Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2009 o 23:25, Hubi_Koshi napisał:

Ja na nim na razie świetnie wychodzę XD Clannad jest naprawdę miodny. Genialne są numery
które Tomoya odstawia na Fuce XD

Łan tsu! Łan tsu! ^^ Ja jestem dopiero po 4 epkach, ale już muszę przyznać rację, to anime ma w sobie naprawdę coś świetnego ;)
VN już się ściąga. Zacznę trochę VN i się zastanowię co lepiej najpierw dokończyć :)

SiDi -> "bajki" - za użycie tego określenia w tym temacie idzie się do piekła (czyt. krainy wiecznego yaoi). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 14:05, Kosmitus napisał:

Łan tsu! Łan tsu! ^^ Ja jestem dopiero po 4 epkach, ale już muszę przyznać rację, to
anime ma w sobie naprawdę coś świetnego ;)
VN już się ściąga. Zacznę trochę VN i się zastanowię co lepiej najpierw dokończyć :)

A my musieliśmy was tyle czasu męczyć abyście się za to zabrali a teraz zaczynacie wychwalać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 14:05, Kosmitus napisał:

VN już się ściąga. Zacznę trochę VN i się zastanowię co lepiej najpierw dokończyć :)

Pewnie anime bo szybciej pójdzie :) W VN warto zagrać niezależnie od anime, zwłaszcza w routy inne niż Nagisy bo najwięcej jest w nich elementów które nie trafiły do anime (zwłaszcza w Kappei route który w ogóle nie został sfilmowany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 14:11, Tomoya-kun napisał:

A my musieliśmy was tyle czasu męczyć abyście się za to zabrali a teraz zaczynacie wychwalać.......

Wolałbyś żebym zaczął narzekać? :P Zresztą ja nigdy nie negowałem tego że Clannad jest świetny i genialny, tylko jakoś nigdy nie było czasu samemu sprawdzić ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 14:13, Karharot napisał:

Pewnie anime bo szybciej pójdzie :)

No właśnie już sam nie wiem :P Każdy radzi inaczej :P

Dnia 19.11.2009 o 14:13, Karharot napisał:

W VN warto zagrać niezależnie od anime, zwłaszcza
w routy inne niż Nagisy bo najwięcej jest w nich elementów które nie trafiły do anime
(zwłaszcza w Kappei route który w ogóle nie został sfilmowany).

Zagram na pewno :) A czy w anime są jakieś rzeczy których nie ma w VN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 14:21, Kosmitus napisał:

Zagram na pewno :) A czy w anime są jakieś rzeczy których nie ma w VN?

Właściwie to tylko to że niektóre arc zostały przerobione na potrzeby anime (nie tylko zakończenie jak Kotomi, ale całość np. Yukine,) oraz masz niektóre wydarzenia które nie nastąpiły w VN ale nie są one ważne (np. mecz z początku AS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 14:05, Kosmitus napisał:

Łan tsu! Łan tsu! ^^ Ja jestem dopiero po 4 epkach, ale już muszę przyznać rację, to
anime ma w sobie naprawdę coś świetnego ;)

Haha poczekaj aż Tomoya zacznie wykorzystywać jej "Delusional Mode" wtedy dopiero będzie jazda XD Najlepsze było chyba z siostrą Kyou i "It falls off sometimes" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem oglądałem tą scenę 5 razy pod rząd i za każdym dusiłem się ze śmiechu XD Podsumowanie Kyou że drewniana rozgwiada ma dobry damage bonus też było dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11Eyes 7

Dnia 19.11.2009 o 10:57, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Dalszy ciąg Red Night zaczętej w poprzednim ep.. Ogólnie nic ciekawszego poza tym
że Yuka obudziła swoją moc i staje się ona coraz większą yandere oraz tym że Shiori pojawiła
się na chwile w tym świecie.


Spoiler

Poza tym kolejny Black Knigh odszedł w niebyt, zastanawia mnie co się stanie jak wszyscy padną i to kryształowe więzienie zostanie rozbite. Nie jestem pewien czy przypadkiem nie okaże się to jedynie wstępem do finałowej bitwy...


Tak przy okazji - jest już jakiś patch translacyjny do VN 11eyes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 15:46, Karharot napisał:

Tak przy okazji - jest już jakiś patch translacyjny do VN 11eyes?

Niestety narazie nie ma ale z tego co kojarzę to jedna z grup ma się niedługo za to zabrać po ukończeniu obecnego projektu (tylko nie kojarzę która)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 15:40, Karharot napisał:

Za pierwszym razem oglądałem tą scenę 5 razy pod rząd i za każdym dusiłem się ze śmiechu
XD Podsumowanie Kyou że drewniana rozgwiada ma dobry damage bonus też było dobre :)

Ale to nie przebije niektórych motywów z VN np. po meczu jak Sunohara wymieniał proporcje zwycięstwa, podrywanie Yukine przez Sunohare czy motyw a kiedy Akkio chciał wcisnąć dla Tomoya świerszczyki (i całe zamieszanie przed i po tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 15:46, Karharot napisał:

Tak przy okazji - jest już jakiś patch translacyjny do VN 11eyes?

Yea... forget it. Około rok temu jak jeszcze nie było zapowiedzianego anime to ktoś tam głosił plotki, że będzie to tłumaczył. Ale rozeszło się po kościach. No i skoro nikt nie zabrał się za tłumaczenie takiego np Princess Lover gdy wychodziło to 11eyes też nikt nie przetłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem sobie na 11eyes na vndb i patrze na screeny. No i zobaczcie na co trafiłem. Takahisa mówi na nim "Point is there! Friedrich Wilhelm Nietzsche ". Coraz bardziej mi się to podoba. Takie smaczki jak nawiązania do Index Librorum Prohibitorum czy do Nietzschego utwierdzają mnie w przekonaniu, że trzeba się pogodzić z panami Atlas i agth. Zresztą VNka ma przy trudniejszych znakach furigane więc może nawet nie trzeba będzie. W każdym razie plus dla tej gry.

20091119160101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 15:52, Tomoya-kun napisał:

Ale to nie przebije niektórych motywów z VN np. po meczu jak Sunohara wymieniał proporcje zwycięstwa, podrywanie Yukine przez Sunohare

VN w ogóle miała masę scen które albo do anime nie przeszły albo przeszły tylko w jednej wersji (co akurat jest zrozumiałe)

Dnia 19.11.2009 o 15:52, Tomoya-kun napisał:

czy motyw a kiedy Akkio chciał wcisnąć dla Tomoya świerszczyki (i całe zamieszanie przed i po tym)

Zdaje się był to efekt jednego z "Nagisa bombshell announcement"? XD

Dnia 19.11.2009 o 15:52, Tomoya-kun napisał:

Niestety narazie nie ma ale z tego co kojarzę to jedna z grup ma się niedługo za to zabrać po ukończeniu obecnego projektu (tylko nie kojarzę która)

-> Także do Fouton
Dzięki za odpowiedź. No cóż, jeśli z takim Clannadem tak długo się bawili to pewnie nie powinienem był oczekiwać że tłumaczenie do 11eyes pojawi się tak szybko... Ych, szkoda bo miałem ochotę sprawdzić jak to wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 15:53, Fouton napisał:

/cut

Choć jeszcze nie wiadomo za co się zabierze grupa Amaterasu bo teraz jest u nich na stronie głosowanie i jedną z pozycji jest 11 Eyes. No i wygląda na to że nnl teraz jak Ef jest na wykończeniu i w edycji zabiorą się za eden*

Karharot
Zawsze możesz się uśmiechnąć do Atlasa i agth które z tego co słyszałem nieźle z nim współpracują.

Ichibanboshi-kun
Dokładnie, no i niech teraz obaj po Clannadzie rusza się i obejrzą jeszcze Kanona bo nadal twierdze że nie znać tych 2 tytułów to wstyd. I nie ma że boli, idźcie oglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[''][''][''] Dzisiaj umarł mój najlepszy przyjaciel z tego forum. Człowiek którego darzyłem szacunkiem całym moim sercem. Człowiek o podobnych zainteresowaniach co ja z którym przyjemnie mi się tu spamowało. Jedyna osoba z którą gadanie o School Days i Boku no Pico było przyjemne mimo treści tych anime. Jedyna osoba, która wspólnie dzieliła ze mną wizje Idealnego Harem Endingu u boku Sugisakiego-sama. Z nim wymieniałem się hentaikami i jemu polecałem najbardziej zbereźne Eroge. Pożegnam go godziną bez postów.
Żegnaj mój drogi Lami-yan żegnaj. I obyś zaznał spokoju na następnym forum na którym będziesz spamował.
Szkoda że mimo moich prób przekonania go nie wraca tu.
Traktowałem cię jak brata Lami-yan. Będzie mi cię brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:18, Lamcia napisał:

Tak szybko to się mnie nie pozbędziecie :>

Ya sure? Dość szybko zmieniłeś zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się