Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2012 o 22:23, Karharot napisał:

Film Madoki, Bambo Blade 2, może nawet z To-Love Ru Darkness coś będzie (choć poprzednie
adaptacje TLR nie były zbyt udane). Pytanie tylko czy ta rozpiska jest autentyczna czy
też znowu jest to dzieło jakiegoś trolla szukającego 5 minut sławy...

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya mogę potwierdzić że autentyczne bo mówiono ostatnio że zrobią anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 22:06, Lex napisał:

> wiem że ten sezon jest, lekko powiedziawszy, beznadziejny.
Cisza przed jesienną burzą. :) http://img850.imageshack.us/img850/6285/fallanimever1apr1.jpg
Dużo SHAFTa i ufoTable, wreszcie nowy SeiZon, Planetarian, Eva 03, Madoka od Urouchera,
Zaregoto od NisiOisina, Blazblue i (a jednak) kolejna Denpa Teki, a to wszystko potwierdzone
na fansubowych wiki. Lepszej jesieni sobie nie przypominam!


<Patrzy na listę> SOOO EPIC <mdleje>
MuvLuv Alternative, Bakuman S3, Little Busters! Robotics;Notes, Fate/Keleid Liner Prisma Ilya, Saint Young Men, The Incredible Legendary Legend of the Legendary Heroes (seriously, who the fuck came out with such a name?!), PLUTO (wszystkie tomy dostępne w Polsce kupiłem i nie żałuję), filmy Planetarian, Madoka, Eva 3.0... i jeszcze sporo innych serii o których nie słyszałem a i spośród nich mogą znaleźć się rodzynki (Mangaka-san to Assistant-san brzmi ciekawie xD). 7 typowych anime które już WIEM że będę oglądać plus jakieś jeszcze mogą się pojawić...spokojnie do 3 godzin tygodniowo będzie można dobić na samych nowych seriach :D

Tylko gdzie ja wsadziłem ten wehikuł czasu o krótkim (kilkumiesięcznym) zasięgu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 22:06, Lex napisał:

Gapi się na listę...Gapi się na listę...Gapi się na listę...Gapi się na listę...Gapi się na listę...Gapi się na listę...Gapi się na listę...Gapi się na listę...Gapi się na listę...Gapi się na listę...Gapi się na listę...Gapi się na listę...
<imaginary smack>
Sorry zaciąłem się. To będzie dobry sezon ^^ Bakuman, Saint Young Men, drugi sezon Yormunganda będę śledził na pewno, a na pewno dojdzie do tego jeszcze kilka innych serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 22:06, Lex napisał:


CCCCCOOOOOOO????

Little Busters, jednak będzie robiło KyoAni?? YATTA!!!!!!!!!!!!!!! Czemu nikt tego jeszcze nie zauważył? Czy to może, jest jeszcze stara wersja?
Seitokai no Ichizon sezon 2???? Po prostu świetnie!!!!
Drugi sezon Legend of Legendary Horoes??? Yatta!!
Planetarian robione przez PA Works? OVA Madoki???


Kurka to będzie jeden z lepszych sezonów jaki pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2012 o 19:00, Hubi_Koshi napisał:

Nawet bardziej niż myślisz. Z tego co się orientuję to Lost Universe dzieje się w jednym
z trzech pozostałych "Wrzechświatów" w Multiversum Slayersów.


Trzech mówisz? A czym jest ten trzeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 22:25, Hubi_Koshi napisał:

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya mogę potwierdzić że autentyczne bo mówiono ostatnio że zrobią anime.

Parę innych też jest autentycznych ale to niestety nie dowodzi że to nie jest fake :/ Najpaskudniejsze trollcharty to te w których autor poświęcił chwilę czasu na wpakowanie już oficjalnie potwierdzonych pozycji a potem powypełniał brakujące pola czym mu do łba wpadło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 22:57, maniekk napisał:

Trzech mówisz? A czym jest ten trzeci?

Trzech Pozostałych, czyli w sumie jest ich cztery. Jeden to świat Slayersów, drugi to ten z którego przybył Darkstar w Try, trzeci to Lost Universe (przynajmniej tak myślę) a o czwartym nic nie wiem T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 22:58, Karharot napisał:

Parę innych też jest autentycznych ale to niestety nie dowodzi że to nie jest fake :/
Najpaskudniejsze trollcharty to te w których autor poświęcił chwilę czasu na wpakowanie
już oficjalnie potwierdzonych pozycji a potem powypełniał brakujące pola czym mu do łba
wpadło :/

Miejmy nadzieję że się mylisz... ale i tak ja jestem zadowolony w końcu dostanę swoją dawkę Badass Magical Yuri Girls! Ślinka mi cieknie na samą Myśl o Archer!Illya vs. Saber!Alter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 22:23, Karharot napisał:

Film Madoki, Bamboo Blade 2, może nawet z To-Love Ru Darkness coś będzie (choć poprzednie
adaptacje TLR nie były zbyt udane). Pytanie tylko czy ta rozpiska jest autentyczna czy
też znowu jest to dzieło jakiegoś trolla szukającego 5 minut sławy...

Gundam: The Origin już w październiku? Tutaj ktoś chyba się przeliczył, bo o tym były dopiero szczątkowo informacje, że coś takiego ma w ogóle powstać. Wciąż wychodzi Gundam AGE oraz Unicorn, jako OVA (nie wiadomo też czy The Origin nie będzie jako OVA, co dodatkowo wyklucza robienie tego obok innej serii).

Ogólnie jakoś nie napalam się na ten sezon (być może taki wybredny się stałem). Zresztą i tak trzeba będzie czekać na nieocenzurowane wersje, bo jak zwykle w tv niemal wszystko teraz leci z cenzurą. Dla mnie takie oglądanie na bieżąco jest tylko stratą czasu, bo lepiej od razu obejrzeć właściwą wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najbardziej, ekhem, ambitne dzieło tego sezonu...

Dakara Boku wa H ga Dekinai

"NEVER make a deal with a wet goddess you’ve only just met. That’s a lesson Ryosuke Kaga learns the hard way when he foolishly agrees to let Lisara Restole use some of his “essence” to stay in this world. Because despite her smoking hot appearance, Lisara’s actually a Shinigami, a Goddess of Death. However, she DOESN’T steal years off his life like any decent Shinigami would do. Oh no, instead she sucks him dry of something much more perverse by leeching off his lecherous spirit and draining his ability to enjoy… er… the things that teenage boys normally spend most of their time thinking about! And now that he’s been de-debased and de-debauched by her un-dirty trick, the poor regenerated degenerate’s only hope of getting his licentiousness renewed is to join the queen of mental-clean on her quest, since when she leaves our mortal plane he regains his normal immorality! But the termination of the probation of his reprobation isn’t guaranteed, because Goddesses of Death can be really harsh mistresses and it’s going to be anything but easy to go back to being sleazy!"

...Chyba nawet nie będę tego ściągać na dysk...

I wyobraźcie teraz sobie że to samo studio stworzyło np. Black Lagoon, Chobits, Ergo Proxy, Hajime no Ippo... Just....what is wrong with this world?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 22:06, Lex napisał:

> wiem że ten sezon jest, lekko powiedziawszy, beznadziejny.
Cisza przed jesienną burzą. :) http://img850.imageshack.us/img850/6285/fallanimever1apr1.jpg
Dużo SHAFTa i ufoTable, wreszcie nowy SeiZon, Planetarian, Eva 03, Madoka od Urouchera,
Zaregoto od NisiOisina, Blazblue i (a jednak) kolejna Denpa Teki, a to wszystko potwierdzone
na fansubowych wiki. Lepszej jesieni sobie nie przypominam!

Trollchart, Little Busters robi J.C. Staff, nie mówiąc o takich cudach jak zapowiedziane filmy Muv-Luv (nawet zwykła seria nie jest zapowiedziana), czy trzeci odcinek Denpateki na Kanojo. To samo OVA Pluto, do której prawa na film CG zostały kupione w 2010r. i jakoś żadnych wiadomości nie ujawniono. O podtytule filmu Madoki też mam mówić? A wiki to chyba polega na tym, że każdy może edytować?

@ziptofaf
Adaptacja mangowa była ponoć całkiem zabawna, więc może najpierw zobacz pierwszy odcinek przed wydaniem pochopnego komentarza. Chociaż wiadomo jak to jest z takimi anime, fanserwis ponad wszystko nawet jeśli nie było go aż tyle w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 23:10, ziptofaf napisał:

Dakara Boku wa H ga Dekinai

Całkiem niezłe to, podobne do High School DxD, jednak poważniejsze, szczególnie w tym wypadku na końcu odcinka. Cały power zaś pochodzi z libido głównego bohatera, to się nie różni. Ero is justice. :)

Hagure Yuusha no Estetica
Jack Rakan ma syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że na jesieni rusza adaptacja anime, to czy jest w temacie ktoś kto mógłby powiedzieć coś bliżej (czytaj polecić) na temat mangi mangaka san to assistant san ? Pytam ponieważ od dłuższego czasu zerkam na tytuł podczas cotygodniowych aktualizacji, ale jakoś nic nie dało mi kopa aby zapoznać się z nim bliżej ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 23:27, MisticGohan_MODED napisał:

Skończyłem dzisiaj czytać Battle Angel Alita :]
Trochę długo mi to zajęło ,ale to wina pogody :P


I jakie wrażenia? ^^ (jakby co ending nie jest kanoniczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się