Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Aj zauważyłem że codziennie 1 gra schodzi.
Przedwczoraj Soulstorm
Wczoraj DemiGod
a dzisiaj pewnie Panzersów nie będzie :)

Później War Leaders, Trainz i Rome i pewnie nowy rzut będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 10:41, Kirabaxior napisał:

Najlepsze jest to, że takich 6 trainzów to pewnie nikt nie kupi :P



ta, z tym, ze ja juz mam kupców a i na allegro ładna cena.

A trainzów zamówiłem chyba 4 a nie 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 16:12, kitek0101 napisał:

I Mateuszencjowaty - Wy wszystko tak łykacie? :P
I sądzicie, że pisałbym tak bezczelnie na forum " Pewnie każdy chciałby być taki fajny
jak ja."? ;)


Widać są odchyły, skoro tak zostało napisane. Taka chwalipięta w nos kopnięta.

Co do Twojego łykania nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 12:11, buried napisał:

Widać są odchyły, skoro tak zostało napisane. Taka chwalipięta w nos kopnięta.

Tak zostało napisane, ale raczej nie "na poważnie".

Dnia 28.11.2009 o 12:11, buried napisał:

Co do Twojego łykania nie wnikam.

Mojego łykania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na mały "OT". Gdyby nie to, że w Polsce zarabia się marnie w porównaniu do tego, ile co kosztuje, to każdy stara sobie dorobić, a możliwość brania za darmo i sprzedania z takim zyskiem jest nader kusząca. Uważam jednak, że nie ma co wtykać nos w nie swoje sprawy i kłócić się o to, że "ja dostanę tylko 5 gier, a on 30 i jeszcze je posprzedaje!". Pewnie odpiszesz, że należy coś takiego tępić, ale dlaczego? Inni na tym skorzystają, ty na tym skorzystasz i on na tym skorzysta - każdy powinien być zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 10:54, sevrond napisał:

Aj zauważyłem że codziennie 1 gra schodzi.
Przedwczoraj Soulstorm
Wczoraj DemiGod
a dzisiaj pewnie Panzersów nie będzie :)

Później War Leaders, Trainz i Rome i pewnie nowy rzut będzie :)

No i nie ma już Panzersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 13:49, Grinczar napisał:

Pozwolę sobie na mały "OT". Gdyby nie to, że w Polsce zarabia się marnie w porównaniu
do tego, ile co kosztuje, to każdy stara sobie dorobić, a możliwość brania za darmo i
sprzedania z takim zyskiem jest nader kusząca. Uważam jednak, że nie ma co wtykać nos
w nie swoje sprawy i kłócić się o to, że "ja dostanę tylko 5 gier, a on 30 i jeszcze
je posprzedaje!". Pewnie odpiszesz, że należy coś takiego tępić, ale dlaczego? Inni na
tym skorzystają, ty na tym skorzystasz i on na tym skorzysta - każdy powinien być zadowolony.

Kto na tym skorzysta? Ja, bo nie mam z czego wybrać fajnych gier, bo ona wziął na sprzedaż? Ty? CDP, bo będzie musiało dorzucić nowe gry, bo gość chce sobie dorobić? Ja bym mu tych gier najzwyczajniej w świecie nie wysłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 15:13, Be-Yacz napisał:

> >..........



Nie wysłał? Człowieku opanuj się. Kupujesz gry, dostajesz wplny i wymieniasz sobie na gry. A, że ktoś jest na tyle przedsiębiorczy, że umie kupic platynki z kodami na wplny po 10zł i zamówi sobie 30 czy 40 gier to nikogo to obchodzić nie powinno.
Jeżeli CDP by myślał tak jak ty to by wprowadzili ograniczenia w zamawianiu gier do kilku sztuk na jedną osobę.
A, że tego nie ma.........
Dorośnijcie ludzie. Jakbys mial sporo pktów do efektu serii to tak samo byś zamówił tyle gier ile masz pktów i bys nie patrzył, że zamawiasz duzo i moze nie starczyć dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opanuj się? Dorośnij. Dla mnie możesz sobie zamówić nawet 100 gier, gdyby nie fakt, że przez to, że ty zamówisz po 10 sztuk jednej gry na sprzedaż, 9 osób, w tym potencjalnie ja obejdzie się smakiem bo jakiś no-life cały dzień skupuje kody i zamawia gierki bo promocja. Nie wysłał bym ci bo twoje postępowanie jest nieprzyzwoite, najzwyczajniej w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 15:26, Citkowsky napisał:

Jeżeli CDP by myślał tak jak ty to by wprowadzili ograniczenia w zamawianiu gier do kilku
sztuk na jedną osobę.


Takie coś by nie miało szans bytu bo od razu by się zaczęło zakładanie multi kont - na babcie i innych członków rodziny którzy to nawet nie potrafią zainstalować gry. CDP dobrze wiedział, że wprowadzenie takiego czegoś by tylko zwiększyło przekręty i dlatego jest jak jest, czyli nie ma żadnych ograniczeń ilościowych na osobę. Wg mnie nie jest to do końca sprawiedliwe, ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 15:33, dave03 napisał:

>>...........


Dokładnie o tym samym pomyślałem:)
Dlatego jest jak jest i każdy ma równe szanse bo nikt nikomu nie zabrania skupowania gier z kodami i hurtowego wymieniania na gry w efekcie:)

Tą promocję porównajcie sobie ze zwykłą wyprzedażą w markecie. Kto pierwszy ten lepszy. Nie raz stałem pod media marktem o 5 rano przed gigant wyprzedażą po to by kupić kilka DVD, dziesiatki gier itp które potem sprzedam. Zresztą jak widziałem większość tak robi i jakoś nikt się nie ogląda na innych:)

Niestety niektórzy tego nie rozumieją jak ten Be_Yacz który myśli, że wszystko powinien dostać na tacy.
Niestety lifw is brutal i obowiązują rózne prawidła które dzieci zrozumieć nie potrafią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 15:36, Citkowsky napisał:

Niestety niektórzy tego nie rozumieją jak ten Be_Yacz który myśli, że wszystko powinien
dostać na tacy.
Niestety lifw is brutal i obowiązują rózne prawidła które dzieci zrozumieć nie potrafią:)

Nie potrafią zrozumieć? Oj chłopie, kiedyś też tak robiłem, ale teraz wyrosłem z tego najzwyczajniej na świecie. I ty zapewne też wyrośniesz, bo wątpie by dorosły chłop z żoną skupował gry dla kodów, które zamienia na gry, które potem sprzedaje.

Dokłądnie tak samo pomyślałeś? Też nie uwarzasz, że jest to sprawiedliwe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 15:39, Be-Yacz napisał:

>>..............


Skoro kasa prawie ,,leży na ziemi" to nie widzę przeszkód. A posiadanie żony nie ma tu nic do tego. Mam lat 21, kobietę swoją mam, studiuję i takie tam i jak widzę okazję żeby sobie dorobić na paliwo do samochodu to z tego korzystam.
Znam co najmniej 6 osób z tego forum które działają tak samo jak i ja z tym, że o promocji dowiedzieli się o wiele wcześniej (jeszcze jak wiedźmaki były) i jakoś nie gadam, że to niesprawiedliwe bo wiedzminy wykupili i dla mnie nie starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 15:46, Lord-Tyrranoos napisał:

Dwie sztuki moje. Martwią mnie dwie rzeczy - War Leaders i Trainz. To pierwsze nawet
wziąłem...



War leaders chyba najdłużej się z tego wszystkiego utrzyma:)
Trainz nie taki zły, sam sobie 1 egzemplarz zostawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować