Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2010 o 15:35, KloniskO napisał:

Anyway dla mnie to po dziś dzień jest nie do ogarnięcia, jak można była tak spieprzyć
konsolę, żeby po poruszeniu nią(nawet jej nie przewróciłem czy coś takiego) rysowała
płytę :/

Pewnie coś w napędzie się "telepie" podczas ruszenia konsolą. Kto wie co się dzieje wtedy w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś polecić jakieś gry, w które można grać we 2?
Jak narazie mam Tekkena 6, PESa i UFC 2010, ale pogralibyśmy w jakąś dobrą strzelankę czy też samochodówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borderlands, Halo 3/ ODST/ Reach, Splinter Cell Conviction, Resident Evil 5, Gears of War 1, Gears of War 2. Głównie polecam borderlandsy, bo tam godzin zabawy od uja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Borderlands. Zabawy jest od groma przez Live! i split-screen. Wymienianie się sprzętem, niecne taktyki, adrenalina podczas walki z Bad-Muthą - wszystko czego trzeba do gry we dwóch.

Splinter Cell: Conviction również byłby dobry, ale moim zdaniem to gra na jedno przejście i odłożenie na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz już zebrałem fundusze na Alana. W końcu mogę bez żalu zakupić tę grę. I mam małe pytanie do ogarniąjących temat działania Alana Wake''a na x 360. Chciałbym mieć grę z kodem dlc(to pierwsze) i jednocześnie móc pobrać nachodzący dodatek "The Writer". Rzecz wygląda tak, że aby zdobyć kod, muszę kupić grę z zagranicy lub nabyć w ten sposób sam kod dlc, bo aktualnie są na ebay-u. Pytanie tylko, czy jeżeli nabędę kod z zagranicznej dystrybucji np. z Wielkiej Brytanii, to jeżeli kupię grę w Polsce, to czy ten kod na dlc będzie działał?
Druga rzecz: czy tak samo będzie z nowym dodatkiem "The Writer", tzn. czy będzie także działał z wersją polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DLC z Ebay oraz polską wersje gry i wszystko działa. "The Signal" co najlepsze ma polskie napisy.:P Co do "The Writer" to nikt tego nie wie, ale raczej na pewno będzie działał z polską wersją, może jedynie nie być spolszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu jest napisane, że pakiet zawiera Kinect?
Napisane jest tylko, że jest Kinect Ready, czyli dostosowana już pod podłączenie kamerki Kinect, ponieważ posiada odpowiedni port, czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No.
Znalazłem też takie info, że Kinecty na starych x360 będzie trzeba podłączyć pod USB i osobne zasilanie. Poplątane, ale jak ktoś chce ten sprzęt ( ja osobiście spasuję ) to trzeba będzie się poświęcać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 19:21, Zabujca_Smokuf napisał:

> Lepiej pracuje?
Największą jego zaletą jest to, że pracuje 80% (?) ciszej. A poza tym to chyba nie ma
żadnych fenomenów godnych uwagi.

Jest jeszcze mniejsze zużycie energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie kosmetyka:) Nie wiem ale ja grając, nigdy nie miałem wrażenia,
że konsola chodzi jakoś głośno, więc dla mnie to mało istotna zmiana, co innego
250 GB i Kinect:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:46, barsum napisał:

Ja mam DLC z Ebay oraz polską wersje gry i wszystko działa. "The Signal" co najlepsze
ma polskie napisy.:P


W sensie, że kupioną w Polsce?

>Co do "The Writer" to nikt tego nie wie, ale raczej na pewno będzie

Dnia 25.09.2010 o 16:46, barsum napisał:

działał z polską wersją, może jedynie nie być spolszczony.


Oby. W końcu to przecież ostatnie dlc i pewnie bym go nie kupił, gdyby nie fakt, że ostatecznie rozwiązuje całą historię, a o to przecież chodzi w Alanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, normalna polska wersja Alana z latarką od gram.pl .:P Porządna ta latarka tak btw.^^ Myślę, że " The Writer" spolonizują, ponieważ Xbox Live PL tuż tuż, a co jak co ale Alan Wake to exclusive Xboxa. Z drugiej strony "The Signal" mógł zostać spolonizowany, ponieważ w pierwszej wersji nasz polski oddział mógł chcieć dodać kod również do polskich wersji. Tak czy siak premiera DLC już w październiku, więc długo nie trzeba czekać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema, pytanie bo sprzedaje xboxa... mam profil z kontem live, da sie zmienic hasło i maila? bo chce zostawic save itp gosciowi ale nie koniecznie zdradzac swoje dane :P, albo zeby przychodziły mi maile od microsoftu... czy moge pokasować profile a save mu zostaną? nie wiem... poradźcie mi cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 23:07, ppajak27 napisał:

siema, pytanie bo sprzedaje xboxa... mam profil z kontem live, da sie zmienic hasło i
maila? bo chce zostawic save itp gosciowi ale nie koniecznie zdradzac swoje dane :P,
albo zeby przychodziły mi maile od microsoftu... czy moge pokasować profile a save mu
zostaną? nie wiem... poradźcie mi cos :P

Jak wejdziesz w swój profil to tam masz zakładkę Windows Live ID i tam zmieniasz maila i hasło do konta. Wydaje mi się, że save działają tylko na tym profilu na jakim były grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować