Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2010 o 14:38, Michal_Raven napisał:

Ile mógłbym wziąć za swojego Arcade Jaspera z dyskiem 250GB (na gwarancji), z jednym
padem, z headsetem, z kablem composite? Sama konsola kupiona w lutym.


Zależy w jakim jest stanie, ale jeśli jest w dobrym to stawiałbym na coś w okolicach 650zł.

PS Już Xbox nie pasuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mega problem. Właśnie dostałem stary dysk pamięci z xbox''a, więc chciałem wszystko ładnie przegrać. Zgrałem również stary/nowy profil, na którym działałem także już na nowym x''ie. Niestety teraz jestem w czarnej dupie, gdyż nic mi nie działa. Próbując zalogować się na moje konto, mogę przeczytać jedynie: "Dane konta usłudze Xbox Live są nieprawidłowe. Użyj profilu, który zawiera prawidłowe dane lub odzyskaj tag gracza". Próbując odzyskać tag gracza, wpisuje prawidłowe hasło (lub ew. inne, które używam na jakiejś stronie), za każdym razem podaje rzekomo złe hasło. Co mam robić, jakieś sugestie?

ps. oczywiście opcja "zapomniałem hasła" już wykorzystana, niestety na wp nie przyszedł ani jeden mail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was prośbę. planuje sprzedać zestaw xbox + gry. Możecie mi ją wycenić, za jaką sume bić się na allegro?

* Xbox Premium (20gb dysk)
* 2 pady oryginalne microsoftu bezprzewodowe
* Kable itp itd ect
* Gwara na xboxa wazna przez 2 lata u microsoftu (produkcja 2009)
* Posiada HDMI i nową płytę głowną, nie powinno być problemów z przegrzewaniem jak to miało miejsce w starszych modelach
* Nigdy nie przerabiana, działający XBOX Live

Gry:
* Fifa 08
* Fifa 09
* Fifa 10
* Fable 2
* Fight Night Round 3
* Mass Effect
* Burnout: Revenge
* Grid
* GTA 4
* Gears of War
* Forza 2
* Forza 3
* Fallout 3
* Battlefield Bad Company 2
* Oblivion
* Call of Duty 4
* Soul Calibur 2 (xbox1)
* Splinter Cell: CT (xbox1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 17:12, ThoruS napisał:

Witam, mam do was prośbę. planuje sprzedać zestaw xbox + gry. Możecie mi ją wycenić,
za jaką sume bić się na allegro?
/ciach/


Hmm..za konsole + reszta jakies 550 zł max.

Co do gier to już inna sprawa. Tak hurtem, to na oko patrząc max. 500zł. Najlepiej posprawdzaj z cenami na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś chętnego na chwilową wymianę profili żeby powymieniać DLC-ki i arcadówki, Najbardziej by mi zależało na DLC-kach do Mass Effect 2 (wszystkie poza Overlord i Cerberusem bo to mam) i Dragon Age. Moje profile z zakupionym stuffem:

Nr. 1
Arcade: Monkey Island 1&2, Star Trek:DAC

DLC do:
Mass Effect 1 (BDtS & Pinnacle Station)
Battlestations Pacific (Carrier Battles)
Mirror''s Edge (Pure Trials)
Ghost Recon AW 1
GRID (8-Ball)

Nr. 2
Arcade: Missile Command, Battlezone,

DLC do:
Burnout Paradise (Party Pack)
Gears 2 - All Fronts & Dark Corners (trzeba obchodzić blokade regionalną żeby ściągnąć)
Far Cry 2 (Fortunes Pack)
Forza 3 (VIP Car, Hot Holidays, Sidewinder)
Bioshock 2 (Minerva''s Den, Rupture Metro)
NFS Shift (Ferrari & Exotics)
Mass Effect 2 (Overlord)
Tom Clancy''s EndWar
Red Faction Guerrilla (Demons of The Badlands)

