Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Tymczasem na Fun Dayu ogłoszono, że Kinio będzie kosztował 649 zł, a bundle z X-em Arcade 4GB 1299 zł. Migracja z zagranicznych kont Live darmowa i bezpłatna.

Podsumuję to komentarzem z Poly:

Jaka była reakcja xbox fun dayowców po ogłoszeniu ceny? Ktoś klaskał? Czy może to było tak:
-Darmowa migracja kont!
-HURRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
-(cicho) Kinio za 649
-HURAAA że co?
-DARMOWA MIGRACJA
-HURAAAAAAA
Owacjom nie było końca, na drugi dzień prasa podała że Polacy entuzjastycznie przyjęli cenę K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 20:35, Pile napisał:

Mam pytanie. Mam SW: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition na xboxa. W środku mam
dwie płyty. Obie zainstalowałem ale z której mam grać? Ma to znaczenie? Chodzi mi o to
żebym grał w "full konfiguracji".


Niestety tak się nie da z jednej płyty odpalisz tylko podstawkę a z drugiej tylko dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 20:35, Pile napisał:

Mam pytanie. Mam SW: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition na xboxa. W środku mam
dwie płyty. Obie zainstalowałem ale z której mam grać? Ma to znaczenie? Chodzi mi o to
żebym grał w "full konfiguracji".


Niestety tak się nie da, z jednej płyty odpalisz tylko podstawkę a z drugiej tylko dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 21:31, falcon33 napisał:

> Mam pytanie. Mam SW: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition na xboxa. W środku
mam
> dwie płyty. Obie zainstalowałem ale z której mam grać? Ma to znaczenie? Chodzi mi
o to
> żebym grał w "full konfiguracji".

Niestety tak się nie da, z jednej płyty odpalisz tylko podstawkę a z drugiej tylko dodatki.



Dzięki. Czyli robię podstawkę a potem odpalam dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, m$ obiecał darmową migrację kont, tylko nic o xbox live i konkretnej dacie, mam nadzieję, że coś powiedzią o tym na fun day''u. Po za tym szczerze mówiąc to się niepokoję. Czy wejdą z tym raz a dobrze do Polski, czy odkrywanie "nowych funkcji"(last.fm, i wszystko inne, co inni z zachodu już mają) dla nas będzie trwało kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez nowych funkcji jakoś się obędę, to mniejszy pikuś, najważniejsza migracja kont i kupionego contentu i wreszcie zdjęcie blokady regionalnej i normalne kupowanie w Marketplace bez bawienia się w VPN-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawić by Xbox odczytywał napisy do filmów? Ewentualnie jak je wkleić do filmu? Bo Google nie pomaga, nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 13:03, Sipso2008 napisał:

Jak sprawić by Xbox odczytywał napisy do filmów? Ewentualnie jak je wkleić do filmu?
Bo Google nie pomaga, nic nie działa.

Xbox nie odczytuje napisów z plików. Oczywiście w wersji oryginalnej, o przeróbkach nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 17:58, Albii napisał:

Ze wszystkich krajów, które mają własny Live, to tylko USA i kraje UK mają las fm.


To ciekawe bo mam konto na UK i u mnie ani last.fm ani ZUNE nie działa, z powodu nieobsługiwanego regionu. Spróbuję zmienić język dashboarda ale to raczej nie pomoże.

Co do filmu z napisami - po jakimś czasie szukania w końcu udało mi się wkleić napisy w film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 18:30, Sipso2008 napisał:

Co do filmu z napisami - po jakimś czasie szukania w końcu udało mi się wkleić napisy
w film.

Jak?

U mnie Last.fm działa, ale z niego nie korzystam, bo jest skopany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 18:35, Sandro napisał:

> Co do filmu z napisami - po jakimś czasie szukania w końcu udało mi się wkleić napisy

> w film.
Jak?

Ja używam ConvertXtoDVD, tworzy film z napisami i od razu wypala na płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 21:27, Dared00 napisał:

Tymczasem na Fun Dayu ogłoszono, że Kinio będzie kosztował 649 zł, a bundle z
X-em Arcade 4GB 1299 zł.


No co racja to racja komentarze na polygami`i pod tym tematem w 100% odzwierciedlają co tak naprawdę interesowało graczy :P.
Swoją drogą to może być dobra okazja do kupienia slima, chociaż ~1300 (- co tam sklepy utną) to i tak dużo ;|.
Najprawdopodobniej do następnych wakacji będę na to czekał, a w między czasie zobaczę jak się rozwija oczko microsoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 18:30, Sipso2008 napisał:

To ciekawe bo mam konto na UK i u mnie ani last.fm ani ZUNE nie działa, z powodu nieobsługiwanego regionu. Spróbuję zmienić język dashboarda ale to raczej nie pomoże.

... To jest jak z blokadami regionalnymi ip. i kraj na jaki konto jest zarejestrowane muszą się zgadzać. Trzeba mieć np: konto na UK i być podłączonym do neta w UK, albo robić VPN''y, czy inne bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 18:37, Albii napisał:

podłączonym do neta w UK

No, ale jak wprowadzą Live! do Polski to last.fm już powinno nam chodzić, prawda? Czy to tylko dla tych zza oceanu? Albii, powiedz, że nie. Ja chcę darmowego lasta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 19:27, Zabujca_Smokuf napisał:

> podłączonym do neta w UK
No, ale jak wprowadzą Live! do Polski to last.fm już powinno nam chodzić, prawda? Czy
to tylko dla tych zza oceanu? Albii, powiedz, że nie. Ja chcę darmowego lasta :(

Last chodzi tylko w USA i UK, jak już ktoś wyżej napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 18:36, Dared00 napisał:

Ja używam ConvertXtoDVD, tworzy film z napisami i od razu wypala na płytkę.

A można odpalić z pendriva zamiast wypalać za każdym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować