Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2010 o 23:46, St0ck napisał:

Ahh, ten tego.. w auchan widziałem Mass Effecta za ok 60zł.. nowiutki.. polskie napisy...
chyba sobie kupię! ;)

To powiem ci, że w środku jest jeszcze dodatkowa płyta z DLC i filmami z tworzenia gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 23:48, wsaadman napisał:

> Ahh, ten tego.. w auchan widziałem Mass Effecta za ok 60zł.. nowiutki.. polskie
napisy...
> chyba sobie kupię! ;)
To powiem ci, że w środku jest jeszcze dodatkowa płyta z DLC i filmami z tworzenia gry
;)


Bosko! Jutro jadę chyba ;D znaczy się dziś już ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Headset służy do słuchania tego co mówią inni gracze. Jeżeli chodzi Ci, że nie słyszysz ich to sprawdź np: po podłączeniu się do grupy czy jest pokazana ikonka mikrofonu. Jak jej nie ma to znaczy, że coś z headsetem jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 22:35, daemonaray napisał:

> Czy takie akumulatory: http://www.delkom.pl/salony/index.php/produkt,33164 nadają
się
> do pada/gitary/mikrofonu?

Kup sobie odrazu z 8, bo 2 starczą na 4 godziny gry ~około. Ten czas będzie się skracać
wraz z każdym ich ładowaniem/rozładowaniem.

Ja swoje 8 mam od 5 lat .Kupiłem razem z aparatem cyfrowym .Sony ,Energiser ,Hama .Działają od 15 do 30h każde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 23:08, jackass napisał:

Ja swoje 8 mam od 5 lat .Kupiłem razem z aparatem cyfrowym .Sony ,Energiser ,Hama .Działają
od 15 do 30h każde .


To albo to nie są 2300, albo piszesz bajki to albo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Zainstalowałem gierki na dysk. Pożyczyłem parę gierek do kumpla. Da się coś zrobić, żeby można było normalnie zagrać nie wkładając płytki do napędu ? Bo widzę, że każda gra wymaga płytki w napędzie.
Mam:
Fifa Street 3
Saint Row
Tony Hawk Project 8
Def Jam [czy jakoś tak- walki raperów]
Project Gotham Racing 3

A Crackdown nie da się zainstalować ale można pograć....
Opyla się używany pad za 50 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 23:16, daemonaray napisał:

> Ja swoje 8 mam od 5 lat .Kupiłem razem z aparatem cyfrowym .Sony ,Energiser ,Hama
.Działają
> od 15 do 30h każde .

To albo to nie są 2300, albo piszesz bajki to albo to.

2300 ,a nawet 2100 .Na włączonych wibracjach i z podłączonym headsetem ,którego właściwie nie odłączam od pada ,bo ciągle z kimś w grupie siedzę trzymają te 10h minimum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zrobić nic (przynajmniej legalnie) żeby gry działały bez płytki w napędzie, a Crackdowna po prostu nie można zainstalować. Jeśli pad nie jest zjechany, to kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jadę na GP 2300 i trzymają skubane, kupiłem z oryginalną ładowarką i jak naładuje się na maxa, to mija bardzoooo dużo czasu, aż znowu trzeba ładować, a katuję konsolkę z podłączonym headsetem, który podobno mocno prąd żre.

Diverso@ Baterie to coś takiego co pozwala padowi żyć, dzięki czemu on żyje. Dobry ten miszczó. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem sprzedawce z kablem BigBen. Koleś życzy sobie za ten kabel 55zł. Z chęcią bym go kupił, tylko nie wiem, czy rysy na wtyczce do Xa nie będą sprawiały problemów (tj. pogorszenia jakości), dlatego wstawię tu fotę, a Wy mi doradźcie - brać czy nie brać ?

20100112131141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 15:53, Albii napisał:

Headset służy do słuchania tego co mówią inni gracze.

Czekaj czekaj. Czyli jeżeli kupie sobie headset to dzwięku w nim nie usłyszę z gry? Bo kurdę nie chce teraz wydawać znowu na głośniki żeby mieć klocka u Siebie w pokoju bo moje chwilowe nie mają takiego wejścia. Zna ktoś jakieś dobre, tanie głośniki do których bezproblemowo podłącze kable od dzwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Noszę się z zamiarem kupna xboxa, którego podłącze do portu diisplayport w monitorze. Potrzebuje tylko przejściówki: kabel displayport--> gniazdo hdmi w xboxie. Ktoś orientuje się gdzie można to znaleźć? Widziałem odwrotne adaptery ale nie ten konkretny. Dzięki z góry za wszelką pomoc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Headset służy tylko do rozmów.

Cyngiel--Master@ Chyba łatwiej będzie kupić kabel z takim wejściem niż kombinować z przejściówkami . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 18:10, Albii napisał:

Cyngiel--Master@ Chyba łatwiej będzie kupić kabel z takim wejściem niż kombinować z przejściówkami
. ;)


Problem jest tylko taki że w monitorze mam displayport, a w konsoli hdmi. Mam już kabel displayport, więc potrzebna byłaby mi tylko odpowiednia przejściówka/adapter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 18:13, Cyngiel--Master napisał:

> Cyngiel--Master@ Chyba łatwiej będzie kupić kabel z takim wejściem niż kombinować
z przejściówkami
> . ;)

Problem jest tylko taki że w monitorze mam displayport, a w konsoli hdmi. Mam już kabel
displayport, więc potrzebna byłaby mi tylko odpowiednia przejściówka/adapter :)

http://sk9.pl/f981a3

Pff - wystarczyło wpisać na allegro ;]
Mam nadzieję, że to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować