Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 15:29, michal19 napisał:

> /.../> Ale jaki to ma związek? Mają prawo do parad/demonstracjii więc z niego korzystają.

Ja też mam różne prawa. Mam prawo nienawidzieć homoseksualistów. Ale nie korzystam z tego prawa. Ja ich toleruję ale nie akceptuję. Mam też prawo demonstrować przeciwko nim. Nie korzystam z tego prawa. Ale, jak ich natręctwo przekroczy moją tolerancję, skorzystam z mojego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:44, KrzysztofMarek napisał:

> Moim zdaniem homoseksualiści powinni się leczyć. Moim zdaniem homoseksualizm jest chorobą
nabytą-psychiczną.
Moim zdaniem, to powinieneś się dokształcić, przynajmniej w tej dziedzinie.
2% ludzi rodzi się z tym defektem, u 4% , u których ten defekt występuje w mniejszym nasileniu,
jest to wpływ środowiska i inicjacji seksualnej.


Drogi kolego napisałem MOIM ZDANIEM, nie kierowałem się w tej wypowiedzi żadną naukową wypowiedzią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:36, Vaxinar napisał:

Zupełnie źle zrozumiałeś.
Homo mogą robić swoje - czyli mogą kochać swoją płeć, a nie demostrować.
Przecież prawo daje im możliwość kochania inaczej, więc po co wychodzą i się plują ?


Prawo daje im również możliwość demonstracji - więc to robią. I demonstrują - nie plują się. Pluje się za to MW, a przy okazjii jajeczko wyrzucą, czy torebeczkę z kwasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:49, michal19 napisał:

Prawo daje im również możliwość demonstracji - więc to robią. I demonstrują - nie plują się.
Pluje się za to MW, a przy okazjii jajeczko wyrzucą, czy torebeczkę z kwasem.


Plują się i Ci i Ci.
I szczerze mówiąc MW i homo traktuje z takim samym dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:47, KrzysztofMarek napisał:

z tego prawa. Ale, jak ich natręctwo przekroczy moją tolerancję, skorzystam z mojego prawa.


No i masz do tego prawo, co nie znaczy że bede ci nienawidził z powodu korzystania z niego - w granicach prawa, oczywiście - a z tym u nas jest szczególny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:19, Darkstar181 napisał:

Nie mam nic do homoseksualistów, nie wiem tylko po jakiego czorta robia te swoje parady. Czy
oni nie rozumieją że duża liczba ludzi ich nienawidzi właśnie przez te bezsensowne parady które
mają udowodnić nie wiadomo co?


Odpowiedź jest dość prosta. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę i wpływy.

Dnia 28.06.2006 o 15:19, Darkstar181 napisał:

A zresztą niech sobie robią te parady. Ale jeżeli chcą sobie adoptować dzieci to niech nie
liczą na moje poparcie.Wręcz przeciwnie, protestowałbym.


Właśnie, zaczyna się od manifestowania i wmawiania, że wszyscy ludzie są równi i wolni... a potem są małżeństwa [!] (już rozwody również), potem adopcja dzieci, a potem twierdzenie, że w zasadzie hetero i homo to to samo. Nie trzeba być prorokiem, żeby wiedzieć jak to się potoczy :(

I przy okazji: podejrzewam, że ten kto porównał homo do górników oberwałby za to kilofem od tych ostatnich ;P Kwestia górników to zupełnie inna bajka i inny problem. Mieszanie tych dwóch spraw jest grubym nonsensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2006 o 15:49, michal19 napisał:

Prawo daje im również możliwość demonstracji - więc to robią. I demonstrują - nie plują się.
Pluje się za to MW, a przy okazjii jajeczko wyrzucą, czy torebeczkę z kwasem.


Pozostaje jedno pytanie- po co? Po co niby te parady? Przecież nikt ich nie prześladuje, te parady mają jedynie chyba na celu zwrócenie uwagi że w Polsce znajdują się homoseksualiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:51, Yarr napisał:

Właśnie, zaczyna się od manifestowania i wmawiania, że wszyscy ludzie są równi i wolni... a
potem są małżeństwa [!] (już rozwody również), potem adopcja dzieci, a potem twierdzenie, że
w zasadzie hetero i homo to to samo. Nie trzeba być prorokiem, żeby wiedzieć jak to się potoczy


Adopcji dzieci nie będzie, gdyż cierpi na tym dziecko. Do tego nie dojdzie, ale małżeństwa pewnie w końcu zalegalizuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:51, Yarr napisał:

I przy okazji: podejrzewam, że ten kto porównał homo do górników oberwałby za to kilofem od
tych ostatnich ;P Kwestia górników to zupełnie inna bajka i inny problem. Mieszanie tych dwóch
spraw jest grubym nonsensem.


Przy nienawiści tylko z powodu demonstracjii - jest raczej dośc ciekawym argumentem a nie nonsensem.

-->Krzysztof Marek

Zpomniałem dodać, tak masz prawo ich nienawidzić, ale za to nie masz prawa tej nienawiści wprowadzać w czyn, i tu dochodzimy do sedna tolerancji - bo to nie polega na tym że się coś lubi, tak jak niektórzy twierdzą, tylko na tym że się na coś godzi. A to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:49, michal19 napisał:

Prawo daje im również możliwość demonstracji - więc to robią. I demonstrują - nie plują się.


No dobra, rozumiemy. Ale czy mógłbyś wytłumaczyć powody demonstracji? Ja jakoś nie czuję potrzeby manifestowania swojej orientacji seksualnej. Czytałem/słyszałem wiele wypowiedzi na temat powodów takich demonstracji. Wszystkie kręca się wokół tego, że dzieki temu moze ludzie zaczną szanować homoseksualistów, zrozumieją, że to nie zboczenie itd.itp. Tylko chyba nie pomyśleli o tym, że jak zablokują kilka ulic przez demonstrację to kierowcy w korkach zaczną myśleć coś wręcz przeciwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:53, Darkstar181 napisał:

Pozostaje jedno pytanie- po co? Po co niby te parady? Przecież nikt ich nie prześladuje, te
parady mają jedynie chyba na celu zwrócenie uwagi że w Polsce znajdują się homoseksualiści.


No i dochodzimy do tolerancjii - nie nawidzę ich- uważam że nie potrzebnie protestują. OK. Ale chcą - niech protestują, ich sprawa, ich problem.

Dopóki nie zaczną dewastować Warszawy tak jak wiadomo kto, lub krzywdzić innych, jak wiadomo kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:48, PAPISHON napisał:

> > /.../> > Moim zdaniem, to powinieneś się dokształcić, /.../
Drogi kolego napisałem MOIM ZDANIEM, nie kierowałem się w tej wypowiedzi żadną naukową wypowiedzią
:P

Jeszcze droższy kolego, napisałem MOIM ZDANIEM, co zresztą widać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:55, Vaxinar napisał:

Adopcji dzieci nie będzie, gdyż cierpi na tym dziecko. Do tego nie dojdzie, ale małżeństwa
pewnie w końcu zalegalizuja.


Wybacz, ale niekoniecznie zdajesz sobie sprawę z powagi sytuacji. Zwróć uwagę, że zalegalizowano małżeństwa homo w Hiszpanii [i doszło tam ostatnio do pierwszego rozwodu - widać to był chyba główny powód ;P]. Poczekamy zobaczymy. Moim zdaniem to niestety wielce prawopodobne. Nie za tej władzy, ale za kilka lat jak rządzić będzie inna czerwona opcja, to jest wielce prawdopodobne.
A co do dobra dzieci, to już sobie geje znajdą takich profesorków i takie badania na ich dobroczynny wpływ na dzieci, że się zdziwisz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:58, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../> > Moim zdaniem, to powinieneś się dokształcić, /.../
> Drogi kolego napisałem MOIM ZDANIEM, nie kierowałem się w tej wypowiedzi żadną naukową
wypowiedzią
> :P
Jeszcze droższy kolego, napisałem MOIM ZDANIEM, co zresztą widać ;P

Dobra ale ja Ciebie nie zjechałem a Ty mnie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:59, Yarr napisał:

/..../

To może lepiej stłumić to w zarodku ?
Zakaz jakichkolwiek seksualnych kontaktów z płcią przeciwną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2006 o 16:01, Vaxinar napisał:

Zakaz jakichkolwiek seksualnych kontaktów z płcią przeciwną.

Zakazany owoc smakuje najlepiej. Nic by to nie dało:)
Płcią przeciwną? Chyba z tą samą:) chcesz doprowadzić do zagłądy naszego gatunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2006 o 15:55, Vaxinar napisał:

Adopcji dzieci nie będzie, gdyż cierpi na tym dziecko. Do tego nie dojdzie, ale małżeństwa
pewnie w końcu zalegalizuja.

Ale w Szwecji sztuczne zapłodnienie dla par lesbijek finansuje państwo.
I jeśli zaczynamy rozumieć małżeństwo jako parę tej samej płci, to czemu małżeństwo to nie może być związek wielopartnwerski? Wszak też są bio, to taki trójkącik 2 panów i jedna pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 16:04, Darkstar181 napisał:

Zakazany owoc smakuje najlepiej. Nic by to nie dało:)

Owszem dałoby - nie zadoptowaliby dzieci.
Przeczytaj wypowiedź Yarra.

Dnia 28.06.2006 o 16:04, Darkstar181 napisał:

Płcią przeciwną? Chyba z tą samą:) chcesz doprowadzić do zagłądy naszego gatunku?

O Boże - mój błąd. :P Przeprszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 16:06, AgayKhan napisał:

Ale w Szwecji sztuczne zapłodnienie dla par lesbijek finansuje państwo.


No i co przepwiednie Yarra podchodzące pod teorię spisku sprawdzają siętam?

Dnia 28.06.2006 o 16:06, AgayKhan napisał:

I jeśli zaczynamy rozumieć małżeństwo jako parę tej samej płci, to czemu małżeństwo to nie
może być związek wielopartnwerski? Wszak też są bio, to taki trójkącik 2 panów i jedna pani.


Wiesz "ta sama płeć" jakoś średnio mi się kojarzy od razu z "ilość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2006 o 16:09, michal19 napisał:

No i co przepwiednie Yarra podchodzące pod teorię spisku sprawdzają siętam?

Wszak już teraz psicholodzy dowodzą, iż takie dzieci będą szczęśliwsze, piękniejsze, mądrzejsze, tacy nadludzie. Aryjscy nadludzie.

Dnia 28.06.2006 o 16:09, michal19 napisał:

Wiesz "ta sama płeć" jakoś średnio mi się kojarzy od razu z "ilość"

Jak się złamię jedną zasadę obowiązującą w naszej kulturze, to dlaczego nie łamać innych? Małżeństwo to związek dwóch osób jednej różnej płci. Jeśli to zmieniamy, to dlaczego nie 4-10 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować