Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Hah! Wiecie jak zrobić magiczną transformację, żebym się nie czepiał, że sutków nie ma? Dzyń-dzyń -> http://www.joemonster.org/filmy/24299/Czarodziejka_z_ksiezyca_przemiany

XD

Niech żyje oldskul! Niech żyje Tygrysia Maska! Niech żyją wspomnienia z dzieciństwa! XD

Chyba się zbiorę i zabiorę do tego, by pooglądać takie właśnie serie typu Tiger Mask albo Sailorek XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 17:01, orzel286 napisał:

Chyba się zbiorę i zabiorę do tego, by pooglądać takie właśnie serie typu Tiger Mask
albo Sailorek XD

Tiger Mask okej, ale nie wiem jeśli chodzi o Sailorki, jak sobie przypomnę co one tam wyprawiał to chce mi się w biurko głową tłuc, takie to durne było. A jeśli żal ci sutków to sobie najnowszy chapter Nanoha Vivid przeczytaj XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 17:14, Hubi_Koshi napisał:

Tiger Mask okej, ale nie wiem jeśli chodzi o Sailorki, jak sobie przypomnę co one tam
wyprawiał to chce mi się w biurko głową tłuc, takie to durne było. A jeśli żal ci sutków
to sobie najnowszy chapter Nanoha Vivid przeczytaj XD

Nie czytam mang. Dla zasady. A jeśli powstanie anime to i tak pewnie wytną co (nie)trzeba :P

Kurde - przypomniałem sobie jak chodziłem do zerówki... Rano przed wyjściem zdążyłem się jedynie załapać jakoś na opening sailorek... XD A po tygrysiej masce mam teraz skrzywienie na punkcie wrestlingu XD

Heh nagle poczułem się o te ~15 lat młodszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 23:23, Kosmitus napisał:

Troszku ci to zajęło XD

Zawsze wolno się rozpędzam do nieznanych serii, ale jak już się zabiorę i się spodobają to biorę je szturmem jak banda wikińskich berserków po dwóch, trzech kuflach piwaXD

Dnia 20.04.2010 o 23:23, Kosmitus napisał:

Hubi ma dość spoilerów! Chyba uznam to za swój osobisty sukces XD Swoja drogą, miło mi
być choć raz po drugiej stronie barykady i walić spoilerami w ciebie zamiast ciągle nimi
obrywać ^^ XD

Och spoilerować sobie możesz do woli nie przeszkadza mi to XD Po prostu nie chcę na ciebie za dużo roboty narzucać, ale jeśli z własnej woli chcesz :-)

Dnia 20.04.2010 o 23:23, Kosmitus napisał:

No co? Jako villain to on jest świetny :D

Ależ przecież nie mówię że nie XD Ba mówiąc o kimś Juuust great tylko doceniam to jak jest niebezpieczny.

Dnia 20.04.2010 o 23:23, Kosmitus napisał:

Dobra, już nic nie mówię, skoro wyraziłeś chęć czytania ;)

Spoiler

O to jednak nie Nuke''em All ??

Dnia 20.04.2010 o 23:23, Kosmitus napisał:

Dobra, jak skończę to ci ładnie przedstawię jego osiągnięcia, bo jak na razie po 8 chapterach
jest średnio:

Spoiler

7 trupów z własnej ręki (1 zastrzelony, 4 otrutych cukierkami, 2 nie
wiadomo) i 8 zabitych na jego polecenie. Nic specjalnego :P


Spoiler

Czy ja wiem, jak na własnoręczne mordowanie i to nie za pomocą super mocy idzie mu nieźle :-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 17:20, orzel286 napisał:

Nie czytam mang. Dla zasady. A jeśli powstanie anime to i tak pewnie wytną co (nie)trzeba
:P

Poor Foolish One, Vivid nigdy nie zostanie zanimowane, ani żadna z mang w Nanohaverse. Dlaczego ? Bo to materiały uzupełniające dla anime, tak samo jak Sound Stage, no, ale jak już wiele razy mówiłem. Chcesz się kastrować, twoja sprawa :-)

Dnia 21.04.2010 o 17:20, orzel286 napisał:


Kurde - przypomniałem sobie jak chodziłem do zerówki... Rano przed wyjściem zdążyłem
się jedynie załapać jakoś na opening sailorek... XD A po tygrysiej masce mam teraz skrzywienie
na punkcie wrestlingu XD

Heh nagle poczułem się o te ~15 lat młodszy :D

Taaa nostalgia robi swoje... tak długo jak nie myślisz o tym jak Kompletnie Durne z taktycznego punktu widzenia są te stania na High Ground i Speech o Love and Justice, Villain mający łeb na karku zdążyłby zabić Sailorki pięć razy w trakcie ich pojawienia się. A kompetentny Villain załatwiłby je w trzecim, może czwartym odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 17:01, orzel286 napisał:

Hah! Wiecie jak zrobić magiczną transformację, żebym się nie czepiał, że sutków nie ma?
Dzyń-dzyń -> http://www.joemonster.org/filmy/24299/Czarodziejka_z_ksiezyca_przemiany

XD

Hell yeah ;D

Teraz możemy zacząć dyskusję: a którą ty lubisz? XD
Green one here!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 17:01, orzel286 napisał:

Nie mogli uzyc szukajki w YT zeby lepsza kompilacje znalezc? :<
http://www.youtube.com/watch?v=w6mwxMDO88s
O wiele lepiej + fajny podklad muzyczny.

@Hubi_Koshi

Dnia 21.04.2010 o 17:01, orzel286 napisał:

Tiger Mask okej, ale nie wiem jeśli chodzi o Sailorki, jak sobie przypomnę co one tam wyprawiał to chce mi się w biurko głową tłuc, takie to durne było. A jeśli żal ci sutków to sobie najnowszy chapter Nanoha Vivid przeczytaj XD

Sailorki znajduja sie na mojej liscie filmow i serii, ktore chce obejrzec, ale moge tylko ukradkiem na PSP w sluchawkach i jak mam pewnosc, ze nikt nie patrzy. :>
Ogolnie jednak anime jedno z lepszych, jesli brac pod uwage tylko te, ktore ogladalem w zeszlym tysiacleciu.

PS.

Spoiler

Sailor Moon > Nanoha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 23:04, Karharot napisał:

Spoiler

Po części tak ale nie jest to takie proste. Heroic Spirit który rezyduje w Throne
of Heroes nigdy go nie opuszcza - gdy następuje potrzeba jakiejś ingerencji to powstaje
coś w rodzaju "kopii(...) kopia" HS zyskuje dużo większą swobodę działania niż wtedy gdy
wypełnia wolę Ziemi i do tego ma szanse pozostać w tym świecie lub nawet się odrodzić
i w ten sposób usamodzielnić.


Spoiler

O ile zrozumiałem jedynym na to sposobem jest zdobycie Grala.Biedny Archer. Niepotrzebnie się wkopał.

Dnia 20.04.2010 o 23:04, Karharot napisał:

Spoiler

Jedyny pozytywny moment z nim w całym F/SN.


Spoiler

Znam gorsze osoby(chociażby Shinji jak dla mnie)Gilgamesh po prostu uważał się za pana wszystkiego i wszystkich(nie czuł się odpowiedzialny za własnych poddanych a wręcz odwrotnie). Skrzyżowanie narcyza i egoisty.

Dnia 20.04.2010 o 23:04, Karharot napisał:

Spoiler

Shinji? Niestety nie - w UBW udaje mu się przeżyć bo Tohsaka na prośbę Shirou ratuje
go z tego w co wpakował go Gilgamesh. W Heaven''s Feel natomiast zostaje zabity przez
Sakurę podczas próby jej zgwałcenia (niestety nie był to pierwszy raz kiedy coś takiego
jej robił).


Spoiler

Ah ostatnie zakończenie wyjątkowo miodne. Zastanawia mnie tylko dlaczego Tohsaka postanawia go ratować, paskudny typ człowiek. Morderca ,kłamca,tchórz który wykorzystuje tylko słabszych od siebie(a tych wiele nie ma) bez jakiegokolwiek honoru.W Fate skończył jak nikt.


Na koniec pozostaje mi tylko podziękować za udzielenie tylu odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś porządną stronę z anime w wersji *.avi? ( wszystko byle nie .mkv ) Dobrze by było gdyby tam były linki do torrentów. Odpowiedzi na GG.
Ogólnie to dzisiaj przysłali mi dysk zewnętrzny 500 GB, więc teraz najlepsze serie sobie ściągam i przenoszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 18:07, Abomek napisał:

Ogolnie jednak anime jedno z lepszych, jesli brac pod uwage tylko te, ktore ogladalem
w zeszlym tysiacleciu.

Nie mówię że nie ogląda się przyjemnie, ale poziom głupoty jest niczym z Power Rangers XD

Dnia 21.04.2010 o 18:07, Abomek napisał:

PS.

Spoiler

Sailor Moon > Nanoha


Spoiler

Sailorki pięciu minut by w universum Nanohy nie przeżyły XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 17:29, Hubi_Koshi napisał:

Taaa nostalgia robi swoje... tak długo jak nie myślisz o tym jak Kompletnie Durne z taktycznego
punktu widzenia są te stania na High Ground i Speech o Love and Justice, Villain mający
łeb na karku zdążyłby zabić Sailorki pięć razy w trakcie ich pojawienia się. A kompetentny
Villain załatwiłby je w trzecim, może czwartym odcinku.

Wiesz w... ehem... WIELU anime są takie speeche :3

@Banboshi
WSZYYYYSTKIEEE!!! :D A tak na serio to już po prostu nie pamiętam XD Muszę sobie odświeżyć pamięć....

@Abomek
Padłem... Po rzeczytaniu PSa już wogle nie mam siły wstawać XD

ED: I co z tego, że to głupie! To w końcu 1100% oldskulu! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 18:22, orzel286 napisał:

Wiesz w... ehem... WIELU anime są takie speeche :3

Wiem, i autentycznie się dziwię że żaden Villain nie wpadł na pomysł otwarcia zmasowanego ostrzału na Sailorki stojące w wysokim, na widoku miejscu. To się przecież aż prosi żeby walnąć w nie z grubej rury gdy nawijają te swoje głupoty XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 18:25, Hubi_Koshi napisał:

Wiem, i autentycznie się dziwię że żaden Villain nie wpadł na pomysł otwarcia zmasowanego
ostrzału na Sailorki stojące w wysokim, na widoku miejscu. To się przecież aż prosi żeby
walnąć w nie z grubej rury gdy nawijają te swoje głupoty XD

Heheh albo jak to czasem bywa w naruto - "najpierw zrobiłem cię w jajo i teraz przez pięć minut będę ci tłumaczył jak to zrobiłem" :D Albo w bliczu - "jestem silniejszy niż kiedyś i teraz mogę za tobą nadążyć haha!" :D Ogólnie rzecz biorąc - chyba nie ma anime, w którym bohaterowie i ich przeciwnicy nie gadają ze sobą w trakcie walki (albo któreś z nich nie odwala godzinnego monologu przed walką...) :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 18:53, orzel286 napisał:

Heheh albo jak to czasem bywa w naruto - "najpierw zrobiłem cię w jajo i teraz przez
pięć minut będę ci tłumaczył jak to zrobiłem" :D Albo w bliczu - "jestem silniejszy niż
kiedyś i teraz mogę za tobą nadążyć haha!" :D Ogólnie rzecz biorąc - chyba nie ma anime,
w którym bohaterowie i ich przeciwnicy nie gadają ze sobą w trakcie walki (albo któreś
z nich nie odwala godzinnego monologu przed walką...) :3

Bo się uwielbiają popisywać XD Zresztą tutaj sporo winy jest po stronie autora który wymyślił fajny sposób w jaki jedna postać pokonała drugą i teraz chce to pokazać czytelnikom żeby wszyscy zrozumieli i nadążali za sytuacją. No, ale to już tak niestety jest. ale to z Czarodziejek mnie jednak rozwala "Zrobiłeś to, to i to złe, byłeś bardzo niegrzeczny blablabla więc ukażę cię w imieniu Księżyca/Innego ciała niebieskiego" Gdyby villaini mieli łeb na karku to po pierwszych trzech słowach Sailorki by wyleciały w powietrze, albo po pokonaniu jakiegoś Monster of the Week z ukrycie obserwowałby je inny Villain, poznałby ich dane personalne, dowiedział gdzie mieszkają i wyeliminował jedna po drugiej zmasowanym atakiem i z zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 18:08, qrex napisał:

Spoiler

O ile zrozumiałem jedynym na to sposobem jest zdobycie Grala.Biedny Archer. Niepotrzebnie się wkopał.


Spoiler

Na odrodzenie się owszem, na pozostanie w tym świecie nie - Master który posiada dość magicznej energii aby utrzymywać Servanta w tym świecie nawet po zniknięciu Graala może to zrobić jeśli zechce.

Dnia 21.04.2010 o 18:08, qrex napisał:

Spoiler

Znam gorsze osoby(chociażby Shinji jak dla mnie)Gilgamesh po prostu uważał się za pana wszystkiego i wszystkich(nie czuł się odpowiedzialny za własnych poddanych a wręcz odwrotnie). Skrzyżowanie narcyza i egoisty.


Spoiler

Zgadzam się co do obydwu tych stwierdzeń, co prawda Gilgamesh był gorszy niż go opisujesz (jego pojęcie dobrej zabawy było zdecydowanie spaczone) ale wciąż nie był aż tak paskudną postacią jak Shinji (oraz dziadek Shinji''ego jeśli już o tym mowa).

Dnia 21.04.2010 o 18:08, qrex napisał:

Spoiler

Ah ostatnie zakończenie wyjątkowo miodne. Zastanawia mnie tylko dlaczego Tohsaka postanawia go ratować,


Spoiler

Bo Shirou uważał to coś za przyjaciela (brak komentarza) zaś Sakura za brata (nawet pomimo tego co jej zrobił, Sakura uważała że to co ją spotykało było jej winą a nie Shinji''ego :(.

Dnia 21.04.2010 o 18:08, qrex napisał:

Spoiler

paskudny typ człowiek. Morderca ,kłamca,tchórz który wykorzystuje tylko słabszych od siebie(a tych wiele nie ma) bez jakiegokolwiek honoru.


Spoiler

Do tego gwałciciel który uważa się za lepszego od innych i podbudowuje poczucie własnej wartości upokarzając innych...

Dnia 21.04.2010 o 18:08, qrex napisał:

Na koniec pozostaje mi tylko podziękować za udzielenie tylu odpowiedzi.

Nie ma za co - ja lubię rozmawiać o F/SN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 19:28, Karharot napisał:

Spoiler

Bo Shirou uważał to coś za przyjaciela (brak komentarza) zaś Sakura za brata (nawet
pomimo tego co jej zrobił, Sakura uważała że to co ją spotykało było jej winą a nie Shinji''ego
:(.


duży

Spoiler

Nawet mimo tego, że był jej bratem przyrodnim (chociaż po tym co jej Zouken zrobił, to nie wiem ile Tohsaki w niej zostało. Dla mnie szokiem było, że Rin i Sakura to siostry, przyznam się bez bicia, że nic takiego mi nawet przez chwilę przez głowę nie przeleciało. A przecież po przemyśleniu to takie oczywiste, chociaż nie było takie oczywiste w innych ścieżkach, prawdopodobnie dlatego, że było tam mało Sakury.
Przyznaję jednak otwarcie, po obejrzeniu już 10 dni HF stwierdzam: Jak ja tej Sakury nie lubie! Zouken ją spaczył totalnie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 20:57, Latniak napisał:

Spoiler

Przyznaję jednak otwarcie, po obejrzeniu już 10 dni HF stwierdzam: Jak ja tej Sakury nie lubie! Zouken ją spaczył totalnie niestety :(


Spoiler

Ja też za nią nie przepadam (jak dla mnie jest zupełnie nieciekawą postacią) ale nie można jej winić za to jak bardzo ma namieszane w głowie, jej własny ojciec oddał ją niczym przedmiot swojemu wrogowi zaś Zouken i Shinji zamienili 10 lat jej życia w prawdziwe piekło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 19:08, Hubi_Koshi napisał:

albo po pokonaniu jakiegoś Monster of the Week

LOL "w tym tygodniu sailorki zmierzą się z TENTAKLOTRONEM 9001" XD

Dnia 21.04.2010 o 19:08, Hubi_Koshi napisał:

z ukrycie obserwowałby je inny Villain,
poznałby ich dane personalne, dowiedział gdzie mieszkają i wyeliminował jedna po drugiej
zmasowanym atakiem i z zaskoczenia.

Raep time? XD Albo by je uwiódł i powoli ale konsekwentnie sprowadzał na złą stronę... Ciąża też skutecznie wyłącza bohaterki pci jęczącej jak mniemam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 21:38, orzel286 napisał:

LOL "w tym tygodniu sailorki zmierzą się z TENTAKLOTRONEM 9001" XD

A tobie tylko jedno we łbie XD A ja się dziwię czemu wszyscy uważają że faceci to tylko o seksie myślą

Dnia 21.04.2010 o 21:38, orzel286 napisał:

Raep time? XD Albo by je uwiódł i powoli ale konsekwentnie sprowadzał na złą stronę...
Ciąża też skutecznie wyłącza bohaterki pci jęczącej jak mniemam :D

To tylko taka teoretyczna rozpiska, zresztą myślałem o czymś bardziej zbliżonym do Yuri Raep jeśli już XD Zwykłych Rapeów jak już wiele razy mówiłem, nie trawię. Ale gdyby sprawą miała się zająć uzdolniona i śliczna najemnicza :-3 W to mi graj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 21:48, Hubi_Koshi napisał:

A tobie tylko jedno we łbie XD A ja się dziwię czemu wszyscy uważają że faceci to tylko
o seksie myślą

Hiehiehie (albo może raczej - "Kykyky"? :D) trzeba trzymać się marki jak już się jakąś wyrobioną ma :3

Dnia 21.04.2010 o 21:48, Hubi_Koshi napisał:

To tylko taka teoretyczna rozpiska, zresztą myślałem o czymś bardziej zbliżonym do Yuri
Raep jeśli już XD Zwykłych Rapeów jak już wiele razy mówiłem, nie trawię. Ale gdyby sprawą
miała się zająć uzdolniona i śliczna najemnicza :-3 W to mi graj.

A TOBIE też tylko jedno w głowie :P No i jednorazowy yuri rejp nie zatrzyma chyba super heroski na długo... Potrzeba tu jakiegoś dłuższego związku i jeszcze lepiej - haremu. Hm - Lesbian Army? XD

Nieee to nie zadziała... Może gdyby się tentegesiły 24/7... Ale nawet magiczny zboczuch Nanoha tak szalała poza godzinami pracy...

To się nazywa Poważny Problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się