Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2011 o 17:09, kaczek93 napisał:

> ładowarka nie ma znaczenia. Z akusów polecam Sanyo Eneloop. Trzymają pojemność po
długim
> czasie.
Aha, właśnie czytałem dobre opinię o nich.
Takie by się nadały? http://tnij.org/m0xb


Weź jakieś o większej pojemności. Ja mam 1900 i ładuję co ok. dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście napisać mi krok po kroku jak odzyskać kogoś konto i przenieść licencję? Wiecie może jaki jest limit? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 18:48, PJ_MW napisał:

Moglibyście napisać mi krok po kroku jak odzyskać kogoś konto

Klikasz odzyskaj gamertag(przełącz profil i tam masz tą opcję) i odzyskujesz, tyle w tym temacie. ;) Wystarczy robić to co wyświetla sięna erkanie, czyli wpisywać odpowiednie dane i klikać odpowiednie przyciski, by przechodzić do następnych etapów. ;)

Dnia 13.08.2011 o 18:48, PJ_MW napisał:

i przenieść licencję?

http://forum.onlinecenter.pl/showpost.php?p=114970&postcount=1
I tak stronka od migracji kroczek po kroczku poprowadzi Cię za rączkę. ;)

>Wiecie może jaki jest limit?
Kiedyś był to rok, teraz o ile się nie mylę zmienili na 4 miesiace. Podczas przenoszenia jest napisne za ile dni będzie można kolejny raz przenieść licencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można teraz dostać tą przejściówkę,co się podłącza pada do PC? Chodzi mi o kabel,bo nigdzie go nie mogę znaleźć na allegro. Widzę same "Wireless Receiver" i czy to jest jedyny sposób na podłączenie padów do PC?

BTW. Moglibyście mi podać link do polskiej instrukcji "Jak grać w L4D2 w split-screenie na PC"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 01:02, bobobo napisał:

Czy można teraz dostać tą przejściówkę,co się podłącza pada do PC? Chodzi mi o kabel,bo
nigdzie go nie mogę znaleźć na allegro. Widzę same "Wireless Receiver" i czy to jest
jedyny sposób na podłączenie padów do PC?

Tylko receiver. Nie ma i nigdy nie było możliwości podłączenia pada bezprzewodowego kablem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Na polskim Xbox Live Marketplace są tylko dodatki działające z edycjami gier wydanymi na terytorium Polski? Bo dzisiaj zupełnie przypadkiem znalazłem Epilogue do Prince of Persia z 2008, a pamiętam, że to DLC nie działało z naszą wersją gry (tą z Zakościelnym).Teraz już to poprawili?
Mam też pytanie o Fable II, pamiętam, że były chyba dwa dodatki, chyba nawet po polsku, a nie ma ich już na naszym Xbox Live Marketplace. Z poziomu gry też nie ma do nich dostępu. Nie można w takim razie ich już pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 15:40, Skaterka885 napisał:

Witam. Mam pytanie: Czym najlepiej nagrywać filmiki na xboxie? Lub czy są jakieś programy itd.

Karta do zgrywania obrazu.

Hauppauge HD PVR, lub gdy posiadasz USB 3.0 Blackmagic Intensity Shuttle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 15:53, Skaterka885 napisał:

Dzięki za odpowiedź :)


Już widzę minę gdy zauważy ceny :D

Szukam chętnych do zrobienia achievementa Kingpin w Red Dead Redemption z DLC Undead Nightmare. Zainteresowani niech zgłaszają się do GT: Sipso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm takie noobowskie pytanie. Od niedawna mam xboxa360. Jest tam taka zakładka w menu konsoli - znajomi. Awatary tych znajomych stoją na tle różnych przedmiotów i budynków, a to pociąg, a to jakiś bar z neonem. Mam pytanie - czy to tło się jakoś edytuje i jak zobaczyć jak mój awatar jest widziany przez innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy to oczywiście od tematu/motywu graficznego jaki masz ustawiony. U mnie przyjaciele stoją na tle różnych aut lub pomieszczeń z Mafii II, wcześniej stali na tle różnych scen z Alan Wake. Ciebie widzą zależnie jaki mają ustawiony motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie angielskiego Assassin''s Creeda (w końcu, wcześniej, gdy miałem starego Xa miałem polską wersję i się od niej odbiłem). Wrzucam płytkę do napędu, odpalam bez instalacji (z czystej ciekawości) i widzę słynny slajd, który mówi mi, żeby wrzucić płytę do napędu Xboxa 360, bo ta wersja z nią współpracuje. Jakie jaja -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na robienie achieva w Far Cry 2 z broniami? Razem z kumplem potrzebujemy jednej osoby do robienia multikili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować