Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Kurcze, wczoraj przyszedł mi boxik. Specjalnie pojechalem kupić kabelek hdmi->dvi, zeby podlaczyc sobie do nowego monitorka Benq g2220hd i co sie okazuje - black screen, brak sygnału. Podlaczone wszystko prawidłowo, wtyki sie zgadzaja;/ Balem sie ze cos nie tak z boxem, wiec pozyczylem kabel na vga od kumpla i pieknie działa. Jakies pomysły, co można zrobić, żebym mógł jakoś połaczyc boxa moim kabelkiem HDMI -> DVI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 18:04, Infes napisał:

> Headset służy do słuchania tego co mówią inni gracze.
Czekaj czekaj. Czyli jeżeli kupie sobie headset to dzwięku w nim nie usłyszę z gry? Bo
kurdę nie chce teraz wydawać znowu na głośniki żeby mieć klocka u Siebie w pokoju bo
moje chwilowe nie mają takiego wejścia. Zna ktoś jakieś dobre, tanie głośniki do których
bezproblemowo podłącze kable od dzwięku.


Hmm.. w headseacie slychać tylko rozmowy przez mikrofon. A co do głośników.. kup sobie przejściówkę : ) ja używam jakoś.. 10 letnich głosników samsunga zarówno do kompa jak i xboxa... kupiłem przejsciówkę i jest git.

co do HDMI > DVI.. hmm może źle wkładasz? Bo jeśli nie działa to jest wina kabla. Ja mam przejsciówkę dvi->hdmi no i mi wszystko działa.

I mam jeszcze pytanko. Mam 150zł. Jaką grę mógłbym kupić (allegro też może być)? Mam już takie jak gta iv, re5, halo 3, godfather 2, fifa 09, gow2, mirrors edge, fable 2

Mogą być gry, które nie miały jeszcze premiery, a będę miały jakoś pod koniec stycznia. (ew. mogę dołozyć z 30 zł na nową...)

Myślałem nad AC2... albo mass effect za 6xzł w auchan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 21:53, St0ck napisał:

I mam jeszcze pytanko. Mam 150zł. Jaką grę mógłbym kupić (allegro też może być)? Mam
już takie jak gta iv, re5, halo 3, godfather 2, fifa 09, gow2, mirrors edge, fable 2

Mogą być gry, które nie miały jeszcze premiery, a będę miały jakoś pod koniec stycznia.
(ew. mogę dołozyć z 30 zł na nową...)

Myślałem nad AC2... albo mass effect za 6xzł w auchan..

AC2/Bayonetta/Batman AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 21:53, St0ck napisał:

Hmm.. w headseacie slychać tylko rozmowy przez mikrofon. A co do głośników.. kup sobie
przejściówkę : )

Ile taka przejściówka by miała we/we? Bo chciałem podłączyć moje SteelSeries Siberia i na nich słuchać i grać. Da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 21:56, KlocekLego napisał:

> I mam jeszcze pytanko. Mam 150zł. Jaką grę mógłbym kupić (allegro też może być)?
Mam
> już takie jak gta iv, re5, halo 3, godfather 2, fifa 09, gow2, mirrors edge, fable
2
>
> Mogą być gry, które nie miały jeszcze premiery, a będę miały jakoś pod koniec stycznia.

> (ew. mogę dołozyć z 30 zł na nową...)
>
> Myślałem nad AC2... albo mass effect za 6xzł w auchan..
AC2/Bayonetta/Batman AA


Kupiłbym batmana arkham lecz grałem w to na pc ; ) pocisk gra : ))

Co do Army of Two.. nie mam drugiego pada : /

Więc jak widzę zostaję Assasins Creed 2. Myślałem też trochę nad NFS Shift.. lubie gry wyścigowe... grałem w demo bardzo mi się podoba : ) Grał ktoś? Fajna?

Może saints row 2? Kumple mówili, że całkiem fajna... a teraz widzę, że tania jest.

@up
że co? jakie we/we xD? ja posiadam przejsciówkę taką małą wejscie na chinche i wyjscie na jacka 3,5, i wkladam to do glosnikow...

zeby podlaczyc do sluchawek bys musial kupic taką z wejsciem jack 3,5 zebys mogl wpiac tak kabelek od sluchawek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 21:53, St0ck napisał:

co do HDMI > DVI.. hmm może źle wkładasz? Bo jeśli nie działa to jest wina kabla.
Ja mam przejsciówkę dvi->hdmi no i mi wszystko działa.


hmm no nie wiem, wszystko wyglada na dobrze wlozone, trzyma sie i w ogole. Monitor wykrywa polaczenie, jednak nie wykrywa sygnalu zadnego;/ Sprawdze jutro ten kabel podlaczajac znajomego laptop z hdmi pod moj monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 22:12, St0ck napisał:

Army of Two.. nie mam drugiego pada : /

Więc jak widzę zostaję Assasins Creed 2. Myślałem też trochę nad NFS Shift.. lubie gry
wyścigowe... grałem w demo bardzo mi się podoba : ) Grał ktoś? Fajna?

Na chama może być.

Wybierz między AC2 albo Bayonettą. To drugie to rozkurw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 22:14, KlocekLego napisał:

> Army of Two.. nie mam drugiego pada : /
>
> Więc jak widzę zostaję Assasins Creed 2. Myślałem też trochę nad NFS Shift.. lubie
gry
> wyścigowe... grałem w demo bardzo mi się podoba : ) Grał ktoś? Fajna?
Na chama może być.

Wybierz między AC2 albo Bayonettą. To drugie to rozkurw.


Co do bayonetty nie jestem pewiem... zaraz zagram sobie w demo i się przekonam ; )

@radovan
ja pod moja przejsciowke (bo mam wyjscie na hdmi, ktore podlaczam do xboxa) musze coś podłożyć, kawałem gazety, inaczej kabel jest za ciężki i uklada sie potem pod kontem co zupelnie psuje ekran, pojawiaja sie zielone paski, lub zielone tlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 22:17, St0ck napisał:

Co do bayonetty nie jestem pewiem... zaraz zagram sobie w demo i się przekonam ; )

Wcześniej nie podchodziły mi takie gry - raz zagrałem w DMC3 i jakoś mi nie podeszło. A Bayonetta? Damn... Przeszedłem 3 razy - Normal, Hard i Nonstop Climax. Zajęło mi to 26h. To chyba o czymś świadczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 22:19, KlocekLego napisał:

> Co do bayonetty nie jestem pewiem... zaraz zagram sobie w demo i się przekonam ;
)
Wcześniej nie podchodziły mi takie gry - raz zagrałem w DMC3 i jakoś mi nie podeszło.
A Bayonetta? Damn... Przeszedłem 3 razy - Normal, Hard i Nonstop Climax. Zajęło mi to
26h. To chyba o czymś świadczy ;)


Hmmm no dobra... XD Jakie walki ogólnie wciskam na ślepo Y i B ale jest dobrze :D Chyba wole jednak AC2, bo pierwsza częśc przypadla mi do gustu i mam na PC ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sobie demko tego nowego Serious Sama HD. Na szczęście obyło się bez wypalającego oczy i zabijającego małe kotki komunikatu o niedostępności tego stuffu w moim regionie, oficjalnie zwanym Polska i również oficjalnie niedziałającym XBL.

Gra działa, ma dziwnego autoaima (celownik się nie "klei" na przeciwnikach, śrut już owszem). I jest równie grywalna! Mocno grywalna! Tylko że mam już Serious Sama z Kolekcji Klasyki...

Sprawdziłem tą grę o Matt Hazardzie - taka Contra z innymi teksturami. Ale również fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kablem HDMI? Ten w nowym standardzie przesyła i obraz i dźwięk. To znaczy że jak podepnę tv to będę miał wszystko ok. Tylko czy to zależy od samego kabla, chodzi o wersję? Czy te np. microsoftu czymś się różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 17:42, Albii napisał:

No podpinasz do konsolki jeden koniec, drugi do TV i masz w ten magiczny sposób dźwięk
i obraz. ;)



Mówisz jakby to było takie oczywiste a na początku HDMI dało się przesłać tylko obraz. Po prostu nie wiem czy jak kupię nowego xboxa i do niego kabel hdmi od microsoftu to już będzie w tym nowym standardzie?


Chodzi o to. Czy wersje 1.3, 1.4 itp to po prostu kolejne wersje kabla? To jak ktoś ma stary to musi kupić nowy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:32, Pile napisał:

Mówisz jakby to było takie oczywiste a na początku HDMI dało się przesłać tylko obraz.

Nieprawda .Zawsze z obrazem szedł dźwięk .

Dnia 13.01.2010 o 19:32, Pile napisał:

Po prostu nie wiem czy jak kupię nowego xboxa i do niego kabel hdmi od microsoftu to
już będzie w tym nowym standardzie?

Xbox ma interfejs HDMI 1.2 .

Dnia 13.01.2010 o 19:32, Pile napisał:



Chodzi o to. Czy wersje 1.3, 1.4 itp to po prostu kolejne wersje kabla? To jak ktoś ma
stary to musi kupić nowy czy jak?

Są to kolejne wersje interfejsu zdolne przesyłać dane szybciej i skuteczniej .1.4 daje też sygnał 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To znaczy że nie ma na xboxa różnych wersji kabli hdmi od microsoftu i jak kupię sobie w dowolnym sklepie to wszystko będzie działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować