Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

Witam!

Mam takie pytanie: jaki przycisk albo jaką kombinację przycisków trzeba wcisnąć żeby móc coś napisać podczas gry na MP albo kooperacji.

Czasem chciałbym coś napisac do innych graczy a nie wiem co nacisnąć żeby pojawiło się okno dialogowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 17:21, zerohunter napisał:

Próbował ktoś grać na podobnym sprzęcie do mojego? Jakie detale rozdziałka i fpsy?

O nasz wzrok to ty nie dbasz.
Ja gram na takiej konfiguracji:
i5 2500k
8 GB Ram
GTX 560 ti

Tryb DX 11 wszystko na High.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły mi się artefakty a mam nowy sprzęt. To wina grania pod DX11 i lepiej przejść na 9tkę czy powinienem się obawiać, że coś jest nie tak, ze sprzętem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno [ poprzednie pytanie nadal jest aktualne ] pytanie, może dziwne ale kto pyta nie błądzi ... jak odpalić F3 na DX9ce? Bo może w tym leży to, że pojawiają mi się te chore artefakty ... [?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle gra w ten tytuł jeszcze i jest w stanie coś poradzić? Co prawda przerzuciłem się na DX 9 [ już wiem jak ... my bad ] ale nadal mam obawy czy gra mi się nie ''zartefaktuje'' po parogodzinnej sesji ... No i czy wam też przy wczytywanie levela / fas travel też ekran się tak dziwnie rozjaśniał i przyciemniał, zwłaszcza niebo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ... widzę, że ruchu to tutaj zbytnio nie ma. Chyba ostatni raz póki co zapytam tutaj o coś.

Coś czuję że fabularnie już niedługo

Spoiler

będę zmykał na drugą wyspę do Hoyta. I pytanie zasadnicze brzmi - czy będąc już tam będę mógł swobodnie wrócić na pierwszą wyspę? Czy to fast travelem czy ''z buta''? Wydaje mi się że raczej nie blokowano by wyspy ze względu na listy, polowania, skrytki i inne poboczne kontrakty ale

wolałbym jednak mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca pamiętam, ale po przejściu gry możesz swobodnie eksplorować wyspę, także kłopotu nie będzie ze zrobieniem wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Mam mały problem z którym potrzebuję Waszej pomocy.Problem dla niektórych może okazać się banalny.Jestem właściwie na początku gry gdzie odbyłem szybką podróż do wioski,zaraz po zebraniu roślin i zabiciu dwóch dzików.W wiosce spotykam się z człowiekiem który mówi iż nauczy mnie z tych roślin tworzyć mikstury zdrowotne.Problem moze jest i błachy ale po zrobieniu tych mikstur i wykonaniu worków ze skór,nie mogę opuścić tej planszy aby dalej grać.Nie ma tam żadnego przycisku "Wyjście" lub "Exit"Przycisk ESC takze nie reaguje.
Proszę pomóżcie bo gra jest fajna i godna uwagi.Z góry dziękuję za pomoc!!! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym zadaniu wracasz przecież do Amanaki i tam niedaleko jednej z wyjść spotykasz się z Dennisem czy jak mu tam było, jest cut-scenka i następną misją jest odbicie pierwszego obozu. A by tam dojechać należy przecież wsiąść do auta, które będzie widoczne w tej właśnie cut-scenie. Tam nie ma potrzeby opuszczania żadnej ''planszy''. Po prostu po utłuczeniu dzików i zebraniu zielsk robisz fast travel do Amanaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 16:11, Tyler_D napisał:

Tam nie ma potrzeby opuszczania żadnej ''planszy''.

Coś mi się zdaje, że chodzi nie tyle o planszę w sensie mapy lecz o okienko craftingu, które nie chce się zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba że tak ... wtedy należałoby by spytać czy gra jest oryginalna. Bo aż nie chce się pytać czy próbował powtórzyć misję / zrestartować grę bo - nie wiedzieć czemu - gra potrafi czasem dziwne bugi zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdecze za próbę mococy lecz to nie rozwiązało problemu.
Dokładnie TAK,chodzi tutaj o niemożność zamknięcia okienka crafingu.Zapewniam,że mam grę oryginalną!!!
Jak już wyzej wspomniałem nie ma tam żadnego przycisku "Exit" lub "Wyjście"
Pomozecie jeszcze raz??
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować