Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Myślał, że gra w Silent Hilla, więc wyłączył w szpitalu zasilanie

43 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2009 o 17:02, Ichibanboshi-kun napisał:

A może ukrył się w cieniu?

W stylu Thiefa czy Riddicka XD Dobrze że nikogo kubkiem nie zabił, albo łyżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 17:08, Ichibanboshi-kun napisał:

Nie nie, w stylu złodzieja z Bladur''s Gate XD

Sugerujesz że Backstabnął te przełączniki ?? Ale dobra może my lepiej skończmy ten spam XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 17:11, Hubi_Koshi napisał:

Sugerujesz że Backstabnął te przełączniki ?? Ale dobra może my lepiej skończmy ten spam
XD


To dobrze, że nie wydawało mu sięże jest w LAB w house of the death 3 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie pomyślał, że jest asasynem. Wtedy to by dopiero było!! Wyobraźcie sobie psychola z dwoma (nie) ukrytymi ostrzami z widelców, który próbuje zrobić Double Air-Assassination!!! A co by było jakby spróbował zrobić Skok Wiary z dachu szpitala!! Niezłe jazdy muszą w tym szpitalu być! Ale tak na serio to prędzej by pomyślał, że jest Obcym! Przecież już się ślini!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieszać, to należy innych ludzi. Takich się zamyka w szpitalach psychiatrycznych. Jakoś nie potrafię pojąć Twojego toku myślenia. Jeśli ktoś jest chory psychicznie zasługuje na śmierć? Ciekawa teoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 18:58, Jaki_Gahn napisał:

Wieszać, to należy innych ludzi. Takich się zamyka w szpitalach psychiatrycznych. Jakoś
nie potrafię pojąć Twojego toku myślenia. Jeśli ktoś jest chory psychicznie zasługuje
na śmierć? Ciekawa teoria...


moja prywatna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno znalazło by się jeszcze kilka gorszych (dla otoczenia) gier w których to wydawałoby się Holendrowi że jest. na szczęście w tym przypadku skończyło się tylko na wyłączeniu zasilania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie ma co sie smiac .Ludzie znajda kolejny powod ze gry sa bee .Do wrogo nastawionych "ekspertow" dolacza grupy energetyczne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale szybkość-.-
Ja już dobre 2 tygodnie temu o tym czytałem jak nie lepiej - ponownie gratulacje refleksu dla gam.pl
Pomimo tego jest jedna ważna rzecz którą pominięto - pomimo odcięcia zasilania żadnemu pacjentowi nic się nie stało:)
(zasilanie awaryjne może czy coś nie wiem - to już nie do mnie xDDD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 23:49, SlaVio2 napisał:

(zasilanie awaryjne może czy coś nie wiem - to już nie do mnie xDDD)


szpitale (jak windy w blokach) maja awaryjne zasilanie - ale jak to wyglada w praktyce... nie mam pojecia ;) Jak odlaczysz recznie to pewnie nie ma zadnego zasilania - awaria to cos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować