Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Witam. Gdzie najtaniej kupić Golda XBL? I jeszcze jedno pytanie. Co z tymi zdrapkami na triala 48h? Na Allegro były jakiś miesiąc temu, później pustka i teraz weszła jedna aukcja po 3 zł za kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 18:33, Oloninho napisał:

Witam. Gdzie najtaniej kupić Golda XBL? I jeszcze jedno pytanie. Co z tymi zdrapkami
na triala 48h? Na Allegro były jakiś miesiąc temu, później pustka i teraz weszła jedna
aukcja po 3 zł za kod.


Ja osobiście kupuję punkty i Golda na keye.pl. Z tego co wiem jest to bezpieczne i dość tanie miejsce aby kupować wszelkie kody o ile posiada się kartę kredytową albo paypala. Płatność SMS odradzam, drogie strasznie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8498420,Polski_Xbox_LIVE_rusza_10_listopada.html?bo=1
Migracja potwierdzona (opis jak to będzie można zrobić jest na http://www.xbox.com/Pl-pl/live/faq.htm). Najgorsza jednak jest cena: "W Polsce cena detaliczna za 12-miesięczną subskrypcję wynosi 249 PLN, a karta Microsoft Points 2100 kosztuje 109 PLN.". Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 12.10.2010 o 14:29, Henrar napisał:

Najgorsza jednak jest cena: "W Polsce cena detaliczna za 12-miesięczną subskrypcję wynosi
249 PLN, a karta Microsoft Points 2100 kosztuje 109 PLN.". Masakra.


Ta, jak to przeczytałem, to nie wiedziałem czy mam się śmiać, czy płakać. W każdym bądź razie dobrze, że kupiłem PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 14:29, Henrar napisał:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8498420,Polski_Xbox_LIVE_rusza_10_listopada.html?bo=1
Migracja potwierdzona (opis jak to będzie można zrobić jest na http://www.xbox.com/Pl-pl/live/faq.htm).
Najgorsza jednak jest cena: "W Polsce cena detaliczna za 12-miesięczną subskrypcję wynosi
249 PLN, a karta Microsoft Points 2100 kosztuje 109 PLN.". Masakra.


Tak tez tam patrzyłem i może przeoczyłem ale czy będzie można podczas migracji konta zmienić jakieś dane jak data urodzenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze cena rocznego abonamentu XBL wynosiła ~250 zł... To żadna nowość. Po prostu większość kupuje z serwisów typu keye/allegro/xboxonline77, gdzie jest to o połowę tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro cena Golda się wyjaśniła to pozostaje pytanie - czy nie będzie problemów z brakiem kompatybilności DLC czy "cudów". Coś czuję że migracje będą szły bardzo powoli :]

PS. może kogoś zainteresuje - wygląd nowego dashboarda. Ładny wygląd sklepiku ale ja tam nie przesiaduję często :P
http://picasaweb.google.com/117022582875239274179/NXEV2Beta#
PS2. Ja chcę z powrotem GfWL w Falloucie3! Nie chcę tego zasmarkanego SafeDisca aka "BSOD generator".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uplay w grach ubi już jest przy polskich wersjach ich gier. No i z resztą ma być podobnie po premierze. Np: W limitkach reacha, były kody z dodatkową zawartością, wszystko elegancko po PL było napisane jak odblokować dodatki itd. To co najważniejsze dostaniemy, czyli gry bez żadnych braków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 19:36, Sipso2008 napisał:

A właśnie, wiadomo kiedy nowy Dash zaszczyci nasze telewizory?

Razem z premierą Kinecta lub parę dni przed. Początek listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 16:53, Oloninho napisał:

Od zawsze cena rocznego abonamentu XBL wynosiła ~250 zł... To żadna nowość. Po prostu
większość kupuje z serwisów typu keye/allegro/xboxonline77, gdzie jest to o połowę tańsze.


Hah. Ja kupowałem w Empiku czasem golda i też miałem za ok 150 zł, nie było takiej opcji, żebym dał więcej. W ogóle co to za gadanie, że 250 to jest normalna cena... Normalna to była te 120 zł, niezależnie czy xboxonline77, czy allegro. I była uczciwa. A teraz już widzę, że się kolejne zdzierstwo zacznie...
Wobec tego jedynym argumentem jaki mnie zatrzyma przy x-ie, będą może wreszcie jakieś exlusive''y, ale jeśli pójdą na całość w Kinect-a jak dotychczas(PONTON WTF?!?), to ja wysiadam z tego cyrku ^^ Niech się kręci dalej, ale to nie mój biznes dawać się doić po chamsku, po prostu taniej już wyjdzie w PSN...(za tą samą, albo lepszą jakość)

PS. I bez argumentów, że takie ceny są w Europie, bo tam to inaczej wychodzi, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 20:43, Albii napisał:

Nikt Ci nie każe kupować zdrapek po 250zł... -.-''



Nie każe i tego nie robię, jak napisałem. Ciekawe tylko czy po oficjalnym wprowadzeniu Live''a te strony typu online77(i inne) będą wciąż oferowały ceny rzędu 120zł...
No nie ukrywam, że jestem ciekawy jak się m$ do tego ustosunkuje, skoro oficjalna cena to 250zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinect to jak dla mnie porażka. Zapewne kupię sobie z czystej ciekawości jak stanieje przynajmniej o 70%. Czyli nieprędko. No ale żeby nie było - poczekam aż wystawią Kinecta w jakimś sklepie żeby się nim trochę pobawić i wtedy już oficjalnie dam sobie z nim spokój. Miałem okazję pograć za pomocą PS Move - rewelacji nie ma, ale porządna dawka frajdy była. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie grania w ambitniejsze gry bez pomocy pada. Nie ma mowy. Tak więc w kwestii nowych kontrolerów zdecydowanie popieram Playstation 3, ale biblioteka gier w dalszym ciągu gra pierwsze skrzypce. W tej kwestii Xbox 360 wali konkurencji headshota, przynajmniej w moim mniemaniu.
BTW Co oznacza ta cyfra, o której mowa na ostatnim zdjęciu w galerii sprzed kilku postów? Wiem że coś z Goldem, ale nie kumam tego do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku! Zrozum, że te ~250 zł to jest cena oficjalna, wprowadzona przez MS (nie wierzysz? xbox.com - zapraszam). I taka cena funkcjonuje. Ale my - gracze nie dajemy się "okradać" Microsoftowi, dlatego kupujemy golda z nieoficjalnych (nieoficjalnych, nie znaczy nielegalnych) źródeł, tudzież online77, allegro, keye. Tam płacimy około połowę taniej. Po wprowadzeniu XBL do Polski cena OFICJALNA będzie wynosiła tyle co obecnie (~250 zł). Natomiast nieoficjalna połowę mniej. Ojejku! Również tyle co teraz! W takim razie te ceny tak naprawdę nie ulegną zmianie, ew. będą to zmiany naprawdę małe. Więc - szanowny kolego, przestań się wyżalać, że nie będziesz płacił absurdalnych kwot za Golda. Jeśli zostaniesz przy tym co dzisiaj, nie będziesz. Ale to już Twoja sprawa. Rób co chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 20:57, Sipso2008 napisał:

Te cyferki na "pasku Gold" są już teraz. Nieraz widziałem ludzi z takim czymś. Ale co
to oznacza, nie wiem.

One są już od ho-ho czasu, sam mam "dwójkę" bodajże. Ktoś mi kiedyś powiedział, że oznaczają one liczbę miesięcy do końca abonamentu/liczbę miesięcy od ostatniej aktywacji abonamentu, ale to pic na wodę, bo swoją "dwójkę" mam już chyba cztery miesiące, nawet po wygaśnięciu Golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować