Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

A ja od zawsze używam myszek z różnych hipermarketów :D Gram coraz mniej więc nie potrzebuję specjalistycznych maszyn, a do pracy takie "badziewia" nadają się wbrew pozorom bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam myszy firmy A4Tech (modelu nie pamiętam a napisy si starły (tak samo kolor w niekturych miejscach obudowy) służy mi jakieś 3-4 lata i ciągle działa tak samo a mój kumpel ma 2 lata dłużej odemnie taki sam model i też jeszcze działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

używam tej samej! jest kapitalna imo. żadnych kłopotów, duża czujność, dwa dodatkowe przyciski, różne tryby. kapitalna. jak się jeszcze okazyjną cene złapie, to na prawde ciężko szukać lepszej.
jedyny minus, to (przynajmniej u mnie), że kółko w jedną stronę skrzypi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio używam myszki optycznej, bezprzewodowej (na baterie) firmy Logitech. Jest w miarę dobra, ale ma dwie wady:
- szybko wyczerpują się baterie
- jest zbyt ciężka do gry w Counter-Strike (co często daje o sobie znać w czasie gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dodałbym jeszcze jeden minus. Myszka jest strasznie awaryjna. Do tej pory miałem jedną niewielką awarię, mianowicie przestała mi świecić pulsująca lampka ;(. O dziwo problem sam zniknął po kilku dniach :). Słyzałem, że to dosyć powszechny problem podobnie jak skrzpiąca rolka.
Jak chcesz to możesz pobawić się w smarowanie ;)
http://www.razerzone.ovh.org/index.php?option=com_content&task=view&id=89&Itemid=89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tylko rolka przeszkadza, ale w sumie minus taki że żaden. zresztą można by się pokusić o nasmarowanie...
a co do tego pisałeś że boki z plastiku a lepiej by było z gumy, to mi wcale nie przeszkadza...

edit:
thx za info o smarowaniu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja zamówiłem sobie myszkę Razer Diamondback 3G w sklepie gram.pl i do tej pory jest dostępność 1-5 dni... Mam nadzieję, że do świąt przyślą. A co wogóle o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:54, pan m. napisał:

A ile ta mycha kosztuje?I jaką polecacie podkładkę pod myszkę?

W tej chwili mycha kosztuje około 180 zł ale czasami można znaleźć oferty nawet za 150 zł. A co do podkładki to nie wiem, nie znam się. Ja nie używam żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować