Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2010 o 18:13, Perry_Cox napisał:


Jestem po sesji z DMC. Spodziewałem się głównie jatki, a dostałem naprawdę świetne
anime z genialną fabułą, klimatem i wspaniałymi postaciami. Jatka był, ale prawie zawsze
na końcu i w małych ilościach. Dlatego szukam podobnego anime, tzn. coś nie za długiego
(max. 30 odcinków), mrocznego, a zarazem z elementami humorystycznymi i z postacią podobną
do Dantego, czyli ktoś, kto nie męczy się z byle przeciwnikiem. Oczywiście nie wszystkie
te rzeczy muszą być spełnione, ale gdyby coś podobnego było, to z miejsca się na to piszę
:)


W DMC grałem w gry, anime nie oglądałem bo za dużo złego o nim słyszałem. Ze znanych mi serii które spełniają podane wymagania polecam:
Claymore - dark fantasy, główna bohaterka wymiatająca wielkim mieczem, sporo potworków i jatki :) Humoru nie ma tu jednak za wiele.
Black Lagoon - najemnicy, mafie, gangsterzy, dużo strzelania i czarnego humoru. Do tego ostra bohaterka ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za propozycje. Black Lagoon już zacząłem oglądać i powoli się wciągam. Resztę też na pewno sprawdzę. Co do DMC, osobiście słyszałem tylko dobre rzeczy o anime i nie zawiodłem się. Ale przyznam się, że dopiero zaczynam poważniejszą zabawę z anime, bo wcześniej to tylko Dragon Ball oglądałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 20:09, Perry_Cox napisał:

Dzięki za propozycje. Black Lagoon już zacząłem oglądać i powoli się wciągam. Resztę
też na pewno sprawdzę. Co do DMC, osobiście słyszałem tylko dobre rzeczy o anime i nie
zawiodłem się. Ale przyznam się, że dopiero zaczynam poważniejszą zabawę z anime, bo
wcześniej to tylko Dragon Ball oglądałem ;)

Po tym widać ze zaczynasz ogladanie bo DMC jest słąbym tytułem i powie ci to każdy kto już obejrzał trochę w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bez przesady, gdyby było aż takie słabe, to bym tego nie oglądał i tak nie zachwalał. To raczej kwestia gustu. Rozumiem, że weteranom anime może się nie podobać, bo coś tam coś, bla bla bla. Ale dla zwykłych śmiertelników DMC jest, IMHO, całkiem niezłe. Dzięki anime DMC zainteresowałem się grą, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 21:33, Dared00 napisał:

Teraz tylko czekać, aż Sasuke będzie wykorzystywany w budownictwie...

Perry_Cox
W moim wypadku Devil May Cry (DMC - taki sam skrót ma też inne znane i lubiane anime, Detroit Metal City) był wielkim zawodem, a za sobą miałem każdą część tej wspaniałej serii. Cała seria, chociaż ładna i efektowna, to brakło jakiejś konkretnej historii, wątku wokół którego anime to by się obracało. Właściwie to były krótkie historyjki z życia Dantego, w dodatku słabo zrealizowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 20:09, Perry_Cox napisał:

Dzięki za propozycje. Black Lagoon już zacząłem oglądać i powoli się wciągam.

Revy jest kochana, prawda?

Spoiler

XD



Jak obejrzysz to co podaliśmy, daj znać jak się podobało a polecimy więcej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2010 o 23:03, Kosmitus napisał:

> Dzięki za propozycje. Black Lagoon już zacząłem oglądać i powoli się wciągam.
Revy jest kochana, prawda?

Spoiler

XD


Nom, to taka Lara Croft x2

Dnia 22.09.2010 o 23:03, Kosmitus napisał:

Jak obejrzysz to co podaliśmy, daj znać jak się podobało a polecimy więcej ;D

Będę pamiętał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bungaku Shoujo

Na początku myślałem, że to będzie lekka opowieść, lecz zmieniła się w świetny dramat. Piękna opowieść, ja chcę kurczę te książki po angielsku, żeby się dowiedzieć więcej o tym wszystkim!
10/10

Spoiler

Biedna sempai... I co do zakończenia, jak myślicie, czy jak widzimy Miu to widzimy niedaleko Kazushiego, czyżby z Konohą skończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie właśnie Soukyuu no Fafner: Right of Left :]
Ciekawy ,ale i też krótko streszczający film o całej serii mający swoje chamskie podłoże :]

Byłem ciekaw tego tytułu ,dlatego muszę się zabrać za serię :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem trailer MM (którego mangę czytam) i nawet nie wiecie jak mi ulżyło gdy się dowiedziałem że seiyuu głównej bohaterki nie będzie Kugimiya Rie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 02:30, MisticGohan_MODED napisał:

Obejrzałem sobie właśnie Soukyuu no Fafner: Right of Left :]
Ciekawy ,ale i też krótko streszczający film o całej serii mający swoje chamskie podłoże
:]

Right or Left to OVA tej serii będąca jej prequelem (dość luźnym zresztą). Na marginesie, niedługo wychodzi nowy film z tego. Serię samą jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się