Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Chciałbym kupić słuchawki, głównie do komputera. Jakoś przetrwam brak mikrofonu, bo można niedrogo dokupić jak pisał ktoś wyżej zastanawiam się nad Sennheiser hd201, ale jest jeden szkopuł - chyba żadne Senki nie mają regulacji głośności. Można temu jakoś zaradzić? Są do dokupienia jakieś moduły z regulacją? Albo czy ktoś mógłby polecić jakieś słuchawki, które taką regulację posiadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam od jakiegoś czasu słuchawki Steelseries H5, jednak od 2 tygodni zaczęły mi trzeszczeć gdy mam podłączony mikrofon w tych słuchawkach - trzeszczenie jest w tedy kiedy rucham kablem od słuchawek, np. w tedy gdy poruszę głową - co to może być i jak naprawić problem?

Czekam na jakąś odpowiedz, i coraz bardziej mam dość tych jak by nie było dobrych słuchawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 16:06, karolekx23x napisał:

Poszukuje słuchawek do komputera do muzyki i gier do 200 zł. Co polecicie ?

Jeśli nie przeszkadza Ci zamknięta konstrukcja to CREATIVE AURVANA LIVE!
Bardzo przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie zaproponować jakieś słuchawki do muzyki rockowej w cenie 50-100zł (wolałbym bez "dołóż lepiej ***zł na..."). Ogólnie chodzi mi o nauszne coś w stylu philips shl9600, do łażenia po mieście itp. Myślałem nad shp2000, ale są trochę wielgachne... i chyba są raczej do noszenia w domu. Interesujący wydaje się model Pioneer SE-MJ21. Co myślicie o tych od Pioneer''a?
Wiem że niektóre przykłady przekraczają podaną górną granice cenową, ale to dlatego że zdarzają się różne okazje na aukcjach allegro.
Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz kupić podróbki, to omijaj Allegro szerokim łukiem.
IMO niezłe są Sennheisery HD202 (sam mam takie), tylko mają trochę zbyt mocne basy, niektórym może to przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 19:49, Blackhand napisał:

Jak nie chcesz kupić podróbki, to omijaj Allegro szerokim łukiem.
IMO niezłe są Sennheisery HD202 (sam mam takie), tylko mają trochę zbyt mocne basy, niektórym
może to przeszkadzać.


Z tego co wyczytałem ten bas faktycznie może nieco przeszkadzać. Średnie i wysokie tony (gitara, wokal) są dla mnie dosyć istotne. Chodziłoby mi o stonowane brzmienie.
Może jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś odmówiła mi posłuszeństwa jedna słuchawka, więc chciałbym kupić nowe. Wejście standardowe od odtwarzaczy MP3. Najlepiej, żebyście polecili mi jak najtańsze i wytrzymałe słuchawki :)
Na pewno nie chcę wtyku jak na zdjęciu, bo taki mam i przez to, że często zawijam słuchawki dookoła odtwarzacza dół styku się otworzył.

20110417194140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci się udało gdzieś dostać, to zaopatrz się w słuchawki Laberg L100, całkiem niezłe i tanie. Warte polecenia też są Vedia SRS-300, jeszcze lepsze niż ww Labergi, ale praktycznie nie do zdobycia i z wtykiem takim, jaki Ci się uszkodził (BTW, tak samo właśnie uszkodziły mi się moje SRS-300, wymieniłem je na L100 i te póki co działają, choć nie ukrywam, że dźwięk ze słuchawek Vedii bardziej mi pasował niż z Labergów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam słuchawek do grania (i wyłącznie do grania) głównie FPSy online.
Nie mam dobrej dźwiękówki także mile widziany sprzęt na USB (chodź nie koniecznie)
Mikrofon musi być :P

Do 300 PLN bym prosił


Póki co w oko i w ucho (chodź testowałem je tylko kilka minut) wpadły mi Logithec G35 i Roccat Kave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jak kupiłem sobie do mp4 oryginalne słuchawki Creative za 50 zł i szybciej padły niz te co mam za 12 zł zakupione. Czasami to co wydaje sie dobre i wytrzymałe takie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 19:12, Graszcz napisał:

>- trzeszczenie jest w tedy kiedy rucham kablem od słuchawek
Nie rozładowuj na słuchawkach napięcia seksualnego, bo je zepsujesz


Bardzo śmieszne ;D

Niestety problem chyba tkwił w kablu, kupiłem nowe i wszystko działa - swoją drogą polecam - Medusa NX - świetnie chodzą, 5.1 i całkiem wygodne (choć akurat Steelseries 5H były wygodniejsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że post dość stary, ale widzę że chyba miałeś/masz ten mikro skoro go dwa razy polecasz, wiesz może jak go zapiąć na kablu od słuchawek gdy ten jest za cienki? Te śrubki są do regulowania tego, czy jest jakiś specjalny sposób? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować