Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2010 o 21:23, Abomek napisał:

Tak tylko z ciekawosci - byles jednym z tych co sie rzucali, ze w ecchi bohaterowie sami
nie wiedza czego chca?


Az specjalnie sprawdzilem swoje wszystkie posty i raczej niczego takiego nie znalazlem (jesli cos przeoczylem, gome).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 21:23, Abomek napisał:

Tak tylko z ciekawosci - byles jednym z tych co sie rzucali, ze w ecchi bohaterowie sami
nie wiedza czego chca?

Cóż cały problem tutaj polega na tym że School Days to Ekstremum Przeciwne do większości haremówek. Innymi słowy po jednej stronie skali mamy większość haremówke, po drugiej School Days, a na środku. A na środku pewnie coś w okolicach Umi no Misaki, albo Kiss x Sis, gdzie bohater nie jest Kompletnie Aseksualny, ale też nie posuwa wszystkiego co ma dwie nogi i na drzewo nie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 21:34, nightfaler napisał:

Tak kręcąc się przy temacie Baccano za linkuje bardzo oryginalnym amv :

- http://www.youtube.com/watch?v=hLhPV0aLEyg&feature=player_embedded

Ooohhhh przepięknie zrobione ^^ Mhm zauważyłem parę scen których w anime nie było [jakiś blondasowaty Viral-look-alike i w ogóle] to z OVAek, tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 21:13, Buhahahahaha napisał:

W przerwach uczenia sie do egzaminu (dokladnie na 1h uczenia przypada 5-6 odcinków anime
:/) oglądam sobie moje anime. Teraz aktualnie mecze School Days-

Spoiler

cholernie dolujaca
historia. Myslalem ze to bedzie cos jak Clannad/Kanon, a tu bohater, ktoremu jeslibym
mogl to bym mu sprawil ostry wpierdziel. Ohh, c''mon, takiego skurczysyna jeszcze nie
widzialem. Najpierw zaleca sie do jednej, potem jak druga mu kawalek cycka pokaze i troche
sie z nim pobawi w ero-gry, to juz rzuca poprzednia za to, ze mu bylo z nia nudno. FUCK



Spoiler

Tia, jak ja myślę o Makoto, to pierwsze co mi przychodzi na myśl to jakaś porządna siekiera, lub nóż i pociachać go na drobne kawałki


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2010 o 21:42, Hubi_Koshi napisał:

Ooohhhh przepięknie zrobione ^^ Mhm zauważyłem parę scen których w anime nie było [jakiś
blondasowaty Viral-look-alike i w ogóle] to z OVAek, tak ??


Sam OAV`ek nie oglądałem ;[ więc nie wiem, na dodatek drastycznie mi to przypomniałeś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mhm zauważyłem parę scen których w anime nie było [jakiś blondasowaty Viral-look-alike i w ogóle] to z OVAek, >tak ??
Tak to Graham Specter z krótkiej serii OVA z Baccano! ,który jest mega świrem :]
Zgadnij kto jest jego idolem ? ----> Ladd Russo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 22:11, MisticGohan_MODED napisał:

Tak to Graham Specter z krótkiej serii OVA z Baccano! ,który jest mega świrem :]
Zgadnij kto jest jego idolem ? ----> Ladd Russo :D

Szybko rzuciłby Ladda gdyby poznał Claire XD No to poznam gościa jutro jak się za OVA zabiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 21:49, Piotrbov napisał:

Spoiler

Tia, jak ja myślę o Makoto, to pierwsze co mi przychodzi na myśl to jakaś porządna
siekiera, lub nóż i pociachać go na drobne kawałki




To jest naprawde nielubiana postac, nawet na kreskowce na niego wrzucaja xd.

Spoiler

Im dalej w anime, tym gorzej- wszyscy wrzucaja Katsurze, zeby ja tylko zlamac, a Makoto widzac ja w mokrej koszuli znow zmienil cel swego zainteresowania. Damn, to anime naprawde doluje (i jeszcze ten Makoto, GEEZ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 23:06, Buhahahahaha napisał:

To jest naprawde nielubiana postac, nawet na kreskowce na niego wrzucaja xd.

Spoiler

Im dalej
w anime, tym gorzej- wszyscy wrzucaja Katsurze, zeby ja tylko zlamac, a Makoto widzac
ja w mokrej koszuli znow zmienil cel swego zainteresowania. Damn, to anime naprawde doluje
(i jeszcze ten Makoto, GEEZ).



Ojjjj, dołuje, dołuje, ale chociaż pokazuje jak nie powinno się zachowywać bo będzie źle, bo to jest ważne, i fakt, mnie jest strasznie żal tej Katsury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Ojjjj, dołuje, dołuje, ale chociaż pokazuje jak nie powinno się zachowywać bo będzie

Dnia 26.04.2010 o 23:40, Piotrbov napisał:

źle, bo to jest ważne, i fakt, mnie jest strasznie żal tej Katsury.


Obejrzałem do końca i

Spoiler

This is madness... Fuck, Sekai zabija Makoto (ma u mnie za to +!) w treść zasady "Ja nie mam to nikt nie będzie miał!", Katsura, która po tym jak zobaczyła ciało Makoto, to odcięła mu głowę (OMG!) żeby móc być z nim na zawsze (!!!), po czym zabija Sekai i następuje "There''s nobody inside" (zgrabne HOLY SHIT) oraz piękna końcowa scena- Żaglówki, żadnego lądu dookoła, zachód słońca, Katsura leżąca na pokładzie żaglówki i tuląca do siebie głowę Itou (OO) "Finally... It's just the two of us... Makoto-kun". To anime jest... pouczające, bo już po 4-5 odcinkach sobie myślałem "Like hell I''ll be like that jerk!" I szczerze od serca gostka nienawidzę. Za to co zrobił Sekai i Katsurze (i reszcie dziewczyn), oraz jak bardzo je zrejpował psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A nie mówiłem, że jak się na niego patrzy to aż się chce go pociachać nożem? Nom fajną lekcją jest to anime. Bo ogólnie co do tej żaglówki to właśnie jest nawiązanie do tego, że Katsura go na jacht zaprosiła, no i go wzięła. Smutne to... A co do ciachania Makoto to po prostu trzeba powiedzieć "Nice Boat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 14:36, Piotrbov napisał:

Spoiler

A nie mówiłem, że jak się na niego patrzy to aż się chce go pociachać nożem? Nom fajną
lekcją jest to anime. Bo ogólnie co do tej żaglówki to właśnie jest nawiązanie do tego,
że Katsura go na jacht zaprosiła, no i go wzięła. Smutne to... A co do ciachania Makoto
to po prostu trzeba powiedzieć "Nice Boat"



Spoiler

Ta, wiem... Dobrze mu było, skoro Katsura doszła do tego poziomu rozmawiała do niego przez wyłączony telefon :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 22:11, MisticGohan_MODED napisał:

>Mhm zauważyłem parę scen których w anime nie było [jakiś blondasowaty Viral-look-alike
i w ogóle] to z OVAek, >tak ??
Tak to Graham Specter z krótkiej serii OVA z Baccano! ,który jest mega świrem :]
Zgadnij kto jest jego idolem ? ----> Ladd Russo :D

Cofam to co powiedziałem XD Jednak nie polubił Claire''a, ale trzeba przyznać że Nicolas miał farta, tylko się traumy nabawił XD Żadnych obrażeń fizycznych, och a Chane i Claire tak uroczo wyglądają ^^, i rozwaliło mnie jak Graham skumplował się z Jacuzzim... a Nice miło wspomina stracenie połowy twarzy XD Ta dziewczyna naprawdę kocha eksplozje. No i oczywiście Norio Wakamoto jako Vice-Chief... BOŻE ten facet ma tak epicki głos że całą uwagę dla siebie zagarnia. Ach, cudna seria normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 14:41, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

Ta, wiem... Dobrze mu było, skoro Katsura doszła do tego poziomu rozmawiała do niego
przez wyłączony telefon :/


Spoiler


Nom, ale kurczę, żeby bawić się z innymi dziewczynami, gdy ma się pod ręką taką dziewczynę jak Katsura to trzeba być totalnym idiotą. I tak za całą sytuację winę ponosi Sekai, bo ona to wszystko zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 19:36, Hubi_Koshi napisał:

Okej Baccano obejrzane


Aż dziw, że wcześniej tego nie oglądałeś. Jedno z fantastyczniejszych anime evah! Czesiek to taki mały, polski akcent w Baccano! ale jednak Mira i Isaac to jedna z najlepszych par :D No to teraz musisz koniecznie obejrzeć Durarara!, nie dość, że ci sami twórcy, postacie jeszcze bardziej zwariowane, to

Spoiler

Isaac i Mira powracają na chwilę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 19:43, Mysterum napisał:

Aż dziw, że wcześniej tego nie oglądałeś. Jedno z fantastyczniejszych anime evah! Czesiek
to taki mały, polski akcent w Baccano! ale jednak Mira i Isaac to jedna z najlepszych
par :D No to teraz musisz koniecznie obejrzeć Durarara!, nie dość, że ci sami twórcy,
postacie jeszcze bardziej zwariowane, to

Spoiler

Isaac i Mira powracają na chwilę! :D


Ohohohoho, kto wie może Durarara to to samo uniwersum co Baccano XD Co tym razem kradnie ta para wariatów ?? Zegarki by zwinąć czas ? A może teleskopy by ukraść gwiazdy ? Jak ja kocham ich kompletnie nienormalne numery XD No nic, poczekam aż ktoś spróbuje ze mną zrobić Deala o przeczytanie Negimy wtedy obejrzę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 19:54, Hubi_Koshi napisał:

Ohohohoho, kto wie może Durarara to to samo uniwersum co Baccano XD

Uniwersum ciut inne, bo dzisiejsze czasy, ale nawet OP utrzymany w podobnym stylu http://www.youtube.com/watch?v=PW3wlBHl1qk

Dnia 27.04.2010 o 19:54, Hubi_Koshi napisał:

Co tym razem kradnie
ta para wariatów ?? Zegarki by zwinąć czas ? A może teleskopy by ukraść gwiazdy ?

Tym razem nie kradną (!) tylko zachwycają się pewnym wydarzeniem xD Na swój sposób oczywiście xD

Dnia 27.04.2010 o 19:54, Hubi_Koshi napisał:

Jak
ja kocham ich kompletnie nienormalne numery XD No nic, poczekam aż ktoś spróbuje ze mną
zrobić Deala o przeczytanie Negimy wtedy obejrzę ^^

ja Kenichiego skończyłem na 190 którymś chapterze i nie mogę znaleźć motywacji by czytać dalej, więc w Negimę się nie wplączę, bo prędzej skończę studia niż ją doczytam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 19:59, Mysterum napisał:

Uniwersum ciut inne, bo dzisiejsze czasy, ale nawet OP utrzymany w podobnym stylu http://www.youtube.com/watch?v=PW3wlBHl1qk

Universum nie jest ograniczone przez Czas, Universum to określenie na świat w którym ma miejsce seria, przeszłość czy przyszłość to nadal to samo universum :-) A opening fajny, ale gangsterskie klimaty Baccano bardziej mi odpowiadały ^^;

Dnia 27.04.2010 o 19:59, Mysterum napisał:

Tym razem nie kradną (!) tylko zachwycają się pewnym wydarzeniem xD Na swój sposób oczywiście
xD

Taaa Isaac i Miria wszystko robią Na Swój Sposób XD A najlepsze jest to że wciągają do tego innych ludzi.

Dnia 27.04.2010 o 19:59, Mysterum napisał:

ja Kenichiego skończyłem na 190 którymś chapterze i nie mogę znaleźć motywacji by czytać
dalej, więc w Negimę się nie wplączę, bo prędzej skończę studia niż ją doczytam ;p

Jaka szkoda XD Mhm 190 czyli, aaa wcale niedaleko poza anime, a prawdziwa zabawa dopiero potem się zaczyna XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się