Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2010 o 13:31, jackass napisał:

> Ja mam za to pytanie odnośnie karty pamięci po banie... Zbanowano mnie i czy mogę
wziąć
> kartę do kumpla i u niego ściągnąć sobie DLC do RB?
Hmmmm...jeżeli tak to tylko z Twojego konta ,bo DLC jest przypisane do konta .

No tak, tylko chodzi mi o to, czy czasem MS nie zablokował kart pamięci i HDD tak, że nie będą działać na innej konsoli ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 13:32, KlocekLego napisał:

> > Ja mam za to pytanie odnośnie karty pamięci po banie... Zbanowano mnie i czy
mogę
> wziąć
> > kartę do kumpla i u niego ściągnąć sobie DLC do RB?
> Hmmmm...jeżeli tak to tylko z Twojego konta ,bo DLC jest przypisane do konta .
No tak, tylko chodzi mi o to, czy czasem MS nie zablokował kart pamięci i HDD tak, że
nie będą działać na innej konsoli ;>

Nie .Jak kupisz nową konsolę możesz przenieśc HDD bez problemu i wszystko działa .Wszystko oprócz save i achievementów zdobytych po banie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 13:29, KlocekLego napisał:

Odłącz klawiaturę. To jest normalne pytanie i normalna dyskusja. Wielce legalni się znaleźli,
którzy ściągają pełno muzy i filmów -.-


Gram.pl zostało stworzone między innymi po to by wspierać legalny rozwój gier w Polsce. Rozmawianie o nielegalnym sofcie (w tym wypadku firmware) jest tak samo legalne jak rozmawianie o tym dlaczego mi nie działa płytka ściągnięta z internetu albo kupiona na bazarze. Ze wszystkimi pytaniami możecie się zwrócić do supportu dostawcy waszego firmware.

I dodam tylko że nie każdy ściąga filmy i muzę z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2010 o 13:24, nightfaler napisał:

Mnie by interesowało coś podobnego tylko, że przeszedł bym się z dyskiem (do kumpla)
i pościągał parę tytułów, po czym czy mógłbym grac w nie offline ?

Nie mógłbyś .Chyba ,że przeniesiesz licencję kupionych rzeczy na swoją konsolę .Wtedy offline pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 13:34, jackass napisał:

Nie .Jak kupisz nową konsolę możesz przenieśc HDD bez problemu i wszystko działa .Wszystko
oprócz save i achievementów zdobytych po banie .


A słyszałeś kiedyś może o blokadzie dysku? Czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 13:31, jackass napisał:

Ale mimo
wszystko wydaje mi się ,że to nie zadziała bo DLC przypisze się do jego konsoli i będziesz
musiał na 2 pady lecieć ,a nie dasz rady offline .

DLC miałem już wcześniej kupione i ściągnięte, więc chyba nie będzie tego problemu c''nie? :>

Dnia 17.01.2010 o 13:31, jackass napisał:

Nie .Jak kupisz nową konsolę możesz przenieśc HDD bez problemu i wszystko działa .Wszystko oprócz save
i achievementów zdobytych po banie .

GS mi się zaktualizuje? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 13:37, daemonaray napisał:

> Nie .Jak kupisz nową konsolę możesz przenieśc HDD bez problemu i wszystko działa
.Wszystko
> oprócz save i achievementów zdobytych po banie .

A słyszałeś kiedyś może o blokadzie dysku? Czy nie bardzo?

Przy banie dysk jest blokowany tylko na konsolę ,w której wtedy był .Po przeniesieniu na nową konsolę działa bezproblemowo .Albo inaczej ,nie dysk jest blokowany a konsola na korzystanie z niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 13:36, daemonaray napisał:

Rozmawianie o nielegalnym sofcie (w tym wypadku firmware) jest tak samo legalne jak rozmawianie
o tym dlaczego mi nie działa płytka ściągnięta z internetu albo kupiona na bazarze
.

Hahahahahahahahahahahhahahahahhahhahahahaha xDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 13:38, KlocekLego napisał:

DLC miałem już wcześniej kupione i ściągnięte, więc chyba nie będzie tego problemu c''nie?
:>

Ciężko powiedzieć .Moim zdaniem powinno zadziałać ,no ale po banie masz ograniczone korzystanie z HDD i MC .Spróbuj .

Dnia 17.01.2010 o 13:38, KlocekLego napisał:

GS mi się zaktualizuje? ;>

Nie.

Edit: Jeśli po banie działają ci dotychczas zainstalowane gry i cały stuff na nim to będzie działać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 13:53, nightfaler napisał:

Swoją drogą są jakieś dobre tytułu przeniesione z MS Live Arcade na PC ?

Braid ,Serious Sam HD ,Alien Breed są też na PC jak o to chodzi .Ale GfWL nie mają .Tinker ma i jest darmowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zarzucę takim newsem:

"If you''re one of the likely 13 people who purchased the online multiplayer-focused Left 4 Dead 2 on the Xbox 360 but don''t have an Xbox Live Gold account, here''s a heads up: Microsoft will be hosting a free multiplayer weekend for the game starting on January 15 (via Eurogamer). "

W skrócie - jeśli nie macie Golda, a lubicie odrywać członki od tułowia Hunterom, wypruwać wnętrzności Smokerom czy wymiotować na bezbronnego Coacha Boomerem w Left 4 Dead 2, a nie macie Golda to możecie to zrobić w ten weekend bez konieczności posiadania konta Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 14:33, Albii napisał:

Ja chętnie w BF''a pogram, bo w girsy już od dawna nie gram. ;p

No to ja mam czas gdzieś tak 20-23!Albo jutro od 9-11.Mój tag to CrummyAdi087pl LUb bez pl(ja ci wysłałem zaproszenie).Do zobaczenia na polu bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsza jest wersja polska Assassin Creed 2 czy angielska?

Opłaca się wziaść polską za 150 czy angielska za 120+bonus ta dodatkowa lokacja ;x?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 15:35, St0ck napisał:

Lepsza jest wersja polska Assassin Creed 2 czy angielska?

Opłaca się wziaść polską za 150 czy angielska za 120+bonus ta dodatkowa lokacja ;x?

Ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 15:35, St0ck napisał:

Lepsza jest wersja polska Assassin Creed 2 czy angielska?

Opłaca się wziaść polską za 150 czy angielska za 120+bonus ta dodatkowa lokacja ;x?

Wziąć się pisze .
Drogo tak polska ,swoją sprzedałem za 140zł z wysyłką i miała ona wgrana tą lokację od początku ,nie potrzebowała kodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w najbliższym czasie to niezbyt mogę grać, bo po prostu gra, jest u kumpla. ;p Jak się z nim odmienię to dopiero pogramy, a nastąpi to jak przejdę prototype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować