Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2008 o 21:45, nieszczescie napisał:

Wie ktoś gdzie znajdę więcej tego typu obrazków, ewentualnie jak one się nazywają?


www.7chan.org

motivational/demotivational images ... czy tam motivation/demotivation images

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GUNDAM SEED SPOILERY


> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Kosmitus

> Niezły post ^^
To w sumie z pamięci pisałem, znaczy się uwzględniłem tylko to co pamiętałem że mi się podobało lub nie... strach się bać co by było gdybym notatki podczas oglądania robił ^^;
> Mnie też to mocno wkurzało, na szczęście wydaje mi się że w Destiny już tego tak nie
> ma, albo przynajmniej ja już przestałem zauważać :)
Najbardziej masakryczne to to chyba w Wingu było już gdzieś przy początku serii zaczęli je kopiować i kopiować. To w sumie w miarę zrozumiałe, na ekranie toczą się gigantyczne bitwy z setkami jednostek, a tworzenie od nowa scen w których bohaterowie rozwają te hordy znowu i znowu było by mocno pracochłonne. Dlatego właśnie cenię 00 gdzie walki były naprawdę małe (przynajmniej w porównaniu do tych z Winga czy SEEDa i każda walka unikatowa i indywidualna.
> Hehe poważnie? Nie wiedziałem. Swoją drogą wydaje mi się trochę dziwne że gość był wstanie
> wyjść żywy z takiej eksplozji.
Podziwiaj moc Armour of Fandom XD Jemu nawet eksplozje termonuklearne nie straszne.
> A mówiłem że nabierzesz do niej sympatii po ostatniej bitwie ;)
W sumie... troszkę się zawiodłem, mialem nadzieje że każe odpalić w jednostki z atomówkami albo coś, ale i tak świetnie sobie poczynała. Swoją drogą czy tylko mi te "myśliwce" przenoszące atomówki przypominają latające świnie ??
> Mi to wszystko w pewnym momencie zaczeło przypominać jakieś oldschoolowe kosmiczne naparzanki
> :) Siła ognia taka że pociski i promienie lasera zasłaniają całe pole widzenia :) Ale
> nie przeszkadzało mi to i nawet pasowało do klimatu serii.
Fakt eksterminacja jest fajna chociaż czasami to przegięcie siły ognia irytuje, szczególnie Freedom był przegięty, z tymi swoimi 6 działkami (czy ile on ich tam miał) a Justice deptał mu po piętach. Irytuje mnie jeszcze jedna rzecz. Zasięg broni, do diaska oni tam mają lasery, plazmę i co tam jeszcze chcą, a przecież to draństwo nie ma zasięgu rzędu 3-5 kilometrów. Obecnie prowadzi się testy nad laserami zestrzeliwującymi pociski nuklearne, a ich zasięg liczy się w setkach jeśli nie tysiącach kilometrów, więc jakim cudem ci w przyszłości mają zasięg niewiele większy od Pierwszo-wojennej haubicy artyleryjskiej ??
> Czy ja wiem? Gość miał sporo czasu żeby sobie wszystko przemyśleć kiedy siedział np.
> w celi. Poza tym Podczas obrony Orbu walczył z EA czyli swoimi wrogami co dodatkowo ułatwiło
> mu wybór. A później pojawił się jeszcze Athrun i już Diakka został przekonany do końca
W sumie fakt, ale coś mi mówi że szok jakiego doznał po tym jak go Milly próbowała zarżnąć, a potem obroniła go przed Frey dał mu do myślenia i go wyciszył. Ogólnie to pamiętam tego gościa jako głośnego zarozumialca, a potem stał się spokojny i myślał, dość drastyczna zmiana.
> Nawet nie czytałem nic na wiki o SEEDzie. A że Cagalli jest Coordinatorką to też tak
> właśnie myślałem po tym jak berserka aktywowała. Tyle tylko że ona i cała reszta nie
> zdają sobie z tego sprawy.
Cóż zapewne później w Destiny jeszcze nie raz da popis swoich możliwości (nie mogę się doczekać pojawienia się tego złotego MSa, co prawda kolor jest niczym wielka tabliczka "Tu jestem przeróbcie mi tyłek na jesień średniowiecza" ale i tak fajnie wygląda.
> ZAFT też stracił masę jednostek. Poza tym EA zdobyli też NJ Canceler co jest dla nich
> dużym zyskiem. Nie dość że atomówek sobie mogą używać to jeszcze zażegnają kryzys energetyczny
> na ziemi. To Wielkie Działo też było dużą stratą dla ZAFT. A i co masz na myśli z tą
> "ZAFTową podróbką Księżyca"??
Ta wielka asteroida którą Earth Alliance wysadziło pierwszym atakiem atomówek. Bo nie wiadomo czy to nie była ZAFTowa kopia księżyca, wielka baza militarna i w ogóle. Fakt zdobycie NJC było niezłym osiągnięciem co zresztą widać na początku Destiny (chwała niech będzie temu okrętowi wyposażonemu w "Podręczny Zestawik G.E.N.E.S.I.S." gdyby nie on to Destiny by się dość szybko skończyło)
> Scena piękna ale dlaczego użyłeś cudzysłowu przy "ginie"? Czyżby przeżył? No dobra w
> Destiny jest taki jeden w masce po stronie EA (imię mi wyleciało) który wygląda i ma
> głos zupełnie jak on ale podejrzewam że to znów jakiś klon. Tak samo zresztą jak ten
> blondyn z ZAFTu.
OJ! Chyba coś chlapnąłem XD No nic jak chcesz wiedzieć jak to z Neo (to ten w masce) to powiedz, a jak nie to oglądaj i czekaj. Tak z czystej ciekawości, jaki jest stosunek tej dziewczyny Stellar do Neo ??
> Żebyś wiedział. EA nadal są kretynami jakich mało. Czy oni naprawdę myślą że pokonają
> ZAFT ot tak sobie?
W sumie gdyby nie mini-GENSIS to by im się udało.
> Jak oglądam Destiny to mam takie lekkie odczycie jakbym oglądał po
> prostu nieco zmienionego SEEDa. Ale jednak ogląda się bardzo przyjemnie.Teraz przynajmniej
> na czele ZAFTu jest jakiś porządny człowiek. Choć ja z natury podejrzliwy jestem i zastanawiam
> się czy te jego ideały to nie są czasem tylko pozory i jakaś gra żeby sobie zapewnić
> poparcie.
Hehe w sumie to się zgodzę Chairman Dullindal wydaje się fajny chociaż od czasu do czasu sprawia wrażenie jakby coś knuł albo ukrywał.

Swoją drogą całkiem urocza ta "Nowa" Lacus co prawda oryginałowi do pięt nie dorasta, ale sympatyczna dziewczyna.

KONIEC SPOILERÓW GUNDAM SEED... I POSTA TAK W OGÓLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2008 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą całkiem urocza ta "Nowa" Lacus co prawda oryginałowi do pięt nie dorasta,
ale sympatyczna dziewczyna.


SPOILERY GUNDAM SEED DESTINY


Dobrze że padła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY GUNDAM SEED DESTINY

Dnia 19.04.2008 o 23:13, Taikun napisał:



Dobrze że padła ;)

Niech twe żyły napełnią się płynnym ogniem, brzuch spalony zostanie kwasem, mózg wyżarty przez larwy, a nogi zaropieją. Nikt cię mój drogi o takiego spoilera nie prosił :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ on zaznaczył że to spoiler:)
Zresztą akurat Ty na temat spoilerowania powinieneś milczeć:D

P.S.
Wiem że Twoja wypowiedź to był żart, ale po prostu nie mogłem się powstrzymać:D Większość Twoich wypowiedzi w tym temacie to istne pola minowe... ee, znaczy się spoilerowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

GUNDAM SEED SPOILERY


> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Kosmitus

No i znowu zapomniałeś posta przekopiować :P

Dnia 19.04.2008 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

Najbardziej masakryczne to to chyba w Wingu było już gdzieś przy początku serii zaczęli
je kopiować i kopiować.

W końcu mają odpowiedni budżet, i czasem pewnie nie ma wyjścia...

Dnia 19.04.2008 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą czy tylko mi te "myśliwce"
przenoszące atomówki przypominają latające świnie ??

Tak, chyba tylko ty miałeś takie skojarzenie -_-''

Dnia 19.04.2008 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

Fakt eksterminacja jest fajna chociaż czasami to przegięcie siły ognia irytuje, szczególnie
Freedom był przegięty, z tymi swoimi 6 działkami (czy ile on ich tam miał) a Justice
deptał mu po piętach. Irytuje mnie jeszcze jedna rzecz. Zasięg broni, do diaska oni tam
mają lasery, plazmę i co tam jeszcze chcą, a przecież to draństwo nie ma zasięgu rzędu
3-5 kilometrów. Obecnie prowadzi się testy nad laserami zestrzeliwującymi pociski nuklearne,
a ich zasięg liczy się w setkach jeśli nie tysiącach kilometrów, więc jakim cudem ci
w przyszłości mają zasięg niewiele większy od Pierwszo-wojennej haubicy artyleryjskiej
??

Niestety ale prawda jest taka że sceny walki w Gundamach nijak się mają do rzeczywistego świata i praw fizyki :)

Dnia 19.04.2008 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

Cóż zapewne później w Destiny jeszcze nie raz da popis swoich możliwości (nie mogę się
doczekać pojawienia się tego złotego MSa, co prawda kolor jest niczym wielka tabliczka
"Tu jestem przeróbcie mi tyłek na jesień średniowiecza" ale i tak fajnie wygląda.

Nie tylko ten ale praktycznie każdy MS jest tak kolorowy jakby mówił "strzelajcie tutaj" :) Jak mówiłem realizm nie jest mocną stroną tego anime. Na takie rzeczy po prostu trzeba przymknąć oko.

Dnia 19.04.2008 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

Ta wielka asteroida którą Earth Alliance wysadziło pierwszym atakiem atomówek. Bo nie
wiadomo czy to nie była ZAFTowa kopia księżyca, wielka baza militarna i w ogóle.

A o tą ich stacje ci chodziło. Nie no, jak na księżyc to to chyba odrobinkę za małe było ;)

Dnia 19.04.2008 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

OJ! Chyba coś chlapnąłem XD No nic jak chcesz wiedzieć jak to z Neo (to ten w masce)
to powiedz, a jak nie to oglądaj i czekaj. Tak z czystej ciekawości, jaki jest stosunek
tej dziewczyny Stellar do Neo ??

Nic nie mów, sam zobaczę. Ja tak na marginesie to jestem dopiero po 21 epku Destiny a ty? A jeśli chodzi o Stellar to chyba traktuje go trochę jak ojca. Zawsze jak sobie go przypomni to robi się szczęśliwa. Ciekaw jestem czemu pytasz :)

Dnia 19.04.2008 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

W sumie gdyby nie mini-GENSIS to by im się udało.

No właśnie, ale już raz zostali zdziesiątkowani przez taką broń, więc chyba jest logiczne że wróg znów może użyć podobnej broni.

Dnia 19.04.2008 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

Hehe w sumie to się zgodzę Chairman Dullindal wydaje się fajny chociaż od czasu do czasu
sprawia wrażenie jakby coś knuł albo ukrywał.

Właśnie, zwłaszcza w ostatnim odcinku co oglądałem tak mi się nachalnie nasunęła tak myśl. On chyba jednak coś kręci. W końcu mówi ciągle że konflikt trzeba zakończyć a tymczasem wojna trwa sobie w najlepsze :)

Dnia 19.04.2008 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą całkiem urocza ta "Nowa" Lacus co prawda oryginałowi do pięt nie dorasta,
ale sympatyczna dziewczyna.

No nie XD W ogóle nie ma klasy i jak dla mnie jest taka sobie. Na dodatek biedny Athrun ma tylko kłopot XD Ale to akurat jest jej zaleta bo ciekawe sytuacje przez nią wynikają XD

Dnia 19.04.2008 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

KONIEC SPOILERÓW GUNDAM SEED... I POSTA TAK W OGÓLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 23:54, Karharot napisał:

Ależ on zaznaczył że to spoiler:)
Zresztą akurat Ty na temat spoilerowania powinieneś milczeć:D

Zauważ dwie rzeczy.
1. Ja go o tego spoilera nie prosiłem, odpowiedział na mojego posta zamieszczając spoilera (który był jedyną treścią posta)
2. Przecież samo ostrzeżenie anty-spoilerowe było dłuższe od posta XD Toż to przez przypadek coś takiego można było przeczytać.

Dnia 19.04.2008 o 23:54, Karharot napisał:

Wiem że Twoja wypowiedź to był żart, ale po prostu nie mogłem się powstrzymać:D Większość
Twoich wypowiedzi w tym temacie to istne pola minowe... ee, znaczy się spoilerowe:)

<siada sobie w fotelu, kiwa głową na wielkiego ruska z kałachem który celuje w Karharota> Nio to tera tawariść łużondzim se bieg przez polje minowe, jak dobieżeta na kaniec to skrzynka bimbru wasza, a jak nie... a jak nie to wilcy bedo mięli dzisiaj co żreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GUNDAM SEED SPOILERY

Dnia 19.04.2008 o 23:58, Kosmitus napisał:

No i znowu zapomniałeś posta przekopiować :P

Hekhem, ARGH

Dnia 19.04.2008 o 23:58, Kosmitus napisał:

W końcu mają odpowiedni budżet, i czasem pewnie nie ma wyjścia...

Budżet to zło.

Dnia 19.04.2008 o 23:58, Kosmitus napisał:

Tak, chyba tylko ty miałeś takie skojarzenie -_-''

Nie no tak jakoś mi się skojarzyły, nie wiem czemu, może to efekty uboczne oglądania Super Świnki dzieckiem będąc.

Dnia 19.04.2008 o 23:58, Kosmitus napisał:

Niestety ale prawda jest taka że sceny walki w Gundamach nijak się mają do rzeczywistego
świata i praw fizyki :)

Innymi słowy, gwizdać na fizykę i Have Fun. Chociaż z drugiej strony w 00 jednak PEWNE ukłony w stronę fizyki były, np. od czasu do czasu piloci doznawali przeciążeń, BA Jeden nawet doznał obrażeń wewnętrznych wynikłych z tych przeciążeń.

Dnia 19.04.2008 o 23:58, Kosmitus napisał:

Nie tylko ten ale praktycznie każdy MS jest tak kolorowy jakby mówił "strzelajcie tutaj"
:) Jak mówiłem realizm nie jest mocną stroną tego anime. Na takie rzeczy po prostu trzeba
przymknąć oko.

Praaawie każdy. Wszystkie ciemno pomalowane MSy mają Jako Takie maskowanie, z drugiej strony może po prostu to nie ma sensu ?? Ostatecznie mają radary, czujniki podczerwieni etc. więc nie ma większego znaczenia czy MSa widać czy nie. ARGH lepiej przestańmy bo zaraz dojdę do wniosku że realizm jest w Gundamie tak przygnębiający że nie ma go co oglądać XD

Dnia 19.04.2008 o 23:58, Kosmitus napisał:

A o tą ich stacje ci chodziło. Nie no, jak na księżyc to to chyba odrobinkę za małe było

Ostatecznie nie cały Księżyc robi za bazę wojskową, a tylko jego część, a tutaj mięli by całą "wydłubaną" asteroidę/bazę trochę jak ta... no... ta Parasolowa Ruska baza z początku pierwszej serii Azalia czy jakoś tak.

Dnia 19.04.2008 o 23:58, Kosmitus napisał:

Nic nie mów, sam zobaczę. Ja tak na marginesie to jestem dopiero po 21 epku Destiny a
ty? A jeśli chodzi o Stellar to chyba traktuje go trochę jak ojca. Zawsze jak sobie
go przypomni to robi się szczęśliwa. Ciekaw jestem czemu pytasz :)

Jak powiem że to jedno z moich licznych zboczeń się odzywa to wystarczy ?? Nie no odniosłem takie wrażenie że ta dziewczyna może być mocno związana z Neo... a przynajmniej tak sądzę. Ja dotarłem dzisiaj do 10tego i szybko tej serii w sumie nie skończę. Postanowiłem zrobić mały eksperyment, nie oglądać więcej jak 2 odcinków jednego anime dziennie, taki powrót do czasów gdy byłem totalnie uzależniony od widzimisię towarzyszy puszczających anime w TV.

Dnia 19.04.2008 o 23:58, Kosmitus napisał:

No właśnie, ale już raz zostali zdziesiątkowani przez taką broń, więc chyba jest logiczne
że wróg znów może użyć podobnej broni.

Owszem, jednak użycie broni nuklearnej na dzień dobry z intencją rozpylenia całego PLANT na dzień dobry jest jednak lekkim przegięciem XD Można powiedzieć że wojna zaczęła się tam gdzie skończyła się poprzednia.

Dnia 19.04.2008 o 23:58, Kosmitus napisał:

Właśnie, zwłaszcza w ostatnim odcinku co oglądałem tak mi się nachalnie nasunęła tak
myśl. On chyba jednak coś kręci. W końcu mówi ciągle że konflikt trzeba zakończyć a tymczasem
wojna trwa sobie w najlepsze :)

Jak na razie niczemu się nie dziwię EA próbowało sprzątnąć Coordinatorów za jednym zamachem. Swoją drogą to dość zabawne, stwierdzili że chcieli usunąć obecny rząd PLANT, wygląda na to że razem z wyborcami XD

Dnia 19.04.2008 o 23:58, Kosmitus napisał:

No nie XD W ogóle nie ma klasy i jak dla mnie jest taka sobie. Na dodatek biedny Athrun
ma tylko kłopot XD Ale to akurat jest jej zaleta bo ciekawe sytuacje przez nią wynikają

Bo patrzysz na nią jak na kopię Lacus. Dziewczyna jest interesująca jako ona sama, to było dość ciekawe w 10 odcinku jak stwierdziła że wszyscy potrzebują Lacus, ale jej nigdy nikt nie potrzebował. Ta dziewczyna to w miarę ciekawa postać sama w sobie, a nie jako kopia Lacus. Swoją drogą przeżyłem niezłe zdziwienie, byłem pewien że ta dziewczyna to klon Lacus, a tu proszę, jest "zaledwie" jej sobowtórem.


KONIEC SPOILERÓW GUNDAM SEED... I POSTA TAK W OGÓLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 00:23, Hubi Koshi napisał:

<siada sobie w fotelu, kiwa głową na wielkiego ruska z kałachem który celuje w Karharota>
Nio to tera tawariść łużondzim se bieg przez polje minowe, jak dobieżeta na kaniec to
skrzynka bimbru wasza, a jak nie... a jak nie to wilcy bedo mięli dzisiaj co żreć.


Czyli (biorąc pod uwagę mojego avka) jak przebiegnę na dugą stronę to dostanę coś do przepłukania gardła a jak zostanę po tej to zafundujesz mi coś na ząb?:)
OK! OK! Delikatną aluzję zrozumiałem, łamanie mi drugiej łapy naprawdę nie będzie już konieczne!!:)

P.S.
Przepraszam (szczerze) za offtop ale gdybym czekał z tą odpowiedzią do następnego posta to mogłoby minąć parę tygodni i odpowiedź straciła by cały sens (a ja kilka istotnych fragmentów ciała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Hubi (a może to nie on) jakiś czas temu mówił że gdy przeczyta spoilery to się nie denerwuje :)

btw. na którym jesteś Hubi epie ? i co teraz robi Neo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz każdy szanujący się fan anime czeka na kolejne odcinki Code Geass R2 :) zabierz się za pierwszą serie Code Geass, Death Note albo Tengen Toppa Gurren Lagann ... no ew. jak już musisz Gundam 00. To z tych nowszych anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GUNDAM SEED SPOILERY

Dnia 20.04.2008 o 00:40, Hubi Koshi napisał:

Budżet to zło.

Ale zło istnieje...

Dnia 20.04.2008 o 00:40, Hubi Koshi napisał:

Nie no tak jakoś mi się skojarzyły, nie wiem czemu, może to efekty uboczne oglądania
Super Świnki dzieckiem będąc.

Heh Pigs Of Doom XD

Dnia 20.04.2008 o 00:40, Hubi Koshi napisał:

Innymi słowy, gwizdać na fizykę i Have Fun. Chociaż z drugiej strony w 00 jednak PEWNE
ukłony w stronę fizyki były, np. od czasu do czasu piloci doznawali przeciążeń, BA Jeden
nawet doznał obrażeń wewnętrznych wynikłych z tych przeciążeń.

No i dobrze bo dzięki takim motywom wszystko nabiera przynajmniej trochę realizmu :)

Dnia 20.04.2008 o 00:40, Hubi Koshi napisał:

Praaawie każdy. Wszystkie ciemno pomalowane MSy mają Jako Takie maskowanie, z drugiej
strony może po prostu to nie ma sensu ?? Ostatecznie mają radary, czujniki podczerwieni
etc. więc nie ma większego znaczenia czy MSa widać czy nie.

Wiesz, też miałem na ten temat taką teorię :)

Dnia 20.04.2008 o 00:40, Hubi Koshi napisał:

ARGH lepiej przestańmy bo
zaraz dojdę do wniosku że realizm jest w Gundamie tak przygnębiający że nie ma go co
oglądać XD

Jak mówiłem, przymykasz oko i jest wszystko OK.

Dnia 20.04.2008 o 00:40, Hubi Koshi napisał:

Jak powiem że to jedno z moich licznych zboczeń się odzywa to wystarczy ?? Nie no odniosłem
takie wrażenie że ta dziewczyna może być mocno związana z Neo... a przynajmniej tak sądzę.

No i na pewno jest. Widać to od razu tylko zastanawiam się z czego to wynika. Tak po prostu go lubi czy może mają ze sobą coś wspólnego?

Dnia 20.04.2008 o 00:40, Hubi Koshi napisał:

Ja dotarłem dzisiaj do 10tego i szybko tej serii w sumie nie skończę. Postanowiłem zrobić
mały eksperyment, nie oglądać więcej jak 2 odcinków jednego anime dziennie, taki powrót
do czasów gdy byłem totalnie uzależniony od widzimisię towarzyszy puszczających anime
w TV.

A jest jakiś konkretny powód tego że tak robisz? Czy po prostu postanowiłeś sprawdzić jaką masz silną wolę ;]

Dnia 20.04.2008 o 00:40, Hubi Koshi napisał:

Owszem, jednak użycie broni nuklearnej na dzień dobry z intencją rozpylenia całego PLANT
na dzień dobry jest jednak lekkim przegięciem XD

A co się mieli z tym cackać, w końcu od samego początku chcieli zniszczyć cały PLANT.

Dnia 20.04.2008 o 00:40, Hubi Koshi napisał:

Bo patrzysz na nią jak na kopię Lacus.

Może się jeszcze di niej przekonam :) Szkoda tylko że przeczytałem tego Taikunowego spoilera :/ I niech nie gada że go oznaczył, w tym jego poście było tyle tekstu że przeczytałem to odruchowo przewijając stronę :/

Dnia 20.04.2008 o 00:40, Hubi Koshi napisał:



KONIEC SPOILERÓW GUNDAM SEED... I POSTA TAK W OGÓLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gurren-lagann-movie.net/
Przetłumaczy mi ktoś, kiedy premiera i o czym ma być ta kinówka ? :)


SPOILERY TTGL i GUNDAM 00


żeby potem nie było że nie ostrzegałem :p


http://youtube.com/watch?v=3u9IVxD9_wI

Dopiero teraz się zorientowałem że Johann Trinity mówił głosem Kaminy z TTGL :) Że też on zawsze musi w kazdym anime umierać ;(

edit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 13:19, Taikun napisał:

http://www.gurren-lagann-movie.net/
Przetłumaczy mi ktoś, kiedy premiera i o czym ma być ta kinówka ? :)


Nie przetłumaczę, ale czytałem gdzieś, że film ukaże się 6. września. Niestety, z tego co wiem będzie to tylko połączenie kilkunastu odcinków, których osią fabuły jest walka z Lordem Genome''m. Osobiście nie przepadam za takimi odgrzewanymi kotletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY 312 odcinek One Piece - koniec Enies Lobby

To był chyba najsmutniejszy odcinek tej serii. Pożegnanie z Going Merry.... tego nie da się opisać... to trzeba zobaczyć

Koniec Spoilerów

Co do One Piece - z tego co widzę, na stronie Vegapunk od 321 odcinka mam wybór: HD w mp4 lub SD w avi. Które wydanie prezentuje wyższą jakość... bo nie wiem czy opłaca się ściągać HD w mp4.

@Taikun

Film TTGL będzie chyba streszczeniem całej serii i wyjdzie on(w Japonii) w sierpniu tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah :D na to liczyłem

W sumie jeśli wziąć pod uwagę fabułę TTGL, to nie ma tam gdzie wcisnąć czegoś co nadawałoby się na kinówkę. Wydaje mi się że Gainax pododaje masę efektów i animacji żeby kinówka -mimo że odgrzewana - będzie zachwycać.

No i bez Libera me from Hell i ROW ROW Fight the Power obejść się nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 11:57, Kosmitus napisał:

> Praaawie każdy. Wszystkie ciemno pomalowane MSy mają Jako Takie maskowanie, z drugiej

> strony może po prostu to nie ma sensu ?? Ostatecznie mają radary, czujniki podczerwieni

> etc. więc nie ma większego znaczenia czy MSa widać czy nie.
Wiesz, też miałem na ten temat taką teorię :)

Nie zapominajcie ,że Gundamy to w pewnym stopniu symbol ,więc muszą się wyróżniać :]
Aby przeciwnik wiedział kogo się bać i nie wiedzieć z kim walczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 13:30, nieszczescie napisał:

SPOILERY 312 odcinek One Piece - koniec Enies Lobby

To był chyba najsmutniejszy odcinek tej serii. Pożegnanie z Going Merry.... tego nie
da się opisać... to trzeba zobaczyć

Tak, w OP jest sporo takich momentów. Mnie osobiście najbardziej zapadło w pamięć zakończenie Alabasta Arc i pożegnanie z Vivi... ech naprawdę ją lubiłem, szkoda że nie została. Mam przynajmniej nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkają :)
Koniec Spoilerów

Dnia 20.04.2008 o 13:30, nieszczescie napisał:


Co do One Piece - z tego co widzę, na stronie Vegapunk od 321 odcinka mam wybór: HD w
mp4 lub SD w avi. Które wydanie prezentuje wyższą jakość... bo nie wiem czy opłaca się
ściągać HD w mp4.

HD ma lepszą jakość. Wiem bo ściągałem właśnie te odcinki a później kiedy było trochę fillerów były już tylko SD. Jak dla mnie różnica jest zauważalna, ale ja strasznie jestem na to uczulony :) A i do .mp4 dobry jest program KMPlayer :)


PS: Jupi! Nareszcie Delegat! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GUNDAM SEED SPOILERY

Dnia 20.04.2008 o 11:57, Kosmitus napisał:

Ale zło istnieje...

Zatrudnijmy Wiedźmina żeby zarąbał tego Budżeta, czy jak się to monstrum nazywa.

Dnia 20.04.2008 o 11:57, Kosmitus napisał:

Heh Pigs Of Doom XD

Dosłownie ^^ No bo ostatecznie te prosiaczki raczej szyneczki i kiełbaski ze sobą nie wiozą, co to to nie.

Dnia 20.04.2008 o 11:57, Kosmitus napisał:

No i dobrze bo dzięki takim motywom wszystko nabiera przynajmniej trochę realizmu :)

Choć trochę :-) No ogólnie to 00 jest chyba drugą najbardziej realistyczną serią zaraz po 08th MS Team. Gundamy Owszem są potężne i przewyższają możliwościami praktycznie wszystkie inne MSy, ale jeśli zetrą się z doświadczonym zdolnym pilotem, albo zwali im się na głowę masa przeciwników to dostają po tyłkach że aż miło i w sumie tylko dzięki przewadze technologicznej wygrywają rozliczne bitwy.

Dnia 20.04.2008 o 11:57, Kosmitus napisał:

Jak mówiłem, przymykasz oko i jest wszystko OK.

Najpierw to ja to oko muszę przymknąć XD Ogólnie dopóki nie zaczynam się zastanawiać nad logiką tego co się dzieje w serii Jest Dobrze.

Dnia 20.04.2008 o 11:57, Kosmitus napisał:

No i na pewno jest. Widać to od razu tylko zastanawiam się z czego to wynika. Tak po
prostu go lubi czy może mają ze sobą coś wspólnego?

Oj żeby pani Maryu Ramius tylko się zazdrosna nie zrobiła XD Ogólnie to Stellar wydaje mi się dziewczyną którą ktoś musi się opiekować bo to niezwykle kruche stworzonko (jak na stworzonego do walki potworka ^^)

Dnia 20.04.2008 o 11:57, Kosmitus napisał:

A jest jakiś konkretny powód tego że tak robisz? Czy po prostu postanowiłeś sprawdzić
jaką masz silną wolę ;]

To raczej coś w stylu "O rany ciekawe co się dalej stanie" jak będę sobie Dozował odcinki to będzie to podniecenie i ekscytacja co też się jutro wydarzy. Poza tym oglądanie odcinków w jednym ciągu wywołuje przeładowanie mózgu informacjami i człowiek szybko zapomina wiele rzeczy.

Dnia 20.04.2008 o 11:57, Kosmitus napisał:

A co się mieli z tym cackać, w końcu od samego początku chcieli zniszczyć cały PLANT.

Owszem ale dość hipokrytycznie się zachowują, ostatecznie w mediach ogłosili że to będzie "Misja usunięcia zbrodniczego rządu za pomocą siły" a tu próbują uprzątnąć rząd razem z wyborcami.

Dnia 20.04.2008 o 11:57, Kosmitus napisał:

Może się jeszcze di niej przekonam :) Szkoda tylko że przeczytałem tego Taikunowego spoilera
:/ I niech nie gada że go oznaczył, w tym jego poście było tyle tekstu że przeczytałem
to odruchowo przewijając stronę :/

No niestety

A tak poza tym gratulacje z okazji awansu ^^


KONIEC SPOILERÓW GUNDAM SEED... I POSTA TAK W OGÓLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się