Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Ja się nie zastanawiam co kupię jak wygram, bo nie lubię dzielić skóry na niedźwiedziu... mogę powiedzieć, że jak bym wygrał to najpierw poszedł bym się napić, a potem spać i może 5 dnia wziołbym się za zakupy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 20:48, recca napisał:

Prawie cały dzień siedze i szukam, a tylko 250 znalazłem:(
Oczy już mnie zaczynają boleć:/

nie 250 to mało... ja z Wami już nie mogę... ja trafiłem dzisiaj 220 i jestem szczęśliwy, wczoraj miałem 30 i byłem szczęśliwy... pierwszego dnia miałem 50 i byłem szczęśliwy, drugiego dnia miałem 20 i byłem szczęśliwy, jednego dnia nic nie miałem i poszłem spać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 20:59, żyrafa napisał:

a ma pytanko jeszcze w sprawie koszykow.One tylko na gorze sie pojawiaja czy tez u dolu strony??


Wydaje mi się, że tylko u góry (przynajmniej ja tak miałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo a nikt inny chyba nie pisał inaczej to na dole ekranu raczej nie tylko u góry + wydaje mi sie że siedzenie na Gram.pl i skakanie po stronach gdy sie znalazło jakiś koszyk jest nie wskazane (na znalezienie kolejnego zaraz). Wskazane jest bowiem wyjście i wrócenie do ''poszukiwań'' np. po 15 minutach, tak mi sie zdaje. Chyba że ktoś by mi napisał że znalazł dwa lub więcej koszyków w jednym ciągu (uczciwie) :> :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 21:02, Green Phoenix napisał:

Z tego co mi wiadomo a nikt inny chyba nie pisał inaczej to na dole ekranu raczej nie tylko
u góry + wydaje mi sie że siedzenie na Gram.pl i skakanie po stronach gdy sie znalazło jakiś
koszyk jest nie wskazane (na znalezienie kolejnego zaraz). Wskazane jest bowiem wyjście i wrócenie
do ''poszukiwań'' np. po 15 minutach, tak mi sie zdaje. Chyba że ktoś by mi napisał że znalazł
dwa lub więcej koszyków w jednym ciągu (uczciwie) :> :P :)


racja tak jest na pewno. ale pokusa zeby nastepny znalezc odrazu jest wieksza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba że ktoś by mi napisał że znalazł dwa lub więcej koszyków w jednym ciągu (uczciwie) :> :P :)

Ja znalazłem dwa koszyki: 200 i 100 wPLN-ów w ciągu 30 sekund. To jest chyba uczciwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na zmanknięty temat i zdziwiony zobaczyłem jakiś koszyk! Myślę - coś im odbiło! Ale później okazało się, że zdobyłem 10 wPLN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 21:15, ShadowG napisał:

A czemu ja znalazłem 10 wPln i nie zostały dodane?

wPLNy z konkursu są naliczane do konkursowej portmonetki. Jej stan sprawdzisz na www.gram.pl/koszykarze/ . Wygrane pieniądze doliczą się do twojego konta, jeśli będziesz w 5 zwycięzców.

Czy tak trudno jest przyczytać FAQ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie...
Poszukiwaniom koszyków już chyba podziękuje. Po prostu odechciało mi się w momencie gdy dostałem jakimś cudem 200 wPLN i nie mi sie one nie zapisały :(

Życzę powodzenia innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 21:15, Smugller napisał:

> Ja zdobyłem przed chwilką 100wPLNów:) Mam już 300 na koncie;)

Farciarz! TEŻ TAK CHCĘ!


No tak tylko do piewrszej piątki brakuje mi jeszcze bardzo duzo:( A jak się nie uda wPLNy przepadną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować