Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2007 o 11:01, Samildanach napisał:

ja mam laptopa i uzywam bezprzewodowej mychy microsoftu. wykosztowala mnie 350zl ale jest zaj...sta.
nie zaluje wydatku. do gier idealna...


Bezprzewodowa??(bleeee.....rzygam....)Dla mnie każda bezprzewodowa to syf (nawet jeśli droga).Wole se optyczną kupic za 50 zł niz za 300 zł bezprzewodową :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widzę różnicy w myszkach. Wiem, że niektóre są czulsze, ale tego nie widać i nie czuć w graniu. Musi być tylko dobrej jakości aby nie padła po dwuch tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:25, Dominik000 napisał:

ja tam nie widzę różnicy w myszkach. Wiem, że niektóre są czulsze, ale tego nie widać i nie
czuć w graniu. Musi być tylko dobrej jakości aby nie padła po dwuch tygodniach.


Mi robi wielką różnice:
1.Wkurza mnie
2.Żre baterie
3.Lekko coś ci przysłoni baze i nie działa ,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:35, Nertis napisał:

> ja tam nie widzę różnicy w myszkach. Wiem, że niektóre są czulsze, ale tego nie widać
i nie
> czuć w graniu. Musi być tylko dobrej jakości aby nie padła po dwuch tygodniach.

Mi robi wielką różnice:
1.Wkurza mnie
2.Żre baterie
3.Lekko coś ci przysłoni baze i nie działa ,itp.

To nie kupuj bezprzewodowej to co baterii nie będzie żarło, mniej czystą podkładkę, mi się nigdy coś takiego nie przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sądzisz że bezprzewodowe są ,,bleee"? wg mnie są super i nie wiem co się stało moim rodzicom ale bez rzadnej okazji kupili fajną myszkęz Microsoft za 150 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:35, Nertis napisał:

Mi robi wielką różnice:
1.Wkurza mnie
2.Żre baterie
3.Lekko coś ci przysłoni baze i nie działa ,itp.

No niby tak... lecz zdarzają się wyjątki
Brat mój kupił w MM myszke b/p za 3 dychy, podłączył, a ta działa bajecznie!, no prawie... dokładność ma marną, ale czego tu oczekiwać po shicie za 30PLN, ale zbiera cudnie, nie przerywa.... a bateria trzyma (jeedna aaa wchodzi :) )
Mimo to jestem przeciwnikiem bezprzewodowych, wole swojego a4tech X710 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę wymienić mojego starego A4Tech''a na jakąś nową mysz. Z tego co słyszałem bezprzewodowej dla gracza nie opłaca się kupować, czy to prawda? Podobno trzeba ciągle je ładować lub kupować baterię. Zależy mi też aby była laserowa bo te rzekomo są lepsze od optycznych. Chciałbym też aby nie przekraczała granicy 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem za ponad 200 złotych bez przewodową i po 2 miesiacach rzuciłem ją w kąt. Chwalenie bezprzewodowych myszy to jak mówienie, że Vista jest dobra ;) Jednym pasuje, a innym nie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:22, Kathrinee napisał:

A4 Opto013D :P Optyczna myszka za koło 20 zł bardzo fajna :)

Na optycznych niewygodnie się gra w fps''y jak przeciwnik jest bardzo daleko to jak myszką optyczną ruszysz lekko to celownik się nie przesunie. Przynajmniej moja taka była. Ale optycznych myszek już nie ma w sprzedaży.Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optyczna bezprzewodówka Labtec''a w zestawie z klawiaturą. Świetnie się spisuje. Lepsza mi nie potrzebna, bo rzadko grywam w FPS''y. Raczej rpgi, ścigałki, rtsy jakieś, więc super-hiper-ultra mysz mi nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:27, Dominik000 napisał:

Ale optycznych
myszek już nie ma w sprzedaży.Chyba.


Lolz! Wiesz co to mysz optyczna? To taka co nie ma kulki tylko takie swiecące cuś. 3/4 jest właśnie takich - spójrz na np. Logitecha G5 :P. Ja mam omege za 15 złotych i wystarczy ja lekko ruszyc kursor od razu to czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Logitech-a. Była razem w komplecie z klawiaturą bezprzewodową. (niepytajcie jaki model bo wam nie powiem bo nie pamiętam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować