Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2010 o 11:11, Q-Jot napisał:

Dodanie będzie wyglądało tak, że dostaniesz zdrapkę na e-mail.


W takim razie idę kupić Limbo.:) Dzięki za odpowiedź.

@destro177
Zapewne reszta jest na jakieś pliki xboxa itd. Ja mam starego Xboxa 20 GB, ale mimo tego "czysty" dysk z tego co pamiętam miał tylko 12 GB miejsca. Tak to już niestety jest z tą pamięcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy przypadkiem nie jest tak, że wyznaczasz sobie jakąś część pamieci pena jako dysk xboxa, a resztę możesz wykorzystywać jako zwykły nośnik danych ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 16:30, Albii napisał:

CZy przypadkiem nie jest tak, że wyznaczasz sobie jakąś część pamieci pena jako dysk
xboxa, a resztę możesz wykorzystywać jako zwykły nośnik danych ? ;)


Jest. Czasami niektórym nie chce się sprawdzać. Podawane było, że minimum 1gb, max 16gb z czego 512mb zajmują pliki xboxowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 17:16, The_Nemezis napisał:

> CZy przypadkiem nie jest tak, że wyznaczasz sobie jakąś część pamieci pena jako
dysk
> xboxa, a resztę możesz wykorzystywać jako zwykły nośnik danych ? ;)

Jest. Czasami niektórym nie chce się sprawdzać. Podawane było, że minimum 1gb, max 16gb
z czego 512mb zajmują pliki xboxowe.


W takim razie 16 GB to będzie nawet za dużo, więcej niż może pomieścić mój dysk.:P Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam takie pytanko: Na jedej z planet w której pisało mi "Wykopaliska Liary T''soni" znalazłem wrak sondy i chciałbym go otworzyć(rozmontować). Jednak piszę,że mam za mały poziom elektroniki więc chciałem żeby zrobiła to ta quarianka (chyba miała Tali na imię). Ale jak ja mam ją poprosić,żeby ona to rozmontowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 12:14, bobobo napisał:

Dobra mam takie pytanko: Na jedej z planet w której pisało mi "Wykopaliska Liary T''soni"
znalazłem wrak sondy i chciałbym go otworzyć(rozmontować). Jednak piszę,że mam za mały
poziom elektroniki więc chciałem żeby zrobiła to ta quarianka (chyba miała Tali na imię).
Ale jak ja mam ją poprosić,żeby ona to rozmontowała?


Dobra jestem głupi bo zapomniałem dodać,że chodzi mi oczywiście o Mass Effect :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 12:31, bobobo napisał:

> Dobra mam takie pytanko: Na jedej z planet w której pisało mi "Wykopaliska Liary
T''soni"
> znalazłem wrak sondy i chciałbym go otworzyć(rozmontować). Jednak piszę,że mam za
mały
> poziom elektroniki więc chciałem żeby zrobiła to ta quarianka (chyba miała Tali
na imię).
> Ale jak ja mam ją poprosić,żeby ona to rozmontowała?

Dobra jestem głupi bo zapomniałem dodać,że chodzi mi oczywiście o Mass Effect :)


Gra automatycznie dobiera umiejętności od osoby z drużyny która ma największe w takich sytuacjach, po prostu zwiększ umiejętności Tali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję wyjechać z kraju na roczny staż i nie będę brał Xboxa 360 ze sobą. Zdecydowałem, że oddam go bratankowi na urodziny, bo nie ma sensu, żeby leżał na półce i się kurzył. Pytanie mam zatem takie: czy mój brat będzie mógł zmienić dane właściciela konsoli, żeby gwarancja mu nie przepadła (pozostał jeszcze rok na konsolę i 2 lata na RoD''a)?

pozdrawiam
Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chętny na kodzik do bety Spec Ops: The Line? (X360)
Fajnie by było gdyby ktoś miał do wymiany jakiś nieużyty kod do PS3, ale za dużo wymagam, więc...
kto pierwszy ten lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 09:19, wsaadman napisał:

Czy ktoś chętny na kodzik do bety Spec Ops: The Line? (X360)
Fajnie by było gdyby ktoś miał do wymiany jakiś nieużyty kod do PS3, ale za dużo wymagam,
więc...
kto pierwszy ten lepszy :D

Pewnie trzeba mieć Golda? :/ Kurde, szkoda bo bym sobie chętnie pograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 09:19, wsaadman napisał:

Czy ktoś chętny na kodzik do bety Spec Ops: The Line? (X360)
Fajnie by było gdyby ktoś miał do wymiany jakiś nieużyty kod do PS3, ale za dużo wymagam,
więc...
kto pierwszy ten lepszy :D


To ja poproszę ;) email - mikex69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwarancję realizujesz rejestrując konsolę na polskiej stronie MS w razie awarii, dane konsoli biorą de facto z numeru seryjnego, właściciel ich nie interesuje, dostaniesz na maila etykietkę z kodem kreskowym do drukniecię kurier przyjeżdża po konsolę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie 2 krótkie pytanka:
1.Co wybrać: GTA IV,Gears of War 2,Red Dead Redemption,Alan Wake? (dodam,że mój komp nie udźwignie GTA IV)
2.Czy jeżeli mam przerobioną konsolę (kupiłem na allegro była tania),to jak już się zorientuje MS to będę mógł grać dalej na konsoli? Mój kumpel gada,że jeżeli mnie zbanują to nie będę mógł używać konsoli a ja mówie,że zbanują mi konto i nie będę mógł grać tylko w multi. Jak to jest naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 20:52, bobobo napisał:

Takie 2 krótkie pytanka:
1.Co wybrać: GTA IV,Gears of War 2,Red Dead Redemption,Alan Wake? (dodam,że mój komp
nie udźwignie GTA IV)

Ja bym brał RDR ;)

Dnia 21.10.2010 o 20:52, bobobo napisał:

2.Czy jeżeli mam przerobioną konsolę (kupiłem na allegro była tania),to jak już się zorientuje
MS to będę mógł grać dalej na konsoli? Mój kumpel gada,że jeżeli mnie zbanują to nie
będę mógł używać konsoli a ja mówie,że zbanują mi konto i nie będę mógł grać tylko w
multi. Jak to jest naprawdę?

Nie podłączysz się do Xbox Live, czyli 0 multi, sklepu, i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 20:59, zajacisko napisał:

> Takie 2 krótkie pytanka:
> 1.Co wybrać: GTA IV,Gears of War 2,Red Dead Redemption,Alan Wake? (dodam,że mój
komp
> nie udźwignie GTA IV)
Ja bym brał RDR ;)

No dobra ale na pewno RDR? GTA gorszę? Chodzi mi o grę którą kupie i będę ją przechodził baaardzo długo. Czy po ukończeniu GTA i RDR można grać dalej? Jeżeli obie gry to mają to nie nie wiem co wybrać :D

Dnia 21.10.2010 o 20:59, zajacisko napisał:

> 2.Czy jeżeli mam przerobioną konsolę (kupiłem na allegro była tania),to jak już
się zorientuje
> MS to będę mógł grać dalej na konsoli? Mój kumpel gada,że jeżeli mnie zbanują to
nie
> będę mógł używać konsoli a ja mówie,że zbanują mi konto i nie będę mógł grać tylko
w
> multi. Jak to jest naprawdę?
Nie podłączysz się do Xbox Live, czyli 0 multi, sklepu, i tak dalej...

Ale w gry single będę mógł grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja, tak jak kolega wyżej, brałbym RDR. Co prawda nie grałem w nią, ale grałem w dwie pozostałe, i:

-GoW 2 - mi ta gra po prostu jakoś nie podchodzi. Kupiłem, prawie całą przeszedłem, ale jest strasznie irytująca. Denerwuje mnie, że strzał w głowę jest tak samo skuteczny jak strzał w rękę, że aby zabić kolesia, to często trzeba ponad połowę magazynka w niego wpakować itp.
-GTA IV - tu się zacząłem nudzić po ukończeniu około 50% gry. Zaczęło mnie strasznie denerwować, że zadania wyglądają najczęściej tak - jedź na miejsce zabić kolesia, wytłucz jego ochroniarzy, po czym on wskakuje w furkę/motor/helikopter/motorówkę i zmyka, a Ty ruszasz w pościg za nim. Ale do tych 50% bawiłem się naprawdę świetnie.

Dlatego wybrałbym RDR, które niedługo mam zamiar kupić ;)

Co do bana - wydaje mi się, że będziesz mógł grać w singla. Poza tym - po co masz czekać aż Ci zblokują konsolę? Nie podpinaj jej do sieci i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 21:31, Mikex napisał:

/.../

Ja, tak jak kolega wyżej, brałbym RDR. Co prawda nie grałem w nią, ale grałem w dwie
pozostałe, i:

-GoW 2 - mi ta gra po prostu jakoś nie podchodzi. Kupiłem, prawie całą przeszedłem, ale
jest strasznie irytująca. Denerwuje mnie, że strzał w głowę jest tak samo skuteczny jak
strzał w rękę, że aby zabić kolesia, to często trzeba ponad połowę magazynka w niego
wpakować itp.
-GTA IV - tu się zacząłem nudzić po ukończeniu około 50% gry. Zaczęło mnie strasznie
denerwować, że zadania wyglądają najczęściej tak - jedź na miejsce zabić kolesia, wytłucz
jego ochroniarzy, po czym on wskakuje w furkę/motor/helikopter/motorówkę i zmyka, a Ty
ruszasz w pościg za nim. Ale do tych 50% bawiłem się naprawdę świetnie.

Dlatego wybrałbym RDR, które niedługo mam zamiar kupić ;)


A nie wydaję ci się,że RDR też bazuję na takich schematach misji? Pojedź do miejsca A wytłucz kolesia B który przypadkiem znajduje się w punkcie C przez który trza dojść przez jego przydupasów(D).A teraz już ostatecznie:
Wybierać GTA 4, RDR, czy jakiś z zestawów "podwójnych":
http://allegro.pl/fable-ii-halo-3-xbox-360-od-consoleworld-folia-i1266102625.html - fable 2 + halo 3
http://allegro.pl/forza-3-alan-wake-super-duet-xbox-szybko-wys24h-i1285042588.html alan wake + forza 3
http://allegro.pl/gta-iv-4-gta-episodes-from-liberty-city-x360-i1282383976.html - GTA + jego wszystkie dodatki
Dodam,że nie jestem bogaczem a RDR trochę kosztuje a te zestawy najwyżej 100 - 110 zł.A GTA samo kosztuje 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować