Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2015 o 19:30, Hubi_Koshi napisał:

Czyli tak jak się obawiałem? Maccha Green i jej rywalka znikają i seria kompletnie traci
rozpęd?

Nie wiem, ja tam dalej się dobrze bawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 19:36, luzac napisał:

Nie wiem, ja tam dalej się dobrze bawię.

Mnie osobiście mocno przyciągnęły do serii te dwie dziewczyny. Miałem nadzieję na coś zwariowanego w stylu Kill La Kill a wydaje się że seria ewoluuje bardziej w kierunku K-ona na motocyklach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że od początku było wiadomo, że będziemy mieli do czynienia z perspektywą "mob" a nie "best". Tego chciałem i tego dostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 20:22, luzac napisał:

Tylko że od początku było wiadomo, że będziemy mieli do czynienia z perspektywą "mob"
a nie "best". Tego chciałem i tego dostaję.

Enjoy then!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też podzielam zdanie, że to Rolling Girls to takie ciamciaramcia. W międzyczasie skończyłem oglądać pierwszy sezon Log Horizon. Zajebiaszcze dwa dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 21:16, SiDi napisał:

W międzyczasie skończyłem oglądać pierwszy sezon Log Horizon. Zajebiaszcze dwa dni!

To nie napalaj się zbytnio na drugi sezon, bo jest bardzo średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 11:59, SiDi napisał:

Łyknąłem kilka odcinków i nie widzę utraty poziomu. Nadal mi się świetnie to ogląda.


Ja też przyznam, że spadek jest, chociażby kreska sporo gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 12:02, Outlander-pro napisał:


Ja też przyznam, że spadek jest, chociażby kreska sporo gorsza.


Rzeczywiście, kreska trochę inna, ale już po tych 3 odcinkach się przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2015 o 10:29, Pablo_Querte napisał:

To nie napalaj się zbytnio na drugi sezon, bo jest bardzo średni.

Pierwszy arc z drugiego sezonu jest świetny, dopiero teraz zrobiło się miernie jak czas antenowy przypadł "młodym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 11:59, SiDi napisał:

Łyknąłem kilka odcinków i nie widzę utraty poziomu. Nadal mi się świetnie to ogląda.


Arc z

Spoiler

raidem i mordercą

jest zacny, ale
Spoiler

wyprawa młodzików

już nie bardzo, aczkolwiek to personalne odczucia, bo tej bandy nie lubię. Oddawać mi Akatsuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat

Spoiler

morderca i zwiatpienia Akatsuk były dość średnie, irytowało mnie do dziwne spowolnienie tempa i rozwlekanie tego na kilka odcinków, by dopasować się czasowo do raidu i wspólnego respawnu. Troche zawiodłem się, że nie zobaczyliśmy ani konsekwencji wyłączenia tarczy Akihabary, ani wykorzystania tych miliardów golda, które miały być przeznaczone na wykup ziemii dla People of the Land. Chciałbym, by ta dziewczyna z Tea Party jak najszybciej przybyla z chińskiego serwera i spotkała naszego Villain in Glasses, który jest aktualnie jedną z najbardziej wpływowych osobistości (jeśli nie najbardziej) japońskiego serwera :d. Ponadto ciekawi mnie ten wątek specjalnego NPC, co to ten zly latający na smoku obwiniał za coś - być może mają oni coś wspólnego z przeniesieniem prawdziwych playerów do świata gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2015 o 17:10, NeroNarmeril napisał:

Arc z

Spoiler

raidem i mordercą

jest zacny, ale
Spoiler

wyprawa młodzików

już nie bardzo,
aczkolwiek to personalne odczucia, bo tej bandy nie lubię. Oddawać mi Akatsuki!


Wydaje mi się, że jakoś jest sztucnie rozciągany. Nagle Akatsuki jest słaba jak flaki z olejem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa. Jednak robi się jakaś papka teraz - 10 odcinek praktycznie cały przegadany przez elfa Williama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego sezonu Log Horizon

Spoiler

Grafika na początku strasznie mi przeszkadzała, bo dla mnie problemem nie jest animacja czy tła tylko zmieniony styl wyglądu postaci. Nadal czasami niezbyt miło mi się patrzy na Marie czy głównego bohatera, inne zmiany jakoś przetrawiłem.Co do fabuły jest strasznie przegadana i rozciągnięta. Serio, gdy w niektórych seriach skracają i upychają rzeczy tutaj rozwlekają.Niektóre epizody męczyły bardzo i gdyby nie to, że pierwszy sezon mi się podobał dropnął bym pewnie w paru momentach.Ale koniec arców nawet jakoś mi podszedł oraz była pokazana ta gildia z drugiego miasta więc moje oczekiwania wzrosły po to aby runąć jak zestrzelony odrzutowiec po odcinku walentynkowym oraz początku wyprawy młodych. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Log Horizon 2

Spoiler


Zgadzam się, że tempem i rozplanowaniem fabuły jest coś nie tak, wcześniej rozciągnięte, teraz niedawno mieliśmy ten epek o tej lasce z Tea Party, gdzie rozwalili tą dziwną dwójkę na smoku - mega zrashowane to było. I te fragmenty z wierchuszką gildii z drugiego miasta - zrashowane, niejasne. Też powiem, że gdyby nie to, że pierwszą serię oglądało mi się całkiem przyjemnie, to drugą bym już dropnął.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam podobnie, jednakże mi ta zmiana kreski postaci nie przeszkadzała tak bardzo. Te dzieciaki w ogóle mnie nie interesują i

Spoiler

ich wyprawa to wygląda mi na jakiś spoiler, którego w novelce chyba nie ma. Odcinek o walentynkach lub odcinek numer 10, w którym ten GM z Silver Sword - William - cały odcinek przegadał... Na co to komu? Ciekawszee rzeczy się dzieją z Kanami oraz z tą gildią z Minami, a my musimy oglądać młodziki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Log Horizon 2
Najśmieszniejsze jest to, że wszystko tak rozwleczonono, a odcinek 14 był strzeszczeniem całego tomu powieści! Ktoś serio powinien oberwać za to jak rozplanowany jest ten sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się