Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MW 2 - pół miliarda dolarów w tydzień?

50 postów w tym temacie

kurde jak byśmy tak sie zrzucili i wynajęli hakera co by sie włamał i ukradł kasę z ich konta z podpisem:

za to co zrobiliście pc-towym graczom... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AdamsS_93: dobrze się czujesz? To było kompletnie żałosne.

A sama sprzedaż - z pewnością będzie na poziomie jedynki, bądź większa. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AlmostAngel jest nas tysiące, na pewno się to odbije echem i mam nadzieję, że MW2 to będzie najgorsza gra jaką wydadzą pod każdym względem.
Ja co prawda bojkotuje z innego powodu, chodzi tu o wypowiedzi prezesów tejże firmy, jakoby z nas graczy robiono debili i idiotów co gówno z papierkiem kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 12:44, AlmostAngel napisał:

Zobacz linki podane przez kolege Arachnosa i wszystko będzie jasne. Activiosion zabiło
MW2. Pozostało tylko znaleźć inną gierke z równie dobry multiplayerem. Jan na razie jedyna
alternatywa to marcowy Battlefield : bad company 2.


Tak, zabiło. MW2 skończył się zanim się zaczął :/ Ogarnij się człowieku i poczekaj na rzeczowe opinie użytkowników a nie dajesz się nieść na fali sfrustrowanych krytyków. Histeryzujecie, obrażacie się a w końcu większość i tak kupi, dostosuje się i będzie dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może szanowne władze RP pomyślą o inwestowaniu w gry? ;D

Odnośnie posta powyżej - także radziłbym się wstrzymać z opinią do premiery, ale na razie MW2 wydaję się bez klimatu. Jest trochę mnie za bardzo "modern" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu news o tym jak swietny ma byc Mw wg jakiegos amerykanskiego analityka czy innego Petera Molyneuksa- i po cholere? Jak kaczynski powie cos w stylu "mlask MW2 mlask bedzie fajne mlask chyba" to tez zrobicie news otym?
Coraz bardziej sie zastanawiam nad olaniem tej premiery i przejsciem na BFa na zawsze
Wiadomo ze normalni ludzie w MW2 nie beda grac w multi bo jest zjechany ale single zapowiada sie ciekawie
Chociaz mozna tez nie kupic gry w ramach protestu przeciw traktowaniu PCtowcow jak ludzi drugiej kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pecetowy gracz? Co to w ogóle znaczy? Każdy ma kompa, i jak moja babcia zagra sobie w pasjansa to też jest pecetowym graczem?
Jak już to może być konsolowy gracz, bo przecież nie każdy konsole ma.
A bojkotujcie sobie, MW2 i tak się dobrze sprzeda, a PC już powoli idzie w odstawkę i przyzwyczajcie się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 14:46, Shego napisał:

Coraz bardziej sie zastanawiam nad olaniem tej premiery i przejsciem na BFa na zawsze


I bardzo dobrze, bo BF jest o wiele lepszy.

Dnia 03.11.2009 o 14:46, Shego napisał:

Pecetowy gracz? Co to w ogóle znaczy? Każdy ma kompa, i jak moja babcia zagra sobie w
pasjansa to też jest pecetowym graczem?
Jak już to może być konsolowy gracz, bo przecież nie każdy konsole ma.
A bojkotujcie sobie, MW2 i tak się dobrze sprzeda, a PC już powoli idzie w odstawkę i
przyzwyczajcie się do tego.


W tym momencie uczyniłeś mój dzień lepszym. Oto mam kolejnego przedstawiciela konsolowców, których osobiście jest mi żal. No, ale nikt nikomu nie będzie zabraniać zakupu konsoli za słuszne pieniądze po to by grać na autoaimie. Sorry.

A tak poważnie. Rynek PC nadal ma się bardzo dobrze, a główny powód dla którego się sypie, to ludzie tacy jak przedstawiciele Activision i maniacy polityczni, myślący że sieć da się kontrolować. Wiadomo, każdy chce kasy i więcej kasy, ale nadal są pasjonaci, którzy robią gry ''od graczy dla graczy''. Jak widać, jest ich coraz mniej, a w IW wogóle.

Co z tego, że nie każdy ma konsolę ? To nie czyni go w żaden sposób gorszym. Bycie graczem, a posiadanie konsoli/pieca to dwie osobne rzeczy. A jeśli Twoja babcia siada czasem chociażby i do pasjansa, to pogratuluj jej ode mnie. Jak widać ''generation gap'' ma szansę, choć odrobinę się zatrzeć.

Ja swoich groszy do koszyczka pt. MW2 nie dorzucę. To tyle w tej sprawie. Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 15:17, Wasieq napisał:

> Coraz bardziej sie zastanawiam nad olaniem tej premiery i przejsciem na BFa na zawsze


I bardzo dobrze, bo BF jest o wiele lepszy.

> Pecetowy gracz? Co to w ogóle znaczy? Każdy ma kompa, i jak moja babcia zagra sobie
w
> pasjansa to też jest pecetowym graczem?
> Jak już to może być konsolowy gracz, bo przecież nie każdy konsole ma.
> A bojkotujcie sobie, MW2 i tak się dobrze sprzeda, a PC już powoli idzie w odstawkę
i
> przyzwyczajcie się do tego.

W tym momencie uczyniłeś mój dzień lepszym. Oto mam kolejnego przedstawiciela konsolowców,
których osobiście jest mi żal

Mowisz o mnie? Bo ja czesciej gram na PC (chociaz mam PS2:P) a akcja Activision mnie tylko wkurzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 11:56, AlmostAngel napisał:

Po pierwsze mają niższe pingi. Po drugie da się tworzyć mody. Po trze to ja decyduje
na jakim serwerze chce grać anie robi tego za mnie algorytm napisany przez jakiegoś mądrale
z Activision.



No i warto dodac, ze najprawdopodobniej nie bedzie serwerow "jakas_mapa ONLY" - tak, jak to jest w kazdej sieciowce, gdzie czesc graczy ma konkretna, ulubiona mapke i zawziecie gra na serwerze 24/7.

Przez to odwolalem preordera i czekam na BC2. Jesli sie okaze tak fajny, jak na trailerach, a dodatkowo wrzuca (wg plotek) na PCty do 40 graczy, to bedzie miod i orzeszki :)

A MW2 moze kupie, jak bedzie kosztowal z 60zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wasieq tak jak mnie jest zal Pecetowcow, zalosna to byla twoja wypowiedz, bo obrazac to mozesz sobie rodzine a nie kogos kogo w ogole nie znasz, aha i co ostatnie do twojej wypowiedzi, grajac na konsoli grasz na autoaimie?, pogratulowac, tylko czego? glupoty, ignorancji czy poprostu braku skilla ;/ GUST, i tyle ci powiem

Co do tematu, gra nudna :P, nie potrzebny szum i plotki, gra sie sprzeda pewno na konsolach lepiej niz jakakolwiek inna gra w tym roku itp, czemu? bo ludzie sa glupi i nie potrafia przejrzec na oczy, Acti ludzi robi w wala, MW2 oscyluje w granicach nawet do 180zl na PC ! Nie ma w tej grze nic czego nie ma w innych grach, a na konsolach nawet nie chcialo im sie robic HD (cholerny upscaling), wiec z dwojga zuego nawet EA nie wydaje sie tutaj takie misterne ;/ Zalecalbym nowe BF, jesli bedize jak jedynka, to hit murowany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak osiągną ten wynik, to będzie koniec epoki tańszych, łatwodostępnych gier. Witajcie premiery za 189.90, żegnamy premiery za 129.90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupie, ale tylko jeśli okaże się, że single jest genialny. Genialny bo multi nie odpale, chyba , żeby się pobawić w Special OPS. I jeśli cena przekroczy 99 zł to kupie dopiero w reedycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 11:38, Arachnos napisał:

MW na PC sprzedał się w około 2,2mln sztukach. Teraz sobie policz, bo oczywiście zakładają,
że będzie znacznie popularniejsze MW2. 2,2mln razy 50 euro (taka cena jest mniej więcej
wszędzie nielicząc Polski) daje nam 110mln euro. Ty naprawdę sądzisz, że Acti nie chce
tych pieniędzy?

I jaka ich część czyta o grze w Internecie, planuje hardkorowo grać w nią po sieci i zrezygnowała z zakupu? 5%?2200000*5%=około 100 tys. 100 tys. razy 35-40$ (bo tego typu gracze są wystarczająco świadomi aby nie płacić ceny sugerowanej, tylko znaleźć lepszą ofertę daje około 4 milionów zielonych. Od tego należy odjąć podatki, koszty dystrybucji, marże sklepowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IW zrobiło grę na konsolę, a potem pomyślało "Hej, mamy jeszcze PC! Tam też można coś wydoić..." i na szybko zrobili tak jakby port z konsoli:

- automatyczne wybieranie serwera
- maksymalnie 16 graczy (to akurat jest plus)
- brak dedykowanych serwerów
- pełno "dupereli" uprzykrzających życie prawdziwym graczom m.in: "killstreak", "perki" itd.
- brak modów

Dziękuję, duma mi nie pozwala tak się dać oszukać. Gra może będzie dobra, ale jeżeli ktoś mi pluje w twarz, to ja twarzy nie będę dalej nadstawiał.

Czekam na Battlefield: Bad Company 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 17:32, Grinczar napisał:

- pełno "dupereli" uprzykrzających życie prawdziwym graczom m.in: "killstreak", "perki"

A to tego nie było w pierwszej części?
No patrzcie no.
Cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę przesadzacie... Osobiście mam w nosie na jakich serwerach będę grał. Myślę też, że cały problem został rozdmuchany.

Nikt nie gra przecież w Warcraft 3 na dedykowanych serwerach. Większość ludzi preferuje grę WoW na oficjalnych serwerach niż tych dedykowanych.

To są dwie gry które od razu mi przyszły do głowy, a w które o wiele lepiej gra się na serwerach udostępnianych przez producenta. Dlaczego? Na to sami sobie odpowiedzcie. Nie powinno być problemu jeśli graliście w którąś(najlepiej w obie).

Na filmikach, które mi ktoś dał do obejrzenia jeden gość "tłumaczy" dlaczego dedykowane serwery są lepsze od IWnet. Potem pojawia się napis: "Jakie są zalety IWnet wobec dedykowanych serwerów: żadne".

Trochę mi trudno w to uwierzyć... Może i rzeczywiście tak jest, trudno jest się w tej chwili z tym kłócić, ale osobiście z osądami poczekam na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za milion brzmi: jak długo Acti pociągnie wsparcie MW2? Kasę wypłace sobie sam - tyle ile potrzeba na wydanie następnego CoDa. MW2 nie jest w stanie konkurować za 10 lat nawet z CS, który serwer dedykowany ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 18:30, ww3pl napisał:

> - pełno "dupereli" uprzykrzających życie prawdziwym graczom m.in: "killstreak",
"perki"
A to tego nie było w pierwszej części?
No patrzcie no.
Cuda.

Na promodzie/PAMie nie było tych dupereli. W normalnej, niemodowanej grze - były :ASD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować