Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2010 o 23:01, Mikex napisał:

Hm, bo właśnie nie wiem czy kupować Dragon Age w wersji angielskiej, bo nówkę mogę mieć
za 100zł. Po angielsku 95% bym zrozumiał, ale czasem potrafi umknąć cała magia dialogów,
a o tym przecież chodzi w RPG.


Jutro możesz mieć nówkę po polsku za 130 zł na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto w serwisie Lockerz, mam wystarczająco dużo punktów by zamówić sobie grę, problem w tym, że w opisie z każdej gry napisane jest "NTSC Only" Czyli ze są to wersje NTSC. Wiem, że istnieją też tzw. Region Free, mogę się dowiedzieć jakie gry są Region Free, jakaś lista czy coś ? Serwis jest z USA, więc to normalne ze są tylko NTSC, o PAL nic nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera MS coś szykuje za tydzień ;). http://forums.xbox.com/30/30677526/ShowPost.aspx#30677526 Przy pytaniach o gry, czy Live Pan Hubert odpowiada, że za tydzień będzie mógł coś powiedzieć, a na moje o piractwie odpowiedział, że za tydzień przy akcji jakiejś mi udzieli pytań. Co to może być za akcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 18:09, Xjumpaytech napisał:

Cholera MS coś szykuje za tydzień ;). http://forums.xbox.com/30/30677526/ShowPost.aspx#30677526
Przy pytaniach o gry, czy Live Pan Hubert odpowiada, że za tydzień będzie mógł coś powiedzieć,
a na moje o piractwie odpowiedział, że za tydzień przy akcji jakiejś mi udzieli pytań.
Co to może być za akcja?


W najnowszym NEO+ pisza o akcji Allegro i M$, polega ona na usuwaniu i karaniu użytkowników sprzedających przerobione konsole.
Może w ramach jakies aktywności M$ w Polsce dadzą Live''a? Zniosą blokade regionalną? Albo chociaż normalne ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 20:07, SpecShadow napisał:

> Cholera MS coś szykuje za tydzień ;). http://forums.xbox.com/30/30677526/ShowPost.aspx#30677526

> Przy pytaniach o gry, czy Live Pan Hubert odpowiada, że za tydzień będzie mógł coś
powiedzieć,
> a na moje o piractwie odpowiedział, że za tydzień przy akcji jakiejś mi udzieli
pytań.
> Co to może być za akcja?

W najnowszym NEO+ pisza o akcji Allegro i M$, polega ona na usuwaniu i karaniu użytkowników
sprzedających przerobione konsole.
Może w ramach jakies aktywności M$ w Polsce dadzą Live''a? Zniosą blokade regionalną?
Albo chociaż normalne ceny...


Sony lepiej dba o klientów, polityka M$ jest komercyjna ,ale co zrobić myślisz że zniosą ceny? ja szczerze wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 20:37, owca95 napisał:

Sony lepiej dba o klientów, polityka M$ jest komercyjna ,ale co zrobić myślisz że zniosą
ceny? ja szczerze wątpie


Niska cena Halo 3: ODST była jednorazowym ruchem, na forum Xbox.com polski przedstawiciel pisał, że one i tak są niskie. Czarny humor z ich strony jest powalający.
I jeszcze przepis mowiący iż w ceny powinny być takie same dla każdego kraju. Ubaw po pachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 20:07, SpecShadow napisał:

W najnowszym NEO+ pisza o akcji Allegro i M$, polega ona na usuwaniu i karaniu użytkowników
sprzedających przerobione konsole.
Może w ramach jakies aktywności M$ w Polsce dadzą Live''a? Zniosą blokade regionalną?
Albo chociaż normalne ceny...



Dobrze by było gdyby piratów blokowali. Mam nadzieję że jeszcze coś z livem się pojawi ale po wybrykach Microsoftu jestem w tej sprawie sceptykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to o tym się dowiedziałem ;). Tylko tam pisze pan Hubert, że "Akcja o ktorej przeczytales ruszy w pierwszej polowie przyszlego tygodnia. Jej poprawna nazwa to "Nie przerabiam - nie kradne". Konkurs (mam nadzieje, ze uzancie go za interesujacy) naturalnie bedzie. " I to mnie bardzo zaciekawiło ;). Jaki konkurs coś w stylu-"donieś na znajomych, a my damy Ci nagrody" czy jak :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam tamto forum i prócz tego, że coś z XBL robią ("Patrz Maciuś, jak te nowe ołówki gładko wbijają się w sufit" :D ) to mówili, że nie banują za rejestrację konta na inne kraje, tylko za przeróbki i piraty.

@Xjumpaytech: Ta, pomysl naprawdę przaśny :D zwłaszcza w tym kraju gdzie na normalnych przestępsztw się nie zgłasza.

@Harrolfo: pozostaje jedynie zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupię kabel VGA obsługujący max. 720p, to czy będę mógł ustawić rozdzielczość 1680x1050, jeśli jest to natywna mojego monitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam trochę znajomych z przeróbkami, jak jeszcze banów nie dostali, to będzie dużo nagród... A tak na poważnie, to ciekawe o co z tą akcją chodzi.

Btw. Pracownicy M$ w polsce też mają konta na USA/UK ? ;>

Harrolfo@ Nie mogę Cię zbanować, za rejestrację na inny kraj, najwyżej za nieprawdziwe dane osobowe.

Mikex@ Z tego co mi wiadomo to 1200 coś na 1000 coś, czy jakoś tak. Ale powiem, Ci, że taka rozdzielka ma swoje plusy i bardzo dobrze się na niej gra, bo czasami obraz jest lekko nieostry tzn. niewyraźny i nie widać żadnych ząbków. ^^ Jakby co to nie jestem pewien, czy na pewno tak jest, jak już wcześniej wspomniałem, mówię, by potem na mnie nie było. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 23:27, Albii napisał:

Harrolfo@ Nie mogę Cię zbanować, za rejestrację na inny kraj, najwyżej za nieprawdziwe dane osobowe.

Jakoś zbanowali, właśnie za inny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 23:30, Harrolfo napisał:

> Harrolfo@ Nie mogę Cię zbanować, za rejestrację na inny kraj, najwyżej za
nieprawdziwe dane osobowe.
Jakoś zbanowali, właśnie za inny kraj

Graj w Lotto .Jesteś pewnie jedynym Polakiem ,który tego doświadczył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2010 o 23:27, Albii napisał:

Btw. Pracownicy M$ w polsce też mają konta na USA/UK ? ;>

No gdzie ,no co ty .Oni pewnie mają betę polskiego Live .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować