Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2010 o 20:06, igor631 napisał:

Szukam myszki do max. 120 zł która będzie mi służyć głównie do grania. Co polecacie?

Niezmiennie od 2 lat. Razer Deathadder, szukaj okazji, bo za 120 jak się postarasz to dorwiesz. Mysz nie do odstawienia. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dziś w końcu uprgejdowaem swoją. Wybór padł na Sidewindera X8 (gównie ze względu na to że trafiłem na okazję za 200zł), jedna z 2 gamingowych bezprzewodowych myszy które jest naprawde dobra, a kabelek jak ktoś chce można se podłączyć. Kapitalny sprzęcik.

@igor631 Zastanowiłbym się też nad Sidewinderem X5, jesli wolisz coś cięższego w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakaś myszka do 200, bezprzewodowa, może być praworęczna, żeby była "długa"?

Brat ma nawet fajną, ale krótka, a ja mam długie palce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dłuugiego czasu(jakieś 5-6 lat) używam myszki Logitecha; Premium Optical Wheel Mouse, dostałem ją w prezencie, bodajże do antywirusa. Jak dotąd nie miałem z nią żadnych problemów, ale od jakiegoś czasu lewy przycisk albo się nie "doklikuje" albo trzeba klikać w najmniejszy element lewego przycisku... Grając w gry jest to na prawdę frustrujące, więc musiałbym kupić nowego gryzonia. W rankingu CDA widziałem sporo dobrych, ale co za tym idzie strasznie drogich(no sorry, ale nawet te 100 zł za myszkę do dla mnie drogo...). Więc teraz pytanie do Was; jaką myszkę polecacie? Nie potrzebne mi są żadne bajery(typu odważniki, 4 przycisk), ale by dobrze się w nią grało i w miarę dobrze była dopasowana do ręki, no i oczywiście, żeby cena nie była jakaś horrendalna(30-50 zł?). Z góry dzięki za pomoc w zakupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety przyzwoite gamingowe myszy są w sumie tyko 2 - Razer Mamba i Sidewinder X8 Microsoftu, reszta już gorsza, jako tako niezłe są (ale to już nie gamingowe modele a tradycyjne więc będą większe lagi etc) Logitech G8 i MX Revolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem używać A4TECH GLaser.Jak narazie jest bardzo fajnie.
Tylko nie wiem czemu jest taka tania.30zł to nie dużo jak na myszke.Moim zdaniem jest bardzo dobrą myszką za nie dużą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mad Catz niby robi niezłe produkty ale za tą nie małą cenę to wolę jednak zostać przy sprawdzonych Razerach czy Sidewinderach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszka ogólnie fajna nie tylko z wyglądu. Ale czy aż tak kochasz MW 2 żeby ją kupić? Ja bardzo lubię CoD''a ale nie wiem czy bym kupił. Jak tutaj kolega wyżej wspomniał, lepiej kupić coś bardziej konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam A4tech X7 Evolution myszkę od podajże 2 lat i na razie spisuję się kozacko ( dałem za nią 90 dyszek). Ale w kwietniu zamierzam kupić Razer''a Lachesis albo Deathadder może jeszcze Logitech x518. Która byście mi proponowali gram w MW2 w multi. Bardziej jestem przekonany do Razerów mam podkładkę i super na niej mycha śmiga ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 17:06, sliski_wojtas napisał:

Teraz mam A4tech X7 Evolution myszkę od podajże 2 lat i na razie spisuję się kozacko
( dałem za nią 90 dyszek). Ale w kwietniu zamierzam kupić Razer''a Lachesis albo Deathadder
może jeszcze Logitech x518. Która byście mi proponowali gram w MW2 w multi. Bardziej
jestem przekonany do Razerów mam podkładkę i super na niej mycha śmiga ;PP

Z tych dwóch Razerków: DA. Robisz aktualizacje sterowników i firmware''u i wsio pięknie śmiga, bo większość problemów jest eliminowana z Razerami właśnie w taki sposób.
Co do Lachesis... po co taki superczuły sensor, za dużo DPI jak na użytkowanie ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 17:06, sliski_wojtas napisał:

Teraz mam A4tech X7 Evolution myszkę od podajże 2 lat i na razie spisuję się kozacko
( dałem za nią 90 dyszek). Ale w kwietniu zamierzam kupić Razer''a Lachesis albo Deathadder
może jeszcze Logitech x518. Która byście mi proponowali gram w MW2 w multi. Bardziej
jestem przekonany do Razerów mam podkładkę i super na niej mycha śmiga ;PP


Z Deathadderem uważaj bo jest przemyślany głównie do trzymania cała dłonią, więc jak trzymasz inaczej mysz (albo masz duże dłonie), to może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 11:04, Volvox napisał:

> Teraz mam A4tech X7 Evolution myszkę od podajże 2 lat i na razie spisuję się kozacko

> ( dałem za nią 90 dyszek). Ale w kwietniu zamierzam kupić Razer''a Lachesis albo
Deathadder
> może jeszcze Logitech x518. Która byście mi proponowali gram w MW2 w multi. Bardziej

> jestem przekonany do Razerów mam podkładkę i super na niej mycha śmiga ;PP

Z Deathadderem uważaj bo jest przemyślany głównie do trzymania cała dłonią, więc jak
trzymasz inaczej mysz (albo masz duże dłonie), to może być problem.



Ok;) A co powiecie o Razer Naga ? jak by się spisywała w FPS-ach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 11:23, Ostrowiak napisał:

12 funkcyjnych klawiszy, na co i po co. DeathAddera sobie kup. Albo najlepiej olej Razery
i weź coś z a4Tech



A4Tech mam myszkę która mi służyła ze 3 lata. I teraz chciałbym wypróbować coś innego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 lata trzymała to i następne 3 da radę. IMHO zaczekaj na faktyczny skok w technologii, bo obecne modele razera to kpina - coraz więcej makro klawiszków i wyższe dpi, a postępu dzero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj w Diamondbacku 3G padł scroll xd po 1,5 roku, zdążył przed gwarancją. Szczerze mówiąc nie widzę żadnej różnicy miedzy Diamondbackiem 3G, a myszką manty za 20 zł... no ok, Razer ma o 4 przyciski więcej, których i tak nigdy przez ten czas nie użyłem :> i specjalne tworzywo i kształt który mnie w.. denerwował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już 2 lata korzystam z myszona razer deathadder, pierwsze 1,5 roku używania oceniam na 10/10 ale potem coraz trudniej się z niej korzysta , do środka i pod przyciski dostaje się syf, którego nie da się usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować