Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Co-opik na legendary od misji gdzie tak pięknie mostek wybucha ? Jedna osoba wystarczy. ;p Coś mi się zbugowało czy coś, bo przechodziłem tam misję dwa razy na legendary w dwie osoby i coś mi nie zapisywało postępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 14:34, KlocekLego napisał:

> Z konsoli mogę korzystać ale kiedy chcę się zalogować na xbox live pisze ze mnie
zablokowali
>
Dzwoń do MS ;)

Niby po co, skoro nie ma LIVE w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu pada bezprzewodowego Xbox360 do PC http://www.komputronik.pl/index.php/product/37515/Audio_Video/Konsole_do_gier/XBox_360_Wireless_Gamepad_for_Windows_i_XBOX360.html Czy może mi ktoś powiedzieć, czy wymaga on w przypadku PC instalowania sterowników, oraz jak wygląda ładowanie? Tzn, czy muszę wyciągać baterie i podłączyć do ładowarki, czy jest też możliwość ładowania w trakcie grania bezpośrednio przez kabel? Czy ma tu ktoś doświadczenia z tym padem podłączonym do komputera? Będę wdzięczny za wszelkie opinie gdyż za tani nie jest i chciałbym najpierw upewnić się, że nie pożałuję zakupu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby ładować podczas grania potrzeba takiego urządzonka jak w przypadku Xboxa, tylko nie wiem, czy działa z PC, a inaczej to wyciągasz baterie, ładujesz, wsadzasz i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z podłączeniem się do xbox live!Kupiłem kabel patch 25 m i podłączyłem to nic się nie działa , ale gdy podłączyłem oryginalny (2 m) od Microsoftu to działa????O co chodzi?? Czytałem że potrzebny jest kabel skrosowany ? proszę o odpowiedz> POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - kabel musi być ''skrosowany'' - bez tego ani rusz.
A co to znaczyło skrosowany kabel - nie pamiętam. Coś o przesyle sygnału w obu strony, czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 15:29, ww3pl napisał:

Zgadza się - kabel musi być ''skrosowany'' - bez tego ani rusz.
A co to znaczyło skrosowany kabel - nie pamiętam. Coś o przesyle sygnału w obu strony,
czy jakoś tak...

A jednak udało mi się z tego kabla zrobić kabla scrosowwanego....
Tu jest napisene : http://sierp.net/faq/#kabel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 17:03, adam5 napisał:

> Zgadza się - kabel musi być ''skrosowany'' - bez tego ani rusz.
> A co to znaczyło skrosowany kabel - nie pamiętam. Coś o przesyle sygnału w obu strony,

> czy jakoś tak...
A jednak udało mi się z tego kabla zrobić kabla scrosowwanego....
Tu jest napisene : http://sierp.net/faq/#kabel

Mam nastepny proble gdy się rejestruje to po podaniu hasła napisane jest że zalogowanie si na usługe xbox live jest niemożliwe?? Co zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ile sprzedam Xboxa Premium z 4.02.09 20 GB z 12 grami:
-Burnout Paradise ultimate box
-GoW2
-Halo3
-CoD 4
-Viva Piniata
-Assasin''s Creed
-Assasin''s Creed 2
-Fifa 09
-Fifa 10
-Forza Motorsport 3
-Dragona Age: Początek
-PGR4
Niestety jestem wkurzony na MS za to jak mnie potraktował akcją nie przerabiam nie kradnę. Mimo tego, że kupuje ich gry ze sklepów prawie zawsze nowe, zawsze w Polsce i oryginalne Xboxa mam nieprzerobionego, a oni mi tu pieprzą, że piractwo duże to nie będzie Live!, a Pan Mirski zamiast negocjować Live straszy Polaków policją. To ja dziękuje, żeby piractwo spadło muszą na to zapracować, więc na pewno tym nie zapracują, że gadają o tym, że Live będzie jak piratów nie będzie (czyli nigdy). Nie ma sensu wspierać firmy, która nie potrafi zadbać o legalnie grającego użytkownika. Przesiadam się na Sony. No chyba, że coś w ostatniej chwili się zmieni w co wątpię. A kastrowaniem polskich pudełek gier to już na 100% nie zachęcą nikogo do kupowania gier u nich i nie przerabiania konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 17:41, Xjumpaytech napisał:

Niestety jestem wkurzony na MS za to jak mnie potraktował akcją nie przerabiam nie kradnę.
Mimo tego, że kupuje ich gry ze sklepów prawie zawsze nowe, zawsze w Polsce i oryginalne
Xboxa mam nieprzerobionego, a oni mi tu pieprzą, że piractwo duże to nie będzie Live!,
a Pan Mirski zamiast negocjować Live straszy Polaków policją.

Tylko, że w czym przeszkadza Ci brak oficjalnego LIVE w Polsce? Poza blokadą regionalną, którą można zdjąć w kilkadziesiąt minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 18:38, TheKolumb napisał:

Tylko, że w czym przeszkadza Ci brak oficjalnego LIVE w Polsce? Poza blokadą regionalną,
którą można zdjąć w kilkadziesiąt minut?

To, że nie mogę płacić kartą kredytową, nie mogę grać z LastFm, jestem okradany z kodów i w sumie mam dokładnie to samo co pirat płytę, instrukcję pudełko i okładkę (oni przecież mogą sobie wydrukować i mają to samo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 19:06, Xjumpaytech napisał:

> Tylko, że w czym przeszkadza Ci brak oficjalnego LIVE w Polsce? Poza blokadą regionalną,

> którą można zdjąć w kilkadziesiąt minut?
To, że nie mogę płacić kartą kredytową, nie mogę grać z LastFm, jestem okradany z kodów
i w sumie mam dokładnie to samo co pirat płytę, instrukcję pudełko i okładkę (oni przecież
mogą sobie wydrukować i mają to samo).

Dokładnie Cię rozumiem, i miałem ochotę zrobić dokładnie to samo.
Ale ciężko mi się rozstać z moją kolekcją i moim 10 tys gamerscore ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 18:38, TheKolumb napisał:

Tylko, że w czym przeszkadza Ci brak oficjalnego LIVE w Polsce? Poza blokadą regionalną,
którą można zdjąć w kilkadziesiąt minut?



Jeżeli interesuje Wam moje zdanie to myślę tak. Kupuję konsolę, potem kupuję gry i nie wiem w czym jestem gorszy od innych europejczyków. Skoro gram i to kocham to czemu mam się rejestrować na anglika? Czemu mam poświęcać czas i pieniądze na granie na jakąś ambasadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować