Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2010 o 20:31, FiZbAn09 napisał:

Jak odczuwasz dostatek gotówki to moge dać adres :D A ja chyba raczej poczekam do czerwca


Noooo napisałem, że bym kupił :P Też nie jestem jakoś kasiasty, a teraz mam masę rzeczy w kolejce do kupna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi kablem HDMI? Jak miałbym elite i kupiłbym nowe głośniki z HDMI (rozumiem że jakość jest taka jak przy optyku) to musi być standard 1.3 tego hdmi. Rozumiem że chodzi o aktualizację konsoli a nie "nowy" kabel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Pile
Bahahahaha .1.3 to nowy standard przesyłu danych kabla HDMI .Tak samo jak jest z USB .Większa szybkość przesyłu danych .Poza tym ,to ciekawe ,gdzie ty znajdziesz głośniki z wejściem HDMI .Musisz sobie uświadomić znaczenie wynalazku jakim jest amplituner/wzmacniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim kontrolerem. Cały czas podczas grania wyłącza się, przeważnie po wykonanej czynności, np przeładowanie, zmiana lub użycie broni, itp... Mocno mnie to wnerwia i nie wiem co mam zrobić. Kontroler ma z wersji elite, baterie plauszki AA 2 kreski naładowania. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 14:23, ankle napisał:

Mam problem z moim kontrolerem. Cały czas podczas grania wyłącza się, przeważnie po wykonanej
czynności, np przeładowanie, zmiana lub użycie broni, itp... Mocno mnie to wnerwia i
nie wiem co mam zrobić. Kontroler ma z wersji elite, baterie plauszki AA 2 kreski naładowania.
Pomocy!!!



Nie wiem co poradzić ,ale ja bym spróbował z innymi bateriami, a jak nie to pad''a możesz wysłać do naprawy. Nie wiem czy przyjmą Ci ,bo chyba ten oddział M$ naprawia tlyko xbox''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu kompletnie nie mam w co grać. Wszystkie gry, które już posiadam, dawno ukończyłem a nie chce mi się wyciskać z nich ostatnich achievementów, bo mnie to nudzi. Może polecilibyście mi jakiś dobry tytuł? Jestem typowym "singlem" czyli stawiam tryb single player na pierwszym miejscu. Na multi w zasadzie mi nie zależy. Chętnie pograłbym sobie w jakąś grę z epicką, wciągającą i naprawdę interesującą fabułą. Zastanawiam się nad którymś Halo.. Nigdy w to nie grałem, a słyszałem o tej serii wiele dobrego. W co lepiej zainwestować, Halo 3 czy może od razu w ODST? Doszły do mnie również pozytywne recenzje Mass Efect... Jakieś inne must-have''y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:50, Sandro napisał:

Halo 3 czy może od razu w ODST?

Jeśli nigdy nie grałeś w Halo, to Halo 3 odradzam - gra na 6-7 godzin, ani rozgrywka, ani fabułą (może dlatego, że nie grałem w poprzednie części) mnie nie powaliła. Po prostu nudy. ODST - nie wiem, nie grałem.

Dnia 10.01.2010 o 15:50, Sandro napisał:

Doszły do mnie również pozytywne recenzje Mass Efect... Jakieś inne must-have''y?

Mass Effect jak najbardziej polecam, szczególnie biorąc pod uwagę zbliżającą się premierę drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z halo jest tak, że albo się je kocha albo nienawidzi ;). Ja uwielbiam tą serię właściwie nie wiem za co. Ani nie jest jakoś bardzo odkrywcza ani graficznie nie powala, a przyciąga mnie jak kobieta :P. Nie wiem dlaczego. Może przez klimat, może bohatera, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tego samego zdania co Xjumpaytech ;] Może i nie grałem w inne części ale w trójeczkę grało się mi świetnie, a już nie powiem co z kumplami na splicie we 4 co tydzień gramy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:01, owca95 napisał:

Nie wiem co poradzić ,ale ja bym spróbował z innymi bateriami, a jak nie to pad''a możesz
wysłać do naprawy. Nie wiem czy przyjmą Ci ,bo chyba ten oddział M$ naprawia tlyko xbox''y


Nie sądzę żeby to były baterie. ponieważ pad odłącza się po jakiejś czynności w grze,np. gdy gram BF Bad Company używam zastrzyku, albo w Halo 3 ODST gry zabiję jakąś postać, a tak w interfejsie głównym konsoli już się nie odłącza. Wcześniej takiego problemu nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...wrrr...kto ma ojca chrzestnego 2?

Podłączyłem wczoraj konsole, nie grałem z 2-3 miechy.. Wchodze dziś do Godfather''a II z myślą, że dokończę grę.. a tu co? Od początku! WTF? Save mi jakoś skasowało samo :/ Dziwne bo achievmenty mam, które zrobiłem wrrr ; ////

Może to jakiś chwilowy błąd czy coś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Halo 3 ODST. Grałem i nadal gram w tę grę. Klimat, fabuła, a nawet grafa to najlepsze aspekty tej serii. Możesz też kupić Fable II lub Mass Effect. Obie gry satysfakcjonują z rozgrywki, chociaż Mass Effect posiada bardziej wartką fabułę pełną akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam przyjaciół do społeczności xbox live. Jeśli ktoś jest chętny to wejdźcie na mój profil Ankle95. Z chęcią zagram w multi, ale dopiero w marcu ponieważ wtedy zamierzam kupić golda.

P.S. Jestem nowy w świecie x360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować