Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2012 o 15:46, Lex napisał:

Czytaliście?
http://seventhstyle.com/2012/03/29/angel-beats-new-developments-confirmed/
Jeśli to faktycznie prawda, to obstawiałbym adaptację w formie VN.

Może drugi sezon anime? Niekoniecznie z dokładnie tymi samymi postaciami. Zawsze ten pomysł można jakoś jeszcze inaczej wykorzystać. Lub adaptacja Heaven''s Door.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 14:38, AntyEvil napisał:

na wakacje ma być 2 sezon Dog Days!


Ja bym się z tego powodu nie cieszył. Prawdopodobnie i tak będę oglądał, lecz nie sądzę, by było lepsze od pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie UMINEKO NO NAKU KORO NI i zastanawiam się jak mogę dowiedzieć się dalszej historii ,manga czy jakieś VN ? Interesował się ktoś tym swego czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 17:48, Darnok_Rukia napisał:

Skończyłem właśnie UMINEKO NO NAKU KORO NI i zastanawiam się jak mogę dowiedzieć się
dalszej historii ,manga czy jakieś VN ? Interesował się ktoś tym swego czasu ?


Jeśli dobrze kojarzę, to trzeba czekać na kolejne rozdziały, jeśli będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 19:17, Outlander-pro napisał:

Hmm anime Robotics;Notes zapowiedziane na październik. Sama VN wyjdzie w czerwcu. Ciekawe...

<Plan to watch>
Liczę na kreskę bardziej podobną do tej z VN, a nie takiego nie-wiadomo-co w stylu animowanego S;G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2012 o 19:32, Lex napisał:

Liczę na kreskę bardziej podobną do tej z VN, a nie takiego nie-wiadomo-co w stylu animowanego
S;G.


Mi się tam kreska z S;G bardzo podobała. Ba! Będę bronił jej jakości na ubitej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 17:48, Darnok_Rukia napisał:

Skończyłem właśnie UMINEKO NO NAKU KORO NI i zastanawiam się jak mogę dowiedzieć się
dalszej historii ,manga czy jakieś VN ? Interesował się ktoś tym swego czasu ?

Właśnie obejrzaleś jedną z gorszych adaptacji :P No ale jak ci się podobało to weź się za VN Umineko no Naku Koro ni Episode 4 (zawiera wszysktie poprzednie), które chociaż przedstawia tę samą historię to w anime wycięli tyle, że niejednokrotnie bedziesz zaskoczony xD Gorąco polecam, tylko licz się z tym że to jedna z najdłuższych produkcji w tym gatunku(doliczając jeszce kontynuacje, Chiru za którą absolutnie się nie bierz przed skończeniem podstawki). Grafika jest słabiutka, chociaż trwają prace nad tym (wpisz sobie Tweaking Umineko). A i wspomniałem, że ma najlepszy BGM?
http://www.youtube.com/watch?v=4vM0eG3R0Tg
@Lex
Ke? Co masz do kreski w anime S;G? Co prawda w VN jest dżzo oryginalniejsza, ale w adaptacji bardzo fajnie rysowali nos Okarina xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 20:54, Outlander-pro napisał:

Mi się tam kreska z S;G bardzo podobała. Ba! Będę bronił jej jakości na ubitej ziemi.

Zła nie była, ale w porównaniu do visual novel wyglądała zbyt standardowo, wręcz nijako. Wiadomo, goście z White Foksa to nie SHAFT ;) ale udowodnili już przy Katanagatari, że potrafią zrobić coś co będzie się odróżniać na tle innych anime, zachowując przy tym charakter oryginalnej pracy.

@Dared
Nikt oficjalnie nie stwierdził, że projekt został anulowany, więc kiedyś się pewnie ukaże (oby tylko szybciej niż OVA Code Geass ;3). Wg plotek z /a/ jesień to najwcześniejszy termin emisji.

20120402213453

20120402213503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirai Nikki e24

Dnia 02.04.2012 o 11:27, ziptofaf napisał:

Spoiler

Wyjątkowo się nie zgodzę. Dla odmiany to on właśnie COŚ robi, w dodatku z własnej inicjatywy. Choć faktem pozostaje że Ninth robi totalnie badassowe akcje ;)


Spoiler

Okej, coś w tym epku zrobił (nawet całkiem sporo jak na niego) ale ostatnie wrażenie jakie pozostawił to niezdecydowane łkania o "Mum and Daddy" i histeryczne żądania aby Uryuu go puściła.

Dnia 02.04.2012 o 11:27, ziptofaf napisał:

Spoiler

No cóż, nie ma co się dziwić że Yuno odbiło mając taką "mamusię". Każdy by zwariował po czymś takim...


Spoiler

True and true.

Dnia 02.04.2012 o 11:27, ziptofaf napisał:

Spoiler

A Death Glare Yuno to jest tak przerażający że ja się dziwię że Yukiteru w ogóle jeszcze chodzić mógł po jego ujrzeniu, normalny człowiek by chyba tylko liczył na cud w takiej sytuacji.


Spoiler

Przecież nie mógł - bogini Ninth go za rękę wyciągnęła (co może być zaliczone jako cudowna boska interwencja) XD



-> luzac

Dnia 02.04.2012 o 11:27, ziptofaf napisał:

Spoiler

A "spojrzenie śmierci" staje się wiosennym awatarem. Takie bije z niego ciepło.


Spoiler

Jak z odsłoniętego stosu nuklearnego XD
A awatar extra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Accel World Ep 1 i 2 pre-air

Wpisane na listę "koniecznie obejrzeć w całości". Wreszcie jakaś seria z niezłymi walkami w której nie zapowiada się żadne ratowanie świata a znacznie bardziej przyziemne (co nie oznacza jednak że złe, zawsze lubiłem Virtual Reality w Anime ;)) wątki. No i skrajnie nietypowy bohater - choć raz ktoś kto raczej haremu nie założy :D

Spoiler

"Well, simply said, I confessed to him but he rejected me" - Kuroyukihime już w drugim odcinku mnie rozwaliła tym tekstem, ciekawe co będzie dalej :D



Więc na razie mam już jedną serię w tym sezonie którą mogę oglądać. Jeszcze ze 3 (nie licząc Fate/Zero bo to jest oczywiste) i będę szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 12:45, Mrozinnio napisał:

Inu X Boku SS

Znajdę tu kogoś kto oglądał tą serię? Interesuje mnie jak nazywa się utwó który leci
w openingu, byłbym wdzięczny za informację.


Oglądać nie oglądam ale według MAL-a to jest to: "Nirvana" by MUCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych co mi po prostu przychodzi do głowy:

Level E, Angel Beats, Bata to Test, C, ef, Mawaru Penguindrum, Mononoke, Sword of the Stranger, Tiger & Bunny, Toradora, UN-GO.

A tak ogólnie to co lubisz, bo to co podałem to jest mieszanka różnych działów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się