Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Angel Beats #04

Dnia 24.04.2010 o 22:49, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Eee tam... mogli iść właśnie tym tropem :] To by dodało smaku strachu ,że jeśli czegoś szybko nie wymyślą to zostaną sami :]


Spoiler

Nope. To by dało paskudną pewność że seria będzie zmierzała ku jednemu z takich zakończeń w których pod koniec bohaterowie (ci którzy jeszcze zostali) rozumieją jaka jest ich rola i godzą się ze swoim losem oraz z faktem że Anioł postępuje słusznie. Jedyną różnicą byłoby to że zamiast śmierci byłoby tu owo "zniknięcie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle zadaje sobie to samo pytanie - DLACZEGO!?

To, że Hayate jest facetem to zbrodnia normalnie!

*no i gdzie jest Ivankov - sama kiedy jest potrzebny? :( :( :(*

20100425095723

20100425095755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 09:58, orzel286 napisał:

A ja ciągle zadaje sobie to samo pytanie - DLACZEGO!?

To, że Hayate jest facetem to zbrodnia normalnie!

*no i gdzie jest Ivankov - sama kiedy jest potrzebny? :( :( :(*

:*

20100425103631

20100425103907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 12:01, orzel286 napisał:

Powrzucałbym obrazki Eda i Itachiego, ale chyba są 2 HOT więc... :/

Eda? omg
Gmasknij i wrzucaj koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 13:36, Abomek napisał:

Eda? omg

Yup - Eda z FMA :3

Dnia 25.04.2010 o 13:36, Abomek napisał:

Gmasknij i wrzucaj koniecznie.

Nieee maskowanie zabija urok tych obrazków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 20:54, nightfaler napisał:

1603.00zl? HOLY FUCKING SHIT.
A ja psiocze jak normalne plakaty kosztuja wiecej niz 15zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clannad English Dub
Tak z ciekawości obejrzałem sobie pierwszy odcinek CClannad''a z dubbingiem angielskim i tak prawdę mówiąc nie jest zły. Okazaki zrobiony porządnie, pierwsze wrażenie nie było najlepsze, ale później jakoś mi się spodobał. trochę się zawiodłem na Nagisie, ale nie jest źle, Ryou całkiem nieźle, niestety jej siostra ma fatalnie dobrany głos. Misao, pi razy oko może być, Tomoyo jak dla mnie bardzo dobrze zrobiona, wyrazisty, mocny głos. Rodzice Nagisy też porządnie zrobieni, o dziwo ojciec Okazakiego też nieźle wypadł, fajny, trochę umęczony głos.
Jednakże największym failem jest Sunohara, głos jest po prostu beznadziejny, w ogóle taki dziwny. Głosy nienazwanych tłumów, uczniów są na dobrym poziomie.
I kurczę ten akcent jak wymawiają imiona i nazwiska japońskie jest po prostu śmieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej Baccano obejrzane (zostały trzy OVA) i... kurde to byłą zwariowana jazda XD

Spoiler

Ach klimat Ameryki za czasów prohibicji jest taki... Klimatyczny, a plejada postaci wręcz wywołuje zawroty głowy. Isaac i Miria są tak zwariowani że zwyczajnie nie sposób ich nie kochać, a Claire... a Claire jest praktycznie sam w swojej własnej lidze Ax Crazy Heroic Sociopathów. Facet przez całą serię łazi pokryty krwią i nawet sobie nie zawraca głowy by ją zetrzeć XD Nawet Ladd od czasu do czasu ją ścierał. Co do Ladda, ech kolejny wariat jakich mało i jest przy tym tak Beyond Impossible stuknięty że nie sposób go nie lubić.
http://www.youtube.com/watch?v=cO1SS127IMk
Strasznie współczułem Cheslawowi, ciężko o paskudniejsze życie, a na dodatek teraz ma w sobie wiedze i doświadczenie torturowania samego siebie... seriously screwed up situation.
Nom muszę przyznać że (nie licząc okazjonalnych scen torturowania Chessa) anime oglądało się bardzo przyjemnie.
Ach i Ennis ^^ Śliczna, żywa i cieplutka Baccanowa odpowiedniczka Chachamaru ^^ You gotta love those Robot Girls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przerwach uczenia sie do egzaminu (dokladnie na 1h uczenia przypada 5-6 odcinków anime :/) oglądam sobie moje anime. Teraz aktualnie mecze School Days-

Spoiler

cholernie dolujaca historia. Myslalem ze to bedzie cos jak Clannad/Kanon, a tu bohater, ktoremu jeslibym mogl to bym mu sprawil ostry wpierdziel. Ohh, c''mon, takiego skurczysyna jeszcze nie widzialem. Najpierw zaleca sie do jednej, potem jak druga mu kawalek cycka pokaze i troche sie z nim pobawi w ero-gry, to juz rzuca poprzednia za to, ze mu bylo z nia nudno. FUCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się