Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Kurczaki ale ten OST ze Space Dandiego jest świetny. Hoshikuzu no Pipeline z szóstego epa, mistrzostwo.
Jak dobrze że Space Dandy dostał drugi sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 22:30, NeroNarmeril napisał:

Mahou Sensou e12 END

Crap, nie ruszać. W sumie nie warto nawet elaboratów pisać dlaczego.


Potwierdzam. To samo mogę powiedzieć po obejrzeniu ostatniego odcinka. Szkoda marnować czasu na anime w którym kuleje wszystko i jest zakończone cliffhangerem, a sądząc po ocenach i recenzjach nie spodziewałbym się drugiego sezonu...
Zdecydowanie najgorsze anime jakie obejrzałem w tym lub nawet kilku ostatnich sezonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaba z głosem mistrza Norio Wakamoto to był właściwie jedyny powód dla którego zabrałem się za tą serię. Ale ta animacja w ostatnim odcinku... zastanawiam się czy w finale postacie w ogóle będą się ruszać albo czy będziemy je widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 22:55, luzac napisał:

Żaba z głosem mistrza Norio Wakamoto to był właściwie jedyny powód dla którego zabrałem
się za tą serię. Ale ta animacja w ostatnim odcinku... zastanawiam się czy w finale postacie
w ogóle będą się ruszać albo czy będziemy je widzieć.


Pal licho animację, najlepsza była ''subtelna'' jak cios pięścią w nos cenzura przy zabijaniu pewnej postaci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 22:44, luzac napisał:

Golden Time ep24 END

No, czekałem aż się skończy (wraz z Kill la Kill i Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren), żeby wziąć je na raz ;).

A co do Mahou Sensou, to ja nie wytrzymałem nerwowo w połowie. Ale że się w końcu skończyło, to niedługo dokończę (zapewne w sporych męczarniach)...

No cóż, nie lubię droppować serii...

Oh, w następnym tygodniu trzeba się będzie wziąć za jakieś podsumowanie sezonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 22:44, luzac napisał:

Spokojnie, są jeszcze Wizard Barristers. XD

Jak dla mnie to nie jest takie złe i mi się nawet podoba :P
Co prawda mocno zj...li w ostatnim odcinku animacje (ponoć się nie wyrobili na czas z odcinkiem) i wyszła im taka pseudocenzura, ale póki co daję kredyt zaufania i może po ostatnim odcinku zostanie u mnie z oceną 7/10.
Mahou Sensou z kolei dla mnie to 3/10 a może nawet 2/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 22:30, NeroNarmeril napisał:

Mahou Sensou e12 END

Crap, nie ruszać. W sumie nie warto nawet elaboratów pisać dlaczego.

Moim zdaniem najlepsza rzecz w tym anime to ending. Przy każdym odcinku nie mogłem się go doczekać, bo to basowe intro jest całkiem niezłe, a samo anime słabe jak nieszczęście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kill la Kill 24 END

No i kolejna fantastyczna seria dobiegła końca... Finał mnie nie zawiódł - do końca doprowadzono większość wątków, były momenty iście epickie, te wzruszające, jak i te przerażające. Nie będę spojlerował, zobaczcie sami!

Podsumowując całość serii, to przyznam, że początek był ciekawy, ale też lekko dziwny. Jednak tak od 4-5 odcinka zaczęło się robić naprawdę intrygująco, a po 10 to już jazda bez trzymanki. Przyznam, że twórcy TTGL mnie nie zawiedli jeśli idzie o akcję, ale Kill la Kill, aczkolwiek podobne, to jednak nie wojna z antyspiralami. Zabrakło naprawdę emocjonującej sceny akcji, przy której jeżyłyby się włosy na karku, ale jednak seria podobała mi się o wiele bardziej od poprzedniczki. Miała bowiem coś, czego moim zdaniem zabrakło TTGL - prawdziwy character development większości postaci. Patrząc wstecz aż trudno uwierzyć, że początkowo nie trawiłem dziwactw Mako, a Elite Four i Satsuki byli dla mnie jedynie bandą aroganckich dupków, którym należy porządnie przyłożyć. W ciągu tych kilku miesięcy naprawdę polubiłem te postacie - Nonon is our queen! - a króciutki, bo trzydziestosekundowy epilog wystarczył aby wymalować mi banana na twarzy ;]

Nie powiem żeby była to w mojej opinii najlepsza seria roku 2014 - w końcu jeszcze dziewięć miesięcy przed nami - ale roku 2013 już tak. 11/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kill la Kill Ep 24 Final

10/10. Od czasów TTGL nie widziałem tak pokręconej i jednocześnie epickiej serii. Po świetnym pierwszym epku przez kilka nieco słabszych aż do naprawdę niesamowitej końcówki. Do tego niesamowity ost, świetne postacie, wysokiej jakości wykonanie techniczne (choć widać że w kilku miejscach już zabrakło budżetu), nieprawdopodobną ilość humoru... to jedno z tych nielicznych Anime gdy już myślałem że nic mnie nie zaskoczy.... a okazuje się iż bardzo ale to bardzo się myliłem.

Jedno z najlepszych Anime w 2013 roku jakie oglądałem (Monogatari oceniam w zasadzie równie wysoko), w 2014 na razie bezkonkurencyjne.

<tutaj powinienem wstawić nieco oznaczonej spoilerami treści z ostatniego epka ale momentów które musiałbym wymienić jest po prostu za wiele!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kill la Kill ep24 END

Nie wiem co musiałoby się stać, ażeby Kill la Kill nie pozostał moim anime roku 2014 (zostaje przy swoim i tytułem 2013 było Monogatari SS, no bo KLK się tamtym roku nie skończył)... chyba tylko drugi sezon Space Dandy będzie w stanie mu zagrozić (o ile coś ruszy w kwestii dlaczego Dandy jest taki ważny dla Gogol Empire).

Tak jak Golden Time nie był drugą Toradorą!, tak Kill la Kill nie był drugim Tengen Toppa Gurren Lagannem. Obie te serie po prostu stworzyły klasę samą w sobie, co mnie niezmiernie cieszy. 10/10, znak jakości i takie tam. Nie będę się rozpisywał, wolę zachować to na Gramsajt. :P

A tak swoją drogą w międzyczasie przewinął się...

Space Dandy ep13 END

Dandy is life, Dandy is love. Kolejny serial który jest po prostu fenomenalny, aczkolwiek na razie nieco mu zabrakło by zasłużyć u mnie na dychę. Ale jak mówię, jest jeszcze drugi sezon, może będę miał powtórkę z Kyoukaisena. Póki co 9/10.

---

Damn, jak dla mnie Zima 2014 to najlepszy sezon od lat, Golden Time, KLK, Space Dandy, Mikakunin de Shinkoukei (które zjada Nisekoi na śniadanie), Hamatora, Zvezda, Buddy Complex, Nobunagun, The Fool... damn again.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie tam to Kill la Kill.

9,5/10, gdzie dla koncowki serii i dziesiatki byloby malo... Ale cala seria to nie ostatnie kilka absolutnie epickich odcinkow, a klk to jednak nie Clannad, ktory po obejrzeniu tylko jego dostaje 6-7/10, a po skonczeniu After Story jego nota podskakuje do 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 11:14, DarkWolf_PL napisał:

Kill la kill ep24

Spoiler

Hej widziałem tam ganmena w postaci Gamagoriego?


Spoiler

Oj tak, widziałeś xD
Ira nie jest tarczą Satsuki, ani tarczą Mako czy też Honounji! IRA TO TARCZA, KTÓRA OCHRONI LUDZKOŚĆ!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kill la kill wahałem się pomiędzy 9 a 10 ale końcówka

Spoiler

sex grupowy był całkiem fajny xD Tylko Mako i Ryuuko na randce :/ Chociaż pewnie Gamagōri by się wkręcił na threesome.



Swoją drogą nowa fryzura Satsuki trochę fuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się