Namiary na mnie w sygnaturce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, może nieco głupie pytanie, ale po prostu nie wiem.
Gdzie są plomby gwarancyjne w Xboksie? Jedna na pewno jest z przodu od strony napędu pod przednim panelem obok przycisku włączania (ta srebrna). Są inne? Czy w ogóle są jakieś plomby nalepione na nie w środku konsoli? Jak np. nalepka Nvidii na kompie? Bo mam dziwne wrażenie, że z tyłu konsoli miałem jakąś nalepkę, ale teraz gdzieś zniknęła i nie wiem czy to była jakaś informacja czy plomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik - jestem w misji w Gears of War 2, gdzie jadę sobie słodko kopalnią, wpadam w przepaść i gaśnie mi silnik. Po odpaleniu go widzę przed sobą 3-4 (nie wiem dokładnie) stwory z mackami, które rozwalają mnie prawie od razu (zdążę oddać 1 strzał najczęściej). Zdesperowany obejrzałem nawet poradnik, ale tam koleś rozwala te "cosie" spokojnie, a one go prawie nie atakują. Dodam, że gram na przedostatnim poziomie trudności (ostatni jest zablokowany). Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to misja gdzie

Spoiler

musisz rozwalić tą wielką rybę?


Ewentualnie daj link do tego poradnika, bo z opisu ciężko mi przypomnieć co to jest za misja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Oj tutaj mało zębów nie połamałem. Trzeba się wykazać refleksem i strzelać jak te łapy się otwierają masz sekundy, więc trzeba ćwiczyć i tylko tyle. Innej rady niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 11:00, Mikex napisał:

Mam problemik - jestem w misji w Gears of War 2, gdzie jadę sobie słodko kopalnią, wpadam
w przepaść i gaśnie mi silnik. Po odpaleniu go widzę przed sobą 3-4 (nie wiem dokładnie)
stwory z mackami, które rozwalają mnie prawie od razu (zdążę oddać 1 strzał najczęściej).
Zdesperowany obejrzałem nawet poradnik, ale tam koleś rozwala te "cosie" spokojnie, a
one go prawie nie atakują. Dodam, że gram na przedostatnim poziomie trudności (ostatni
jest zablokowany). Any ideas?

Jak podnoszą nogi/macki żeby cię zaatakować, wtedy walisz w środek. Jak nogami stoją na ziemi to mają blok i nie ma co amunicji marnować. Musisz walnąć w każdego po kolei i nie dać się zaatakować, czas jest mały na to ale da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba za pierwszą próbą na insane zrobiłem. ^^

Skoro przy gearsach jesteśmy pomógłby ktoś fale 35-50 na nowhere ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 12:11, Albii napisał:

Ja to chyba za pierwszą próbą na insane zrobiłem. ^^

Skoro przy gearsach jesteśmy pomógłby ktoś fale 35-50 na nowhere ?


Ja to szukałbym kogoś do zrobienia od 10 do 50 fali xd. Bo 10 sam zrobiłem i dalej w pojedynkę mi się nie chce. Tyle, że w pojedynkę to i tak prawie nie możliwe. Dodam, że nie mam dlc i ja chciałbym raczej rozegrać Hordę na podstawowej mapie, byleby zdobyć achievmenta za to.

PS. All fronts collection w najlbliższym czasie też sobie ściągnę, tylko, że mam pytanie. Bo grę mam w wersji normalnej z polskiej dystrybucji. Czyli jak pobiorę ten dodatek z XBL, to będzie działał normalnie z nią?
Btw. domyślam się tylko, że będzie sie dało go w ogóle ściągnąć i nie wyskoczy mi okienko typu "Not for your region" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a ja właśnie chcę rozegrać tylko 35-50 na nowhere, które jest w dark corners DLC. Bo zostały mi tylko dwa aczivy, za hordy na nowhere i 100k killi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przeszedłem. Okazało się banalne, tylko ja myślałem, że to zawsze ta menda z przodu mnie rozwala, a to był ziom z boku ;D Anyway - thx for help ;)

@KloniskO

Ja z chęcią bym zagrał, np. dzisiaj około 23. I masz rację, dodatków nie da się ściągnąć - mam wersję GOTY i kod mogę sobie wsadzić. Mam nadzieję, że jak będzie Live! w Polsce, to stanie się użyteczny.

Jak coś, tu jest moje gg:

Spoiler

7441408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 15:50, Mikex napisał:

Ja z chęcią bym zagrał, np. dzisiaj około 23. I masz rację, dodatków nie da się ściągnąć
- mam wersję GOTY i kod mogę sobie wsadzić. Mam nadzieję, że jak będzie Live! w Polsce,
to stanie się użyteczny.

Jak będziesz chciał pobrać te AFC, gdy będzie polski live, to będziesz musiał przenieść konto na PL, albo zrobić nowe na polskę i z niego pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować