Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Zero no Tsukaima F e01
Obecność Tabithy w tej historii sprawia że mam ochotę to oglądać ale konieczność tolerowania głupoty Saito mocno utrudnia cieszenie się z tego co widzę... Ech, jakbym chciał aby Gabriel-sensei przemyślał swoją decyzję i jednak dorobił czwarty arc do THoS...
BTW - Halkeginia to jest nazwa świata w którym toczy się akcja ZnT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 02:16, Pablo_Querte napisał:

PS3, czy podłączyłes komputer do TV?

Laptop do TV. Z PS-owym media serverem nie chciało mi się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 13:40, Hubi_Koshi napisał:

Emperor>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>King

XD

BTW - pogrywam sobie właśnie w Soulstorm i spodobała mi się wypowiedź Spowiednika: "The plea of innocence is guilty of wasting my time" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 13:52, Karharot napisał:

BTW - pogrywam sobie właśnie w Soulstorm i spodobała mi się wypowiedź Spowiednika: "The
plea of innocence is guilty of wasting my time" XD

No bo przecież wszyscy wiedzą że w Warhammerze "There is no innocence, only degrees of guilt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Haruhi, to pierwsza seria jest bardzo fajna, druga jest mocno średnia (Endless Eight ffs), ale film to prawdziwy majstersztyk, mieliście rację :) Podobał mi się ogromnie. Myślę, że 10/10 mogę dać :D

A tymczasem nie wiedząc zbytnio za co zabrać się teraz, padło na Kara no Kyoukai. Obejrzałem pierwszą część i powiem wam że ... nie podobało mi się w ogóle. Nie wiadomo w zasadzie kim są bohaterowie, skąd się wzieli, czym się właściwie zajmują ... nawet niespecjalnie wiadomo o czym ten cały film jest. Jak to ujmuje jeden z bohaterów fabuła jest jakby wyrwana "z kiepskiej książki" i takie odniosłem wrażenie. Nudy straszne. Jeśli reszta części jest w podobnym klimacie, to chyba sobie odpuszczę ...

Kara no Kyoukai: Fukan Fuukei dostaje 6/10 ode mnie, bo jednak było w miarę znośne, ale nikomu bym tego nie polecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 14:28, Outlander-pro napisał:

A tymczasem nie wiedząc zbytnio za co zabrać się teraz, padło na Kara no Kyoukai. Obejrzałem pierwszą część i powiem wam że ... nie podobało mi się w ogóle. Nie wiadomo w zasadzie kim są bohaterowie, skąd się wzieli, czym się właściwie zajmują ... nawet niespecjalnie wiadomo o czym ten cały film jest. Jak to ujmuje jeden z bohaterów fabuła jest jakby wyrwana "z kiepskiej książki" i takie odniosłem wrażenie. Nudy straszne. Jeśli reszta części jest w podobnym klimacie, to chyba sobie odpuszczę ...

Pierwszy film KnK nie jest chronologicznie najwcześniejszym i żadna z części tego cyklu nie pełni roli wprowadzenia - każda jest tylko fragmentem większej całości którą trzeba poskładać do kupy oglądając resztę.
To powiedziawszy 1 film jest chyba najsłabszy ze wszystkich (podczas gdy najlepszy jest 5) więc radzę oglądać dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 16:05, Karharot napisał:

Cage of Eden.

Wait a sec... ta dziewczynka to aby nie

Spoiler

ten Trap który miał się za nią podawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 16:19, Hubi_Koshi napisał:

Wait a sec... ta dziewczynka to aby nie

Spoiler

ten Trap który miał się za nią podawać?


Yup XD

Spoiler

Widzę że zawsze się pilnjesz i nie wpdasz w żadne pułapki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 14:28, Outlander-pro napisał:

Jeśli chodzi o Haruhi, to pierwsza seria jest bardzo fajna, druga jest mocno średnia
(Endless Eight ffs), ale film to prawdziwy majstersztyk, mieliście rację :) Podobał mi
się ogromnie. Myślę, że 10/10 mogę dać :D

Mówiłem że ci się spodoba ;) Ten film nie bez powodu jeszcze przed premierą Bluray znalazł się w top 10 MAL-a xD Choć słyszałem że byli też tacy barbarzyńcy, nawet w tym temacie zresztą się przynajmniej jeden ukrywa, że oglądali camripy. Zamiast zaczekać na FullHD!

Dnia 08.01.2012 o 14:28, Outlander-pro napisał:

A tymczasem nie wiedząc zbytnio za co zabrać się teraz, padło na Kara no Kyoukai. Obejrzałem
pierwszą część i powiem wam że ... nie podobało mi się w ogóle. Nie wiadomo w zasadzie
kim są bohaterowie, skąd się wzieli, czym się właściwie zajmują ... nawet niespecjalnie
wiadomo o czym ten cały film jest. Jak to ujmuje jeden z bohaterów fabuła jest jakby
wyrwana "z kiepskiej książki" i takie odniosłem wrażenie. Nudy straszne. Jeśli reszta
części jest w podobnym klimacie, to chyba sobie odpuszczę ...

O ile kojarzę to seria filmów KnK ma dość losową kolejność chronologiczną, bodajże 2 jest prologiem. Ale potem znowu będzie time skip, w 4 zaś wracamy do wydarzeń mających miejsce po 2...i 7...i tak dalej. Ale warto obejrzeć całość, choćby i dla samych walk (5. część, Mujun Rasen, jest w tym aspekcie wcieleniem epickości) i fajnego sposobu prowadzenia akcji - w każdym z filmów pomieszana jest lekko chronologia wydarzeń bądź upływ czasu.

Dnia 08.01.2012 o 14:28, Outlander-pro napisał:

Kara no Kyoukai: Fukan Fuukei dostaje 6/10 ode mnie, bo jednak było w miarę
znośne, ale nikomu bym tego nie polecił.

No to jeśli zaczynasz od 6/10 to 5. film powinien od ciebie dostać 11/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 16:21, Karharot napisał:

Yup XD

Spoiler

Widzę że zawsze się pilnjesz i nie wpdasz w żadne pułapki XD


"Wina" Alamuta, podrzucił mi parę stron i parę faktów na temat mangi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 16:22, Hubi_Koshi napisał:

"Wina" Alamuta, podrzucił mi parę stron i parę faktów na temat mangi XD

You mean like this? ->
XD

20120108163031

20120108163046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 16:37, Tomoya-kun napisał:

A raczej jak Zero no Index.

Ty też miałeś nieprzyjemne skojarzenia na widok Louise w tym chabicie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 16:31, Karharot napisał:

> "Wina" Alamuta, podrzucił mi parę stron i parę faktów na temat mangi XD
You mean like this? ->
XD

Drugą stronę widziałem, pierwszej nie XD Damn

Spoiler

ten chłopak to naprawdę niebezpieczny trap

. Swoją drogą ta ciemnoskóra dziewczyna to zdecydowanie jedna z moich ulubionych dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 17:05, Hubi_Koshi napisał:

Drugą stronę widziałem, pierwszej nie XD Damn

Spoiler

ten chłopak to naprawdę niebezpieczny trap

.

Spoiler

Yup. Całe tłumy już na niego się nabrały (i wciąż się nabierają) a co gorsza nawet ci którzy już wiedzą czym on jest mają problemy ze zdecydowaniem jak powinni reagować w jego towarzystwie XD

Dnia 08.01.2012 o 17:05, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą ta ciemnoskóra dziewczyna to zdecydowanie jedna z moich ulubionych dziewczyn!

Prawda? Ciekawy charakterek + gustowny styl ubierania + duża pojemność płuc. Czegóż chcieć więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się