Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2009 o 23:15, Fouton napisał:

Z takich które można spróbować zobaczyć warto Bungaku Shoujo, Haruhi, ToAru (kocham tą
novele za art który jest ilustrowany przez grafika YMK <-to tak do Tomoyi)

Za arty to się Yume Miru przyczepić nie mogę bo sam lubię grafiki Haimury, ale co do reszty nie podzielam twojego entuzjazmu. Bo poza ścieżką Aeki która była świetna i końcówką Nekoko naprawdę nie znajduje w tym tytule nic wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 23:45, Hubi_Koshi napisał:

Phew rozwałka takim beamem to żadna sztuka :P Rozwalić taki statek (i przy okazji wszystko co go otacza) wystrzeliwując w niego jedną kuleczkę magicznej energii wielkości piłeczki pingpongowej - to by było coś XD No ale takie rzeczy to chyba tylko Turbodymomen potrafi :P Czy może jednak jest anime, w którym tak bohaterowie zawstydzają Nanohę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 11:52, Kosmitus napisał:

Po tym opisie to mi się, przypomina jeden Marines z fillera One Piece który wystrzeliwał
z palców monetę i zatapiał nią wielkie galeony :D

To tak jak Railgun - Misaka Mikoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 11:52, Kosmitus napisał:

Po tym opisie to mi się, przypomina jeden Marines z fillera One Piece który wystrzeliwał
z palców monetę i zatapiał nią wielkie galeony :D


A mi sie przypomniał tym opisem twoim Romio z Bremen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 23:06, Piciambeer napisał:

> Jak Tomoya poleca Wolf''s Rain''a to ja jestem skłonny polecić jeszcze Baccano!

Coś jeszcze może? >.<

Jak już mam lecieć na całego, to polecam Clannad i Clannad AS (ale to romans i jednocześnie IMO najlepsze anime jakie powstało), Black Lagoon (akcja), CANAAN (też akcja), Code Geass - mechy, akcja, Higashi no Eden (w sumie też akcja ;p)
Bym zapomniał: Tanoshii Moomin Ikka http://myanimelist.net/anime/2150/Tanoshii_Moomin_Ikka

Dnia 20.11.2009 o 23:06, Piciambeer napisał:

Btw. Pozdrawiam z okazji awansu :>

Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 09:54, Tomoya-kun napisał:

> Z takich które można spróbować zobaczyć warto Bungaku Shoujo, Haruhi, ToAru (kocham

> novele za art który jest ilustrowany przez grafika YMK <-to tak do Tomoyi)
Za arty to się Yume Miru przyczepić nie mogę bo sam lubię grafiki Haimury, ale co do
reszty nie podzielam twojego entuzjazmu. Bo poza ścieżką Aeki która była świetna i końcówką
Nekoko naprawdę nie znajduje w tym tytule nic wyjątkowego.

A ja znajduje tam wszystko co najlepsze. Do tej pory naprawdę lepszej VNki nie znam (Clannad może sobie iść w... siną dal). Genialny art, jeszcze lepsza muzyka, i jeszcze lepsza historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 10:55, orzel286 napisał:

Phew rozwałka takim beamem to żadna sztuka :P

Zauważ Że
1. Nanoha nie używała swojego najmocniejszego ataku
2. Znajdowała się w polu Anty-Magicznym, innymi słowy jej ataki były Osłabione
3. Hayate nie próbowała do tego statku strzelać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 20:20, orzel286 napisał:

Jeeej! Skończyłem oglądać Mahou Sensei Negima! I nie spodziewałem się takiej końcówki
:o Może i manga jest lepsza, ale anime złe nie jest.

W porównaniu z mangą anime wypada naprawdę blado, jeśli już chcesz oglądać ekranizacje tej serii to lepiej spróbuj Shiroki Tsubasa Ala Alba lub Mou Hitotsu no Sekai, co prawda to tylko OVY (niestety) ale są o niebo lepsze od pierwszej serii (która została przerobiona tak aby można ją było pokazać widzom w praktycznie każdym wieku = wykasowano wszystko co moralnie niewłaściwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 21:27, Piciambeer napisał:

Panowie, obejrzałbym sobie jakieś fajne anime Sci-Fi, normalnie natchnęło mnie.
Hubi rzucił kiedyś filmikiem jak jakaś laska wielkim promieniem rozwalała jakiś ktatek
kosmiczny czy coś w ten deseń xD
Właśnie o coś takiego chodzi. Niech to będzie anime mądre, niekoniecznie silące się na
śmiech.

Do wymienionych już pozycji dodam jeszcze filmy Vexille, Appleseed (2004 i Ex Machina) i rekomendację tego co masz na liście tytułów planowanych do obejrzenia czyli Ghost in the Shell (oba filmy, obie serie i wszystko inne co dasz radę znaleźć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 18:57, Hubi_Koshi napisał:

Wcale nie, nadal widać Evę XD

W sensie że sama jej egzystencja na ekranie niszczy wszelką moralność u widza?
<Popija krew upuszczoną z biedaka dorwanego w bramie. Zatrzymuje się na chwilę. Patrzy na szklankę>
W sumie może i racja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się