Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Psycho-Pass 2 ep1

Naprawdę solidny start, aczkolwiek z openingiem chyba przesadzili -

Spoiler

Tougane będzie najprawdopodobniej jednym z móżgów Sibil, zważywszy że mieszają go z szefową.

Cała reszta była znakomita,
Spoiler

Akane jest bardziej badass niż Kougami, Ginoza upodobnił się do ojca, a Shimotsuki traktuje wszystkich potencjalnych przestęców i enforcerów jak mięso armatnie.

No i ten ending, pieprzony ending.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrząłem Rebellion. Jest jakiś chart ładnie wszystko opisujący? Może jak sobie to przeczytam ładnie wytłuamczone to mi sie bardziej spodoba, bo film miał dla mnie strasznie chaotyczną reżyserię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

terra formars ep03
Nadal uważam, że jest to całkiem odstresowujące. Ludzkość ma nieźle przesrane, na poziomie powiedzmy tytanów. Seria jak najbardziej do obejrzenia, ALE NIE TERAZ. Na litość boską co oni tam robią z cenzurą.
Czekamy na BD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate/Stay Night UBW Prologue

Nonono, to było naprawdę bardzo dobre :D
Kinówka to był niezły badziew, ale tu szykuje się naprawdę coś ciekawego, z tą jakością animacji ... walka Archera i Lancera były miodzio.

Oby tak dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate/Stay Night UBW Prologue

Dnia 11.10.2014 o 16:39, Outlander-pro napisał:

Kinówka to był niezły badziew, ale tu szykuje się naprawdę coś ciekawego, z tą jakością animacji ...

Kinówka kulała jeśli idzie o to że wyglądała bardziej na recap niż poprawny film bo tak tam wszystko poprzycinali i skompresowali. Jeśli idzie o jakość animacji to film UBW nie był zły, a to że przegrywa na całej linii z tym co wyszło teraz... Wylicz mi anime które z produkcjami ufotable mogą się pod tym względem równać :) Stawiam na to że nie będziesz do tego potrzebował palców dwóch rąk ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2014 o 16:56, Karharot napisał:

Kinówka kulała jeśli idzie o to że wyglądała bardziej na recap niż poprawny film bo tak
tam wszystko poprzycinali i skompresowali. Jeśli idzie o jakość animacji to film UBW
nie był zły, a to że przegrywa na całej linii z tym co wyszło teraz... Wylicz mi anime
które z produkcjami ufotable mogą się pod tym względem równać :) Stawiam na to że nie
będziesz do tego potrzebował palców dwóch rąk ;P


No dobra, dobra, kinówka miała i tak lepszą animację niż samo F/SN, ale jakoś bardzo na mnie wrażenia nie zrobiła :P Właśnie najgorsze było to jak pocięte, chaotyczne to było, jakby ktoś wcześniej F/SN nie oglądał (albo w grę nie grał), to praktycznie nic z filmu nie załapie. Ja byłem tym wręcz zniesmaczony, bo to dla mnie niechlujstwo :P
No a ufotable fakt, dobrą animację robią (ciekawe jaki mają budżet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 17:04, Outlander-pro napisał:

Właśnie najgorsze było to jak pocięte, chaotyczne to było, jakby ktoś wcześniej F/SN nie oglądał (albo w grę nie grał), to praktycznie nic z filmu nie załapie. Ja byłem tym wręcz zniesmaczony, bo to dla mnie niechlujstwo :P

Jak się pakuje materiał na minimum 14 epków do 105 minut filmu to tak to się kończy. Właśnie po to żeby ludzie się nie pogubili w filmie przed jego premierą wypuścili F/SN TV Reproduction (taki recap z nieco podrasowanego materiału z anime). Nie powiem abym był zachwycony takim podejściem do sprawy...

Dnia 11.10.2014 o 17:04, Outlander-pro napisał:

No a ufotable fakt, dobrą animację robią (ciekawe jaki mają budżet).

Sam jestem ciekawy. Pomijając już zwariowaną jakość ich animacji wystarczy spojrzeć na takie detale jak fakt że to na potrzeby tworzenia soundtracku do ich filmu został powołany zespół Kalafina aby dojść do wniosku że jak już chcą robić coś z rozmachem to jadą bez trzymanki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psycho-Pass 2 ep1

Dnia 09.10.2014 o 20:50, luzac napisał:

Akane jest bardziej badass niż Kougami,

Mniej angstu i więcej dedykacji dla sprawy i ideałów robią swoje ;]

Dnia 09.10.2014 o 20:50, luzac napisał:

Shimotsuki traktuje wszystkich potencjalnych przestęców i enforcerów jak mięso armatnie.

Biorąc pod uwagę, że już w pierwszym odcinku otarła się o śmierć to należy mieć nadzieję, że:
a) jakieś dramatyczne przeżycia sprawią, że przejrzy na oczy
b) zginie w bardzo efektowny sposób, z którego dumny byłby nawet Ryuusuke z F/Z xD

Dnia 09.10.2014 o 20:50, luzac napisał:

No i ten ending, pieprzony ending.


Będzie się działo, to pewne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SAO 2 ep 14,5

Jeżeli ktoś zamierza oglądać ten odcinek może sobie darować, to recap

Spoiler

dokładnie składanka scen z Sion/Asadą, jedyna noeość to komentarz bohaterki odcinka

. Prościej mówiąc strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 19:44, Meketh napisał:

SAO 2 ep 14,5

Ja jestem w stanie zrozumieć odcinki recapowe... W megadługich seriach, po jakiś 50 odcinkach, a nie po 14 odcinkach, gdy na dodatek 1/3 każdego z nich została poświęcona na powtarzenie scen z poprzednich odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grisaia no Kajitsu #1
Trochę dziwne... ale nawet mnie zaciekawiło.
Szkoda tej cenzury pod koniec xD

Attack on Bahamut #1
Przypomina mi torchę Cowboy Bebopa :]
Zapowiada się genialnie :]

Akatsuki no Yona #1
Ładnie. Ciekawe jak bardzo się rozkręci :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 20:41, MisticGohan_MODED napisał:

Grisaia no Kajitsu #1
Trochę dziwne... ale nawet mnie zaciekawiło.
Szkoda tej cenzury pod koniec xD

Jak nie chcesz cenzury możesz się zabrać za materiał źródłowy, czyli Visual Novelkę ;d która swoją drogą moim zdaniem jest świetna. Albo poczekać, aż wyjdzie wersja blu-ray ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shingeki no Kyojin ch62

Ok... Otrzymujemy kolejną dozę informacji, czego efektem jest jeszcze więcej pytań. Wiemy co prawda gdzie jest

Spoiler

ojciec Erena

, ale mimo wszystko... Nie będę się zbytnio rozwodził, ponieważ skończyłoby się to poważnymi spojlerami, a ten chapter lepiej przeczytać samemu. Jeśli kolejne odsłony WRESZCIE wszystko logicznie wytłumaczą, to SnK może próbować kandydować do serii z najbardziej zaskakującą i ciekawą fabułą, ale równie dobrze może z tego wyjść pokręcone deus ex machina bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F/SN: UBW episode 1

Spoiler

That Gae Bolg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F/SN: UBW episode 1

Kolejny odcinek o dwukrotnej długości, pewnie od następnego przestaną nas tak rozpuszczać ale i tak był to miły prezent :)

Dnia 11.10.2014 o 23:28, NeroNarmeril napisał:

Spoiler

That Gae Bolg!


Spoiler

Cholernie ciężko jest zanimować jak coś w widoczny sposób łamie prawa rzeczywistości ale widać że przynajmniej robili tu co mogli i nawet ładnie im to wyszło :)
A propos animacji, czy tylko mi wydaje że w 7:42 wygląda ona dziwnie? To tylko krótkie 4-sekundowe ujęcie ale ludzie na nim chodzą jakoś tak sztywno i nienaturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 02:41, Karharot napisał:

Spoiler

czy tylko mi wydaje że w 7:42 wygląda ona dziwnie? To tylko krótkie
4-sekundowe ujęcie ale ludzie na nim chodzą jakoś tak sztywno i nienaturalnie...



Nie tylko tobie. Coś im nie wyszła animacja w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uprzedzenie. Daruję sobie najnowszy odcinek w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować