Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

ACTA zniszczy istotę internetu?

1271 postów w tym temacie

Gdzieś znalazłem takie coś

''W rozmowie z TVN24 Przemysław Pająk podkreślał, że ACTA może radykalnie ograniczyć wolność w sieci. W jego ocenie dokument jest projektem, który zakłada możliwość podejmowania działań zdecydowanie wykraczających poza te, które obecnie są praktykowane przeciwko piratom w internecie. Nie sądzi jednak, aby po fali protestów ten dokument został przyjęty w Polsce i na całym świecie. - Myślę, że ta spektakularna akcja protestacyjna nie tylko hackerów, ale i internautów w Polsce, skutecznie odstraszy polskich prawodawców od wdrożenia tego absurdalnego aktu - powiedział.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 21:37, Eternal101 napisał:

No ale sorry jesli kupilem ta gre i chce pokazac jak ja ja widze "swoimi oczami" to dlaczego
maja mi tego zabraniac przeciez za gre zaplacilem wiec ocb ja sie pytam?

NIKT CI TEGO NIE ZABRONI. NIC SIĘ NIE ZMIENI.

Jeżeli ktoś po wejśćiu ACTY zchciałby usunięcia twoich filmów, ma takie same prawa, jak przed ACTĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 21:38, Phelela napisał:

Próbujesz mi wmówic że cały dokument ACTA jest znany i został przekazany do publicznej
"analizy" haha prosze cie ..Kogo ty okłamujesz :>

To ty próbujesz szukać spisku tam, gdzie go nie ma. Bojkoty wyprały ci mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale jest jeszcze druga sprawa tego ze operator internetowy bedzie mi patrzyl "przez ramie" co ja robie w necie. Po 2 kwestia seriali ktorych nie mozna ogladac w internecie podam przyklad: Serialu juz nie emituja w telewizji ani nie mozna go nigdzie kupic na plytach (no jeszcze jest sprawa kto seriale kupuje lol) to skad mam sobie go wziac? Jedynie mi wlasnie przychodzi internet na mysl bo wiecej czasu i zachodu zajmie mi znalezienie o ile w ogole go znajde w innej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 21:46, Eternal101 napisał:

(no jeszcze jest sprawa kto seriale kupuje lol)


Tadadadam! Doskonałe podsumowanie argumentów większości bojkotujących, protestujących i hakujących. Brawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 21:46, Eternal101 napisał:

no dobra ale jest jeszcze druga sprawa tego ze operator internetowy bedzie mi patrzyl
"przez ramie" co ja robie w necie. Po 2 kwestia seriali ktorych nie mozna ogladac w internecie
podam przyklad: Serialu juz nie emituja w telewizji ani nie mozna go nigdzie kupic na
plytach (no jeszcze jest sprawa kto seriale kupuje lol) to skad mam sobie go wziac? Jedynie
mi wlasnie przychodzi internet na mysl bo wiecej czasu i zachodu zajmie mi znalezienie
o ile w ogole go znajde w innej formie.


Ja przepraszam, ale co pana operatora będzie obchodzić, gdzie ty będziesz wchodził? Dopóki nie dostanie nakazu odpowiedniego, to mu to zwisa. Zresztą patrząc na polskie realia, to taki obowiązek będzie obchodzony na różne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 21:46, Eternal101 napisał:

no dobra ale jest jeszcze druga sprawa tego ze operator internetowy bedzie mi patrzyl
"przez ramie" co ja robie w necie.

I tak to robi. Kwiestia tego, czy będzie to komuś udostępniał. I ACTA TEGO NIE REGULUJE.

Dnia 22.01.2012 o 21:46, Eternal101 napisał:

Po 2 kwestia seriali ktorych nie mozna ogladac w internecie
podam przyklad: Serialu juz nie emituja w telewizji ani nie mozna go nigdzie kupic na
plytach (no jeszcze jest sprawa kto seriale kupuje lol)

Ja i moja kolekcja Dr House''a na półce szczerze się uśmiechamy.

Dnia 22.01.2012 o 21:46, Eternal101 napisał:

to skad mam sobie go wziac? Jedynie
mi wlasnie przychodzi internet na mysl bo wiecej czasu i zachodu zajmie mi znalezienie
o ile w ogole go znajde w innej formie.

Trudno. Kombinuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak obojetnie jaki argument nie rzucicie za tym zeby wprowadzili ACTA jest itak jeden przeciw ze caly czas bylo to tajne nikt z obywateli nie mial nic do powiedzenia a mamy chyba cos takiego jak demokracja co nie? Ale nie bede tu wnikal w sprawy polityki ale itak przyznajcie mi ze za czasow tego rzadu ludzie zapomnieli juz jak wyglada prawdziwa demokracja i normalnie rzadzony kraj (tak normalnie bo Polska do takich sie nie zalicza niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 22:07, Eternal101 napisał:

Powiem tak obojetnie jaki argument nie rzucicie za tym zeby wprowadzili ACTA jest itak
jeden przeciw ze caly czas bylo to tajne nikt z obywateli nie mial nic do powiedzenia
a mamy chyba cos takiego jak demokracja co nie?


Demokracja to została w starożytnych Atenach.

>Ale nie bede tu wnikal w sprawy polityki

Dnia 22.01.2012 o 22:07, Eternal101 napisał:

ale itak przyznajcie mi ze za czasow tego rzadu ludzie zapomnieli juz jak wyglada prawdziwa
demokracja i normalnie rzadzony kraj (tak normalnie bo Polska do takich sie nie zalicza
niestety)


Znajdź mi normalnie rządzony kraj na świecie. Wszędzie są jakieś przewały mniejsze lub większe i Polska nie jest niestety odseparowana od tego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 22:15, Eternal101 napisał:

Tak wracajac do ACTA jesli nic nie wprowadza nowego do tego co bylo to sorki za wyrazenie
ale na chuj oni o to wala tak mocno zeby bylo?


A bo ja wiem? Pewno ktoś dostał dofinansowanie od koncernów czy czegoś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 22:15, Eternal101 napisał:

Tak wracajac do ACTA jesli nic nie wprowadza nowego do tego co bylo to sorki za wyrazenie
ale na chuj oni o to wala tak mocno zeby bylo?


Kolego weź ocenzuruj, zanim modek wpadnie...

Co do tematu, to myślę, że nawet, jakby ACTA nie przeszło, to Polska może próbować wprowadzić coś podobnego na własną rękę. Po tych atakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 22:17, Bithda napisał:

Stanisław Koziej: W razie cyberataku można wprowadzić stan wojenny
To możliwe, gdy sprawy zajdą za daleko?


Pieprzenie. Nikt tego nie wprowadzi bo od razu polecą porównania do 13 grudnia i Jaruzelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co im to da ze jakies nowe G... wprowadza skoro znowu zapewne wycieknie (widac jakie dziury ma nasz rzad) i znow bd to samo Tusk chyba az tak debilny nie jest i zalezy mu na wladzy a jak to przejdzie to bedzie sie mogl pozegnac z rzadzeniem Polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 22:17, Bithda napisał:

Stanisław Koziej: W razie cyberataku można wprowadzić stan wojenny
To możliwe, gdy sprawy zajdą za daleko?


Tak, ale nie chodzi o "cyberataki" na poziomie anonimowych, ale ataki na poziomie zagrażającym bezpieczeństwu państwa i życiu ludzi. Na przykład gdyby ktoś próbował zdestabilizować systemy obronne państwa, system finansowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twitterze, na którym pojawiają się informacje o działaniach grupy hakerów Anonymous pojawił się nowy wpis - Mamy dokumenty i dokumentację na temat wielu polskich polityków. Jeśli ACTA zostanie podpisana, ujawnimy je.

[hatak.pl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 22:29, Liptox napisał:

Na Twitterze, na którym pojawiają się informacje o działaniach grupy hakerów Anonymous
pojawił się nowy wpis - Mamy dokumenty i dokumentację na temat wielu polskich polityków.
Jeśli ACTA zostanie podpisana, ujawnimy je.

Niech ujawniają, przynajmniej będzie śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 22:29, Liptox napisał:

Na Twitterze, na którym pojawiają się informacje o działaniach grupy hakerów Anonymous
pojawił się nowy wpis - Mamy dokumenty i dokumentację na temat wielu polskich polityków.
Jeśli ACTA zostanie podpisana, ujawnimy je.


Ktoś już o tym pisał... chyba stronę wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować