Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 13:03, cartheone napisał:

czy ktoś nie wie gdzie mozna dostać orginalne pudełko do gry na xboxa 360 jest mi potrzebne
bo niestety poczta polska za delikatnie nie obchodzi się z przesylkami i dostałem gre w "kawałkach"
dobrze że płycie nic się nie stało dzwoniłem na pomoc MS ale powiedziano mi że oni nie sprzedają
pudełek wydaje mi się że trudno będzie dostać te pudełeczko ale może miał ktoś podobną sytuacje

zielone pudełka DVD dostaniesz na allegro w kategoriach poświęconych xboksowi. nie zawsze są, ale raz na jakiś czas się pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 22:03, Ceteris Paribus napisał:

No, ale wiesz jak płące za produkt wysokiej jakości to i tej wysokiej jakości oczekuję. Tak
to bym mógł sobie kupić ps2 i byłoby tak samo fajnie.


Masz racje ale ja grafikę zawsze oddalam na drugi plan ponieważ dla mnie liczy sie najpierw grywalność a nie grafika ostatio gram w lost planet i jest super mimo ze niema HDTV ale oczywiście po uzbieraniu kasy zamierzam taki kupić tylko narazie wole zainwestować w gry nie TV;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 17:09, miodus napisał:

> No, ale wiesz jak płące za produkt wysokiej jakości to i tej wysokiej jakości oczekuję.
Tak
> to bym mógł sobie kupić ps2 i byłoby tak samo fajnie.

Masz racje ale ja grafikę zawsze oddalam na drugi plan ponieważ dla mnie liczy sie najpierw
grywalność a nie grafika ostatio gram w lost planet i jest super mimo ze niema HDTV ale oczywiście
po uzbieraniu kasy zamierzam taki kupić tylko narazie wole zainwestować w gry nie TV;)


No tak, tak - też jest taka opcja. Jednak ja skoro juz pracuję i zarabiam na siebie myślaęłm, aby zakupić cały zestawik a gierki potem. Slyszałem, że są problemy z Lost planet na TV bez hd, dalej tak jest czy połatali? Ostatecznie to myślaęłm o podłaczeniu do mojego obecnego monitora CRT (tak sie nazywa te krowy? ;) jednak znowu po głębszym zastanowieniu mój brat potrebuje włąsnei takiwego monitora jak mam obecnie do swojego kąpa, bo na jego musi zmniejszać rozdzielczość w grach by jakoś pograć. Tak to bym zakupił tego SAmsunga, czy jakieś inne cosik i podłaczył i ixa i pceta pod jeden monitor. Swojadrogą to boje się je go powiesić na ścianie, że spadnie. Wybierajac opcje jaką jest ten moniotor to jednak bym musiał sonbie jakiswygodny fotel przed kąpa sprawić, bo na krześle to nie ma klimatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:15, Ceteris Paribus napisał:

No tak, tak - też jest taka opcja. Jednak ja skoro juz pracuję i zarabiam na siebie myślaęłm,
aby zakupić cały zestawik a gierki potem. Slyszałem, że są problemy z Lost planet na TV bez
hd, dalej tak jest czy połatali?

Sam gram na PC i z demem problemów nie miałem... a pełna wersja na pewno jest ''w lepszym stanie'' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas Grania w Lost Planet na zwykłym tv nie miałem problemów gra sie miło i przyjemnie ;) z tym tv to niezłe rozwiązanie jest :) ja mam laptopa i za bardzo do grania sie nie nadaje:/ a swoją drogo tv nie powinien spaść jeśli powiesisz go na czymś wytrzymałym a wygodnie gra sie na fotelu ja nie narzekam;D już jak masz kupować x-boxa to najlepiej wersje elit z kablem HDMI no i zęby tv posiadał te wejście i więcej nie powinieneś potrzebować do szczęścia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2007 o 17:09, miodus napisał:

Masz racje ale ja grafikę zawsze oddalam na drugi plan ponieważ dla mnie liczy sie najpierw
grywalność a nie grafika ostatio gram w lost planet i jest super mimo ze niema HDTV ale oczywiście
po uzbieraniu kasy zamierzam taki kupić tylko narazie wole zainwestować w gry nie TV;)


Wiem, ze grywalnosc na 1szym miejscu, ale ja jestem wzrokowcem i wolalem grac na moim 19" monitorze panoramicznym niz na 29" SDTV. Po prostu blizej siedze i w sumie roznicy nie ma :).
Jak ktos nie ma kasy na TV (chociaz w tej chwili mozna wyrwac firmowy 26" za 1600zl) to najlepszym wyjsciem jest kupno panoramki monitora. Ja mam samsunga 931BW, a wczesniej mialem Asusa VW192S i bylem zadowolony (bardziej jestem z samsuga, bo ladniej skaluje te 720p do 900p i ma dvi oraz vga, wiec jednym przyciskiem zmieniam sygnal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:52, miodus napisał:

już jak masz kupować x-boxa to najlepiej wersje elit z kablem
HDMI no i zęby tv posiadał te wejście i więcej nie powinieneś potrzebować do szczęścia ;D


Zalezy czy mu 120 gigowy dysk i HDMI potrzebne. Moze tez skusic sie na wersje Halo 3 edition, ktora jest tansza niz elite a HDMI posiada. Zreszta niedlugo wejda nowsze modele X360 z wbudowanym HDMI, wiec jak sie komus nie spieszy i chce miec to wyjscie to moze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:59, m1szer napisał:

> już jak masz kupować x-boxa to najlepiej wersje elit z kablem
> HDMI no i zęby tv posiadał te wejście i więcej nie powinieneś potrzebować do szczęścia
;D

Zalezy czy mu 120 gigowy dysk i HDMI potrzebne. Moze tez skusic sie na wersje Halo 3 edition,
ktora jest tansza niz elite a HDMI posiada. Zreszta niedlugo wejda nowsze modele X360 z wbudowanym
HDMI, wiec jak sie komus nie spieszy i chce miec to wyjscie to moze poczekac.


No włąśnei myślałęm o tym Elite, by sie potem nie denerwować, ze cos jest nie tak. Jednajk czarny kolor czy kolor Halo 3 edition mi nie odpowiada ;-P Nowszy ix powaidasz? kiedy? czym siebedzie charakteryzowac? Co do 120GB to tak wole mieć tyle - juzod początku wyjścia ixów te 20GB jak dlameni było za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:05, Ceteris Paribus napisał:

Nowszy ix powaidasz? kiedy?

Takowi Xbox będzie się różnił (różni się) jedynie tym, że ma port HDMI...
A na dodatek, powiem jeszcze że już w Polsce są takie X0 w sprzedaży.
Kilkadziesiąt postów wcześniej była o tym mowa - są one (wersja Premium) produkowane bodajże od 24 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:59, m1szer napisał:

> już jak masz kupować x-boxa to najlepiej wersje elit z kablem
> HDMI no i zęby tv posiadał te wejście i więcej nie powinieneś potrzebować do szczęścia
;D

Zalezy czy mu 120 gigowy dysk i HDMI potrzebne. Moze tez skusic sie na wersje Halo 3 edition,
ktora jest tansza niz elite a HDMI posiada. Zreszta niedlugo wejda nowsze modele X360 z wbudowanym
HDMI, wiec jak sie komus nie spieszy i chce miec to wyjscie to moze poczekac.

O tym nie wiedziałem, mozna dokupic do premium kabel HDMI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:15, Ceteris Paribus napisał:

[...] Slyszałem, że są problemy z Lost planet na TV bez
hd, dalej tak jest czy połatali?

z tymi problemami, to po prostu chodziło o to, że na SD TV (czyli zwykłym) czcionki są nieczytelne - po prostu są zbyt małe. Ale, w końcu Lost Planet to nie przygodówka, więc teksty nie są najważniejsze :D Z drugiej strony wychodzi tutaj lenistwo ludzi, którzy projektowali grafikę w menusach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest Postal Code dla Chicago? W necie znalazłem, że 60610 Chicago 312, ale nie mogę wpisać tego w XboxLive, przez co nie mogę się zarejestrować na stany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:33, miodus napisał:

> Zalezy czy mu 120 gigowy dysk i HDMI potrzebne. Moze tez skusic sie na wersje Halo 3 edition,
> ktora jest tansza niz elite a HDMI posiada. Zreszta niedlugo wejda nowsze modele X360
> z wbudowanym HDMI, wiec jak sie komus nie spieszy i chce miec to wyjscie to moze poczekac.

O tym nie wiedziałem, mozna dokupic do premium kabel HDMI??


Kabel HDMI możesz dokupić zawsze, ale Premium musi mieć to gniazdo.
A propos, te modele już weszły do sprzedaży - nazywają się: Premium v2 (HDMI). Tańsze od Elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne pytanie. Czy kiedykolwiek konto dziecka (kiedy osiągnie 18lat) będzie mogło zalogować/zarejestrować się do WindowsMessenger, czy też trzeba stworzyć nowy gamertag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 23:37, balduran2 napisał:

Czy przy przerabianiu Xbox''a trzeba liczyć się z utratą gwarancji, tak jak to jest na przykład
przy PS2?


Dżizas mam nadzieję, że to żart.

Zaix...-> "A ja mam także pytanie do posiadaczy Xbox''a. Jaki z kabli do podłączenia go do monitora CRT jest najelpszy? Oryginalny Ms czy innej firmy?"

Sam używałem kabla od MadCatz- 0 problemów. Kabel od MS jest również dobry, tylko że 2x droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 23:37, balduran2 napisał:

Mam pytanie:
Czy przy przerabianiu Xbox''a trzeba liczyć się z utratą gwarancji, tak jak to jest na przykład
przy PS2?


Nie zawsze. Masz te przeróbki, które są robione bez ingerencji w plombę gwarancyjną, tj. nie ściąga się obudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować