Zaloguj się, aby obserwować  
Skazeusz

Najmroczniejsza postać jaką znacie z gry [M]

308 postów w tym temacie

Najmroczniejsza postać z gier? Chm.. Moja postać z Fable, albo z Obliviona odziana w szate nekromanty, albo deadryczny pancerz, a oprócz tego to ta taka panna z Preya na stałe zrośnięta ze sferą, albo pijawka ze S.T.A.L.K.E.Ra do tej pory śni mi się po nocach ten pisk (choć w niektórych questach był on zbawieniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 15:23, Ecko09 napisał:

Bez wątpienia Darth Malak z KotOr, kto grał ten wie.

Ecko, calkowicie sie zgadzam, wlasnie mialem o nim pisac;) Do tej pory mam przed oczami jego mordke po zdjeciu maski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 15:41, AdamJam napisał:

Poszukiwacze z Gothica, Xardas i Dahaka z PoP WW (ucieczka przed nim daje sporo emocji).


Ja w księcia grałem tylko u kolegi i pech chciał, że dał mi ten etap. Rzeczywiście, to bydle potrafi przestraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czzarni jeźdźcy z PC`towego Władcy Pierścieni: Drużyna Pierścienia. serio są straszni zwłaszcza jak było się samemu w domu, było ciemno, miało się 8 lat i musiałeśuciekać Frodem przed jeźdźcami....brrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telkini z Titan Quest''a (własnie nadrabiam wyczekujac na Assasin''s Creeda). Może nie są przerażający ale mroczni tak. I Altair z ww. AC, jasne białe wdzianko nijak sie ma do mroczności ale to jak sie porusza i czym się trudzi. Weź spotkaj takiego w nocy na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wyda wam się to dziwne, ale... Śniący z Gothica. :D Jak byłem młodszy, to nie usiedziałem sam przed kompem będąc w jego świątyni. Cały czas miałem wrażenie, że się poruszy albo obudzi. Aż w końcu nie wytrzymałem i wyłączyłem grę. :D
Hmm... to chyba tyle, nie mogę sobie więcej przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować