Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Kupiłem Sennki PC350 do swojej kary X-FI XG Fatal1Ty i mam taki problem że znacznie lepiej mi grają na ustawieniu Głośniki 2/2.1 niż na ustawieniu dedykowanym do słuchawek. Czy to normalne, i czy to ustawienie może wpłynąć na pozycjonowanie dźwięku w grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam specyficznych słuchawek nie wiem czy takie istnieją.
Mają beć bezprzewodowe,
nauszne, duże,
oraz nadajnik nie ma być duży jak mały głośnik ale wielkości wtyku mini jack, tak aby wpięty do telefonu zmieścił się w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieją zestawy do telefonów gdzie słuchawki używają Bluetootha z tym, że są to raczej pchełki, a przynajmniej ja nie spotkałem się z nausznymi. Skoro jednak źródło będziesz nosić w kieszeni to nie lepiej zdecydować się na przewodowe. Z pewnością zapłacisz mniej, a jakość będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nausznych, bezprzewodowych z tak małym nadajnikiem (a przynajmniej nie znalazłem takich, ani się nie spotkałem), a te o których mówisz są do użytku domowego. Jeżeli chcesz bardzo bezprzewodowe, to najlepiej zdecydować się na słuchawki bluetooth do telefonu, ale trzeba liczyć się z tym, że będą one albo douszne albo takie spore gąbki na ucho, ale nausznymi bym ich nie nazwał. No i bateria będzie szybciej siadać w phonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kiedyś miał te słuchawki albo chociaż słuchawki tej marki?
Jeśli tak to proszę o opinie na ich temat. Czy są odpowiednia jak na swoją cenę i czy sprawdzą się do słuchania w w pociągu którym panuje ciągły zgiełk?
http://allegro.pl/sluchawki-nauszne-skladane-contrast-elecom-i1746911585.html#gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś polecić jakieś słuchawki do kompa? Nie mam wysokich wymagań, po prostu zeby były niedrogie i dość dobre, jak na swoją cenę. Mam jakieś Apollo za 30zł, warte swojej ceny IMO ale mikrofon trochę uszkodziłem. Macie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 20:00, NdysH napisał:

Szukam słuchawek tak do 100-120zł. Wymagania ? Dobry dźwięk i mikrofon oraz wytrzymałość
samych słuchawek jak i kabla.


Creative Fatal1ty Gamer lepszy nie znajdziesz ;D Mam je ponad 2 lata i bardzo dobrze się spisują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 21:31, sliski_wojtas napisał:

> Szukam słuchawek tak do 100-120zł. Wymagania ? Dobry dźwięk i mikrofon oraz wytrzymałość

> samych słuchawek jak i kabla.

Creative Fatal1ty Gamer lepszy nie znajdziesz ;D Mam je ponad 2 lata i bardzo dobrze
się spisują ;)


Kpisz sobie, albo trafiłeś na dobry model. Kilku znajomych je ma i albo pada kabel albo mikrofon dziękuje bardzo za takie słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 21:47, NdysH napisał:

Kpisz sobie, albo trafiłeś na dobry model. Kilku znajomych je ma i albo pada kabel albo
mikrofon dziękuje bardzo za takie słuchawki.


Ja mam swoje też gdzieś tak 2 lata i jak na razie wszystko działa. Co nie zmienia faktu, że nie są warte swojej ceny i za nic nikomu bym ich nie polecił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam iPoda Touch 3G 8GB, iOS 3.1.3 i planuję kupić nowe słuchawki Apple z mikrofonem i pilotem i w związku z tym mam pytanie; czy będę mógł korzystać w pełni z funkcji, które posiadają te słuchawki? Tzn. mikrofon i pilot? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić słuchawki dokanałowe. Używałbym ich głównie do słuchania muzyki (słucham wielu gatunków, od pop''u do heavy metalu) a także do grania w jakieś mini gierki i rzadziej oglądania filmików na YT. Podłączał bym je do ipod''a touch 3G 32GB oraz HTC Wildfire S.
Ciężko mi powiedzieć w jakiej cenie mają być, bo znalazłem razer moray za 70-80zł (a wydaje mi się że razer to świetna marka), ale znalazłem także AKG i sennheisery za 80-130zł (o tych 2 markach słyszałem tylko najlepsze opinie). Ale 130zł za słuchawki dam tylko jeśli różnica w porównaniu do np. takich razerów będzie duża.
Proszę o pomoc w wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleciłby ktoś jakieś słuchawki clip-on, takie, jak Thomson HED71N, ale żeby nie były takim szajsem, jak Thomson HED71N, i żeby nie rozlatywały się w tydzień jak Thomson HED71N.

Do 100 złotych najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę
Mam zamiar kupić słuchawki dokanałowe. Używałbym ich głównie do słuchania muzyki (słucham wielu gatunków, od pop''u do heavy metalu) a także do grania w jakieś mini gierki i rzadziej oglądania filmików na YT. Podłączał bym je do ipod''a touch 3G 32GB oraz HTC Wildfire S.
Ciężko mi powiedzieć w jakiej cenie mają być, bo znalazłem razer moray za 70-80zł (a wydaje mi się że razer to świetna marka), ale znalazłem także AKG i sennheisery za 80-130zł (o tych 2 markach słyszałem tylko najlepsze opinie). Ale 130zł za słuchawki dam tylko jeśli różnica w porównaniu do np. takich razerów będzie duża.
Proszę o pomoc w wyborze

Ps. Aktualnie zastanawiam się nad razer moray i sennheiser cx 300 II, ale jestem otwarty na inne propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest napis na oryginalnych słuchawkach Apple(tych z pilotem dokładnie) - China, czy Designed by Apple in California Assembled in China?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za to zastanawiam się nad dwoma modelami słuchawek nausznych. Upatrzyłem sobie oto te dwie pary:

Pioneer: http://www.ceneo.pl/7472572s
Sony: http://www.ceneo.pl/103972s

Potrzebuję ich nie tylko do słuchania muzyki lecz też do jej tworzenia. Głównie jestem nastawiony na Sony, ale kusi mnie ten krótki kabelek od Pioneera, bo mógłbym ich wtedy również używać jako przenośnych, a dłuższy pod kompa zawsze można dokupić :)

Także jeżeli ktoś naprawdę zna się na słuchawkach i ich parametrach i mógłby mi powiedzieć, które z nich były by lepsze to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 19:10, BoloMaster napisał:

Szukam słuchawek dousznych w cenie do 100zł. Będę wdzięczy za wszelkie sugestie, gdyż
jestem całkowicie zielony w tym temacie:P

SoundMagic PL11,SoundMagic PL20 lub używane SoundMagic PL50.
Ewentualnie jakaś awangarda z US&A, której nie znam.
Jednak podane przeze mnie ww. są znane jako ''te dobre''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować