Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2009 o 16:33, JakubG napisał:

A tak w ogóle to faktycznie osoby, które zamawiały na początku
listopada do dzisiaj nie dostali przesyłki. Tak się składa, że ja właśnie zamawiałem
bodaj 5-6 i nie dostałem do dzisiaj (nie żale się, proszę mnie źle nie zrozumieć) być
może były wtedy jakieś problemy.

Tak wychodzi wysyłanie wg tytułów. Zamówiłem 4 listopada Soulstorma i nadal go nie dostałem. Zapewne gdzieś na początku stycznia będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 16:38, Ezio napisał:

Bo ci co na końcu zamówili, dostali najszybciej, a ci co pierwsi, dostaną na końcu...-.-


Ostatni będą pierwszymi. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 16:33, JakubG napisał:

Od początku rozumiałem, tylko szkoda, że się nie udało dzisiaj miałem pecha, ale może
następnym razem się uda. A tak w ogóle to faktycznie osoby, które zamawiały na początku
listopada do dzisiaj nie dostali przesyłki. Tak się składa, że ja właśnie zamawiałem
bodaj 5-6 i nie dostałem do dzisiaj (nie żale się, proszę mnie źle nie zrozumieć) być
może były wtedy jakieś problemy.



Ja też zamawiałem mniej więcej 5/09 i jeszcze nie przyszło . A myślałem że zrobie sobie prezent na mikołajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 16:38, Ezio napisał:

Bo ci co na końcu zamówili, dostali najszybciej, a ci co pierwsi, dostaną na końcu...-.-


Zgodnie z regułą, że ostatnie będą pierwszymi a pierwsi ostatnimi. To właśnie widać jak CDP piszę, że wysyła wraz z napływem zgłoszeń i tytułami. Chyba to jednak lekka bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też by w sumie wystarczyła sama świadomość, że gra została wysłana. Najgorsze jest to, że zmienili mi listonosza, obawiam się, czy nie będzie on wykręcał podobnych numerów, jak jego poprzednik. Wolałbym, jakby CDP wysłał mi grę kurierem, ale w przypadku tylko jednego pudełka nie ma na to szans. Cóż, chyba trzeba po prostu zacisnąć zęby i czekać (powątpiewam, czy DoW mi przyjdzie w grudniu, poczta na pewno wkrótce przeżyje tradycyjny przedświąteczny zawał).

Grinczar
Chyba nie zrozumiałeś, o co mi chodziło, ale nieważne.

BTW, musieliście naklepać tyle postów (ponad 300)? Kiedy ja to wszystko przeczytam ;)?

PS Nie mogliście dla mnie zostawić jednego CoHa ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2009 o 17:05, Blackhand napisał:


BTW, musieliście naklepać tyle postów (ponad 300)? Kiedy ja to wszystko przeczytam ;)?


Tak musieliśmy bo Trainz rządzi :D


Moge się wymienić mam kilka sztuk na stanie napisz na gg: 10668502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za co się wymieniać, bo wziąłem tylko jednego DoW Universum :D. Na którego nie mogę się doczekać (uwaga, zaraz się ktoś zjeży, że marudzę ;)).
Zresztą - jakoś przeżyję brak CoH, kto wie, może CDP zrobi jeszcze jedną "dokładkę" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 17:10, Blackhand napisał:

Nie mam za co się wymieniać, bo wziąłem tylko jednego DoW Universum :D. Na którego nie
mogę się doczekać (uwaga, zaraz się ktoś zjeży, że marudzę ;)).
Zresztą - jakoś przeżyję brak CoH, kto wie, może CDP zrobi jeszcze jedną "dokładkę" :).


Uniwersum DoW kurde też chce :P Ale nie musi to być cos z efektu jak masz jakieś zbytki to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 17:25, Lord-Tyrranoos napisał:

Ja chętnie zaś przygarnąłbym Timeshifta, SR2 i S.T.A.L.K.E.R.-a. Niestety, na następny
rzut raczej nie możemy liczyć.


I nie tylko ty, a ja tam po cichutku licze na rzut :) Jutro mikołajki więc może coś się uda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FiZbAn09, JakubG, NdysH - ostrzezenie za nie reagowanie na prosby Moderatora (ile to ja razy prosilem, by ciac cytaty?)
Kirabaxior - Degrad -2 za to samo co panowie powyzej z tym, ze jak widze jest to kolejny raz, kiedy prosby olewasz. Nastepnym razem bedzie ban.

Pozostalym zas zwracam uwage, ze to nie czat o czym wspominal Volvox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 17:18, Vathored napisał:

Co ja bym dał za ZK NWN2


Ja czekam na przesyłkę :P

Na dniach kolejne punkty i może coś ciekawego domówię sobie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mały, krótki OT: nie lubię wtrącać się w robotę modków, ale chłopie, co Ci tak te króciutkie cytaty przeszkadzają? Nikt się nie skarży na nie, tylko ty w tym temacie szastasz degradami i ostrzeżeniami. Rozumiem, gdyby były te cytaty niesamowicie długie i wkurzające, ale takie nie są, więc o co chodzi? Lepiej przeznacz swój czas i siłę w inne, poważniejsze wykroczenia. Bo chyba nie wmówisz mi, że ban za nieprzycinanie cytatów nie jest śmieszny ;]

Co do tematu: pochwaliłbym się ile udało mi się dziś zamówić gier, aczkolwiek boję się, iż strażnik prawa i porządku, oficer Baluk, wyzwie mnie od złodziei ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciach:)

Pff... Baluka się nie boje, a i sam pokaże na co zapolowałem możecie mnie wyzywać od złodzieji proszę bardzo...

20091205185247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować