


Taaa, ja juz np to dropem, jakos nie chce mi sie dalej ogladac

Dybry wracam sie uczyc

A temata walnąłem, poczytajcie sobie i od razu film kupujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 23:37, Hubi_Koshi napisał:

> Imie i nazwisko!
I odłóż ten miotacz plazmy... ten karabin szturmowy też... ten pistolet również i nie
zapomnij o tych nożach. Tak żyletki i kastet też masz oddać i nie myśl że nie widzę że
masz okute metalem buty.


Nie cwaniakuj obywatelu, mam na Ciebie tekę ... hentaie, echi, yaoi ... ciekawe rzeczy ściągasz ... wymieć dalej :> ?

@ Karharot

słyszałem wiele dobrego o RftP, musze obczaić jak wygląda widocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 18:53, Hubi_Koshi napisał:

> Baj De Łej, tak rozmawiamy o Nanosze (tak to się odmienia ? :3) a co sądzisz o OPach

> z niej, IMO OPki z 1 i 2 serii to genialne mistrzostwo, ale w StrikerS OP już jest
o
> wiele gorszy.
Chyba tak, ale jak ognia unikam konieczności użycia tej formy ^^; Co do openingów (i
dorzucę jeszcze endingi) To mi się bardzo podobał ten z pierwszej serii tak mniej więcej
9/10 za to ending... mam mieszane uczucia... dam mu jakieś 4/10. Opening A''s jest całkiem
przyjemny aczkolwiek... troszeczkę nie w moim guście, jakieś 7/10, przy czym sceny walki
w drugiej połowie podskakują do 9/10, ending A''s dostaje ode mnie 10/10 nie tylko za
słodycz, ale również za to że był jednym wielkim miodzikiem dla fanów NanohaXFate ^^
Co do StrikerS, powiem że lubię oba openingi, szczególnie pod koniec, jak nie kochać
Nanohy który podnosi Raging Heart niczym shotguna apo strzale XD Z drugiej strony bardziej
lubie drugi opening (Massive Wonders, pewnie jeszcze do niego nie doszedłeś) jest w nim
kilka naprawdę fajnych scen (np krótka scena wymachującej Zamberem Fate, gdybym miał
oceniać to pierwszy dostałby 7/10, a drugi 8/10. Oba ending dostają ode mnie 9/10. Mają
inny klimat, pierwszy nieco melancholijny, odrobinkę smutny, a drugi jest bardziej dynamiczny,
taki nieco... rozmarzony i wypełniony wspomnieniami, ale oba mi się podobają ^^

Ja osobiście oceniałem bardziej wartość muzyczną niż Video + Muzyka, u mnie nadal Innocent Starter i Eternal Blaze żyją sobie na playliście, bo szczególnie ten pierwszy jest genialny, ale tak jak już powiedziałem, przynajmniej pierwszy OP nie spełnia moich standardów :P
A co do EDów, żaden mi się nie spodobał, jakieś takie nie dla mnie, za wolne i za spokojne :D

Dnia 07.09.2009 o 18:53, Hubi_Koshi napisał:

> Najlepiej do częstochowy, tam i z powrotem :D
Bez przerw na plecenie głupot do starych babek XD

On nie plecie głupoty, on uprawia bardzo ładny marketing ;D

Dnia 07.09.2009 o 18:53, Hubi_Koshi napisał:

> Na ten temat można by się długo rozpisywać ale jak już wspomniałeś, nie prowokujmy
tematowych
> kłótni, i nie zmieniajmy go w kolejnego Boga Ateizm czy Polską statystykę :p
Gińcie poważne tematy :-P Naprawdę jak teraz patrzę co się tam dzieje to mi się całkiem
z Mangi odechciewa wychodzić.

Mogrima tak jakby mniej.... :D

Dnia 07.09.2009 o 18:53, Hubi_Koshi napisał:

> Jak znajdziesz to możesz dać, dołączy do mojej kolekcji weird shitów na YT :P
To nie na youtube, tylko demotywatorek :-)

No to będzie ppm->zapisz jako-> ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 23:32, Taikun napisał:

> Jest kilka innych tytułów bardziej wartych uwagi niż Canaan ;]

Imie i nazwisko!

NEEDLESS ?
Umineko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2009 o 23:04, Ichibanboshi-kun napisał:

Bullseye, o to chodziło :)


Tzn. koleś sam w sobie zasłużył na takie potraktowanie w pełnej krasie, ale jednak brzydko to wygląda, kiedy na początku jest romans, a później to próbuje przypominać Higurashi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 23:44, Taikun napisał:

Nie cwaniakuj obywatelu, mam na Ciebie tekę ... hentaie, echi, yaoi ... ciekawe rzeczy
ściągasz ... wymieć dalej :> ?

Yyyy a nie pomyliło ci się może z moją listą osiągnięć ?? Moja "teka" by się raczej składała z "M jak Miłość", "Plebanii", "Mody na Sukces", i oglądania Telewizji Trwam bo do tego bym się za Chińską Republikę Ludową nie przyznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 07:48, Mysterum napisał:

Tzn. koleś sam w sobie zasłużył na takie potraktowanie w pełnej krasie, ale jednak brzydko
to wygląda, kiedy na początku jest romans, a później to próbuje przypominać Higurashi
:(

Tak to już jest jak się stworzy słabą serie i potem trzeba kombinować jak sprzedać DVD.

Taikun
Canaan mozęsz oglądać, będziesz miał całkiem nie zły serial akcji więcej po tym nie oczekuj. Phantom wypada jednak lepiej i jest doroślejszy(choć narazie dałem go na wstrzymanie bo czekam aż wyjdą wszystkie ep i wezme go na jeden raz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 00:08, Cirno napisał:

Ja osobiście oceniałem bardziej wartość muzyczną niż Video + Muzyka, u mnie nadal Innocent
Starter i Eternal Blaze żyją sobie na playliście, bo szczególnie ten pierwszy jest genialny,
ale tak jak już powiedziałem, przynajmniej pierwszy OP nie spełnia moich standardów :P

Cóż mi się tam w sumie wszystkie opy podobają , jestem z tych których łatwo zadowolić ^^ Ogólnie jednak wszystkie opy mają fajną muzykę więc się cieszę i sobie słucham.

Dnia 08.09.2009 o 00:08, Cirno napisał:

A co do EDów, żaden mi się nie spodobał, jakieś takie nie dla mnie, za wolne i za spokojne

Ale takie przecież mają być EDy XD Przynajmniej tak sądzę

Dnia 08.09.2009 o 00:08, Cirno napisał:

On nie plecie głupoty, on uprawia bardzo ładny marketing ;D

NA STOS Z MARKETINGOWCAMI!! Uwwgghhh jak ja nie cierpie durnego marketingu :-/ Zamiast wydawać kasę na niego twórcy gier mogli by zatrudnić jeszcze paru ludzi i uczynić gry ciekawszymi.

Dnia 08.09.2009 o 00:08, Cirno napisał:

Mogrima tak jakby mniej.... :D

I całe szczęście ^^

Dnia 08.09.2009 o 00:08, Cirno napisał:

No to będzie ppm->zapisz jako-> ok :D

Znalezione ^^
http://img216.imageshack.us/img216/5209/c94b1aa7872645f332423d8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się