Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

@Karharot
Oczywiście oglądałeś RAW Phantoma, prawda? ;] Chociaż zastanawiam się gdzie go widziałeś, bo na torrentach go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 07:49, Tomoya-kun napisał:

Cirno
Na ps2 jest VN i tam jest 2 bohaterów (Sana i Syusuke) i każdy z nich ma po 3 ścieżki.
I właściwie w anime to problemy bohaterek poza Nanaką potraktowano po macoszemu. Tam
możesz poznać o co dokładnie chodziło w ich ścieżkach. Choć troche cięzko by było to
połączyć to mogli by wrzucić ścieżki obu tych bohaterów i troche przedłużyć i dać zakończenia
Nanaka dla Sany i Asami dla Syusuke(Asami nie była w VN porypaną lezbijką, owszem miałą
pewne odchyły ale zmusiła ją do tego przeszłość i ogólnie życie).

Lesbijką, która miała takie odchyły? Boże, to było 3 anime jakie obejrzałem gdy już potrafiłem rozróżniać manga/anime czyli było to już trochę dawno

Hej, jak się zakończyło Hyakko? Bo nie pamiętam XD

Spoiler

Pogodzenie z siostrą czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 08:14, SiDi napisał:

Oczywiście oglądałeś RAW Phantoma, prawda? ;]

Yup. Nie miałem cierpliwości czekać na suby wychodzące z tygodniowym opóźnieniem.

Dnia 19.09.2009 o 08:14, SiDi napisał:

Chociaż zastanawiam się gdzie go widziałeś,

Jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie na maila (karharot@interia.pl) to Ci odpiszę gdzie można go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 11:46, Karharot napisał:

>/.///


Nie, dzięki ;] Nie mam zamiaru oglądać, by właściwie nic nie zrozumieć poza prostymi zwrotami oraz ewentualnymi scenami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 03:03, Karharot napisał:

>

Spoiler

Nanaka + Sana, twórcy jakoś chyba niespecjalnie tą końcówkę ukrywali przez całe
anime :P


To nie ten gatunek :) W wielu romansach da się przewidzieć z kim skończy główny bohater.

Dla mnie nadal pozostaje to minusem :)

Dnia 19.09.2009 o 03:03, Karharot napisał:

> co do minusów serii, wydaje mi się że parę wątków można by jeszcze trochę pociągnąć
Twórcy mieli do do dyspozycji jedynie 13 epków więc nic dziwnego że nie mogli rozwinąć
wszystkiego. IMO i tak dobrze im się to udało wykonać i seria bez problemu dorównuje
tytułom takim jak Kanon czy H2O Footprints in the Sand.

No bo ta seria, nie powinna mieć 13 epków, tylko 24-26, i wtedy byłoby o wiele ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 10:04, Ichibanboshi-kun napisał:

Hej, jak się zakończyło Hyakko? Bo nie pamiętam XD

Spoiler

Pogodzenie z siostrą czy coś takiego?


Bo Hyakko było tak słabe, że nie warto nawet pamiętać jak się skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 07:49, Tomoya-kun napisał:

Cirno
Na ps2 jest VN i tam jest 2 bohaterów (Sana i Syusuke) i każdy z nich ma po 3 ścieżki.
I właściwie w anime to problemy bohaterek poza Nanaką potraktowano po macoszemu. Tam
możesz poznać o co dokładnie chodziło w ich ścieżkach. Choć troche cięzko by było to
połączyć to mogli by wrzucić ścieżki obu tych bohaterów i troche przedłużyć i dać zakończenia
Nanaka dla Sany i Asami dla Syusuke(Asami nie była w VN porypaną lezbijką, owszem miałą
pewne odchyły ale zmusiła ją do tego przeszłość i ogólnie życie).

Najlepiej po prostu by było, zrobić nową serię, żebyśmy poznali przynajmniej cokolwiek z Aoi, bo ona tam została zepchnięta na całkowicie boczny plan, choć na ekranie była cały czas :)
Co do Asami, ciężko wyobrazić mi sobie ją jako nieporypaną lesbę, po tym co zobaczyłem w anime :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakichś serii dobrych anime do pooglądania na jesień.

Po pierwsze- jakąś inteligentną i poważną serię, coś w stylu np. Dead Note, Monster.

Po drugie- coś lekkiego i zabawnego, typu Great Teacher Onizuka, School Rumble, FMP Fumoffu.

Chciałbym, żeby nie były to jakieś tasiemce po 50< odcinków.

Mógłby ktoś coś polecić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:43, zlo169 napisał:

Szukam jakichś serii dobrych anime do pooglądania na jesień.

Po pierwsze- jakąś inteligentną i poważną serię, coś w stylu np. Dead Note, Monster.

Po drugie- coś lekkiego i zabawnego, typu Great Teacher Onizuka, School Rumble, FMP Fumoffu.


Jeśli to ma być dwa w jednym to Clannad. A co do inteligentnych to mogę polecić Tokyo Magnitude, Kanon, film The Girl Who Leapt Through Time.
Lekkie zabawne: K-On,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:43, zlo169 napisał:

Po drugie- coś lekkiego i zabawnego, typu Great Teacher Onizuka, School Rumble, FMP Fumoffu.

Dai Mahou Touge - ryje banie :D Już opening, do którego kiedyś linka dał Hubi jest masakryczny (taniec na tle płonących budynków i łamane kośc -i hm...), Bokusatsu Tenshi Dokuro - chan - aniołek z sadystycznymi zapędami :D pipiru piru piru pipiru pi! :D Z bardziej, ehm "normalnych" produkcji - Lucky Star

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 21:02, orzel286 napisał:

Dai Mahou Touge - ryje banie :D Już opening, do którego kiedyś linka dał Hubi jest masakryczny
(taniec na tle płonących budynków i łamane kośc -i hm...), Bokusatsu Tenshi Dokuro -
chan - aniołek z sadystycznymi zapędami :D pipiru piru piru pipiru pi! :D Z bardziej,
ehm "normalnych" produkcji - Lucky Star

Nawiasem mówiąc, z tego co wiem to Dai Mahou Touge i Dokuro-chan wyszły spod ręki tego samego reżysera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za propozycje, postaram się wszystko oblukać.

K-On i Bokusatsu Tenshi Dokuro widziałem, średnio mi pasowały ale każdy ma swój gust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 21:15, zlo169 napisał:

K-On i Bokusatsu Tenshi Dokuro widziałem, średnio mi pasowały ale każdy ma swój gust

Spróbuj Dai Mahou Touge, jest mniej krwawe i flako-genne niż Dokuro-chan, ale ma przyjemny mroczny humor i jest miodną parodią serii Magical Girls.
http://www.youtube.com/watch?v=SnFfE47vTTg&feature=related
"Lyrical Tokarev Kill them all"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:43, zlo169 napisał:

Szukam jakichś serii dobrych anime do pooglądania na jesień.


Jeśli chcesz coś poważnego polecam "Ima, soko ni iru boku". Z lekkich - " Kannagi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:43, zlo169 napisał:

Szukam jakichś serii dobrych anime do pooglądania na jesień.

Po pierwsze- jakąś inteligentną i poważną serię, coś w stylu np. Dead Note, Monster.

Code Geass, ef - memories, cowboy bebop, Neon Genesis Evangelion.

Dnia 19.09.2009 o 20:43, zlo169 napisał:


Po drugie- coś lekkiego i zabawnego, typu Great Teacher Onizuka, School Rumble, FMP Fumoffu.

School days, Detroit Metal City, Hayate combat butler.

Dnia 19.09.2009 o 20:43, zlo169 napisał:


Chciałbym, żeby nie były to jakieś tasiemce po 50< odcinków.

Nie są.

Dnia 19.09.2009 o 20:43, zlo169 napisał:

Mógłby ktoś coś polecić? :P

Poleciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się