Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Sorry za to pytanie ale już chyba tylko tu ktoś mi odpowie normalnie:

Jak połączyć X360 do PC i streamingować pliki? Jaki kabel jest do tego potrzebny? Nie mam routera więc...

W googlach nie znalazłem nic pomocnego a temat o klocku jest po to żeby pytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 16:54, Hell_Knight napisał:

Jak połączyć X360 do PC i streamingować pliki? Jaki kabel jest do tego potrzebny? Nie
mam routera więc...


A masz Xboxa 360 podłączonego do Internet? Bo z tego co pamiętam to wystarczy połączyć do Internetu i mieć ten specjalny program. Mam jeszcze podejrzenie(jeśli nie da się po prostu Internetem), że można to zrobić kablem crossowanym, on powinien być w zestawie z Premium i Elite. Nie pamiętam dokładnie, czy to działa, bo ja to robiłem dawno, ale stwierdziłem, że jest niepotrzebne.

PS. Tyle, że z Internetem bez routera (czyli tylko modem, czy jak tam masz) też mogą być problemy, nie jestem tego pewien, bo ja zawsze miałem kompa pobierającego Internet z routera Wi-Fi, więc u mnie pewnie tak czy inaczej to działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Router do kompa, potem do xboxa (dwa kable Ethernet).
2. Xbox prosto do kompa (Ethernet Crossowany)

Polecam metodę numer 1. bo u mnie dwójka coś nie działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na gg.

@Albii

To znaczy, że nawet jakbym miał wersję gry GOTY, w której zdrapka na AFC jest dodana w fizycznej postaci, to też by mi nie zadziałało? I to znaczy, że ściąganięcie tego dodatku z Live''a, po czym odpalenie, będzie także nie możliwe?
Bo żeby nie było naturalnie jestem zarejestrowany na USA w 100%(po za pingiem, kóry zdradza mój region :/)
Jak tak, to pozostają tylko próby robienia tych cudów z proxy xd

Btw. Jak ty wszedłeś w posiadanie działającego AFC? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 16:54, Hell_Knight napisał:

Sorry za to pytanie ale już chyba tylko tu ktoś mi odpowie normalnie:

Jak połączyć X360 do PC i streamingować pliki? Jaki kabel jest do tego potrzebny? Nie
mam routera więc...

W googlach nie znalazłem nic pomocnego a temat o klocku jest po to żeby pytać ;)


Mi za to spób z bezpośrednim podłączeniem PC do x-a działał, właśnie przez ten crossowany kabel. Ogólnie to to samo co zwykły Ethernet (RJ45), tylko że własnie crossowany, i jeżeli takiego nie posiadasz, to w sklepach typu MM czy innych takich mają to bez problemu. Tylko ważne jest aby powiedzieć, że ma być ten crossowany ;) Koszt to grosze. Potem tylko pozostaje kwestia ustawienia Udostępniania multmediów w pc i innych takich kruczków, jeżeli by Ci coś nie działało. Ja to robiłem dawno, ale pomoc znajdziesz z tym w wielu miejscach w necie. Btw. z tego co wiem to takie dzielenie plików x-a i pc odbywa się przez Windows Media Center, co wcale nie jest mega fajne, ale cóż, chyba się inaczej nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 18:55, KloniskO napisał:

Btw. Jak ty wszedłeś w posiadanie działającego AFC? ;)

Jak już Nemezis powiedział, VPN. Troszeczkę kombinowania i można zasysać wszystko co ma blokady.
Jakby co to jakbyś kod wpisał, to byś miał "kupione" AFC, ale byś nie mógł go pobrać i byś mógł dopiero pobrać jakbyś zrobił obejścia VPN''ami, pojechałabyś ze swoją konsolką do burgerów i tam pobrał, albo poczekał na polskiego Live, przeniósł konto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 20:12, Albii napisał:

> Btw. Jak ty wszedłeś w posiadanie działającego AFC? ;)
Jak już Nemezis powiedział, VPN. Troszeczkę kombinowania i można zasysać wszystko co
ma blokady.
Jakby co to jakbyś kod wpisał, to byś miał "kupione" AFC, ale byś nie mógł go pobrać
i byś mógł dopiero pobrać jakbyś zrobił obejścia VPN''ami, pojechałabyś ze swoją konsolką
do burgerów i tam pobrał, albo poczekał na polskiego Live, przeniósł konto. ;)


A no tak. Muszę tego spróbować, kombinowania się nie boję, tylko szkoda, że jeszcze te opłaty w tych serwisach za możliwość takigo podłączenia... W sumie w tych tańszych to 5 zł na 24 h plus zamrażanie.

PS. W poprzednim poście pisałem o tym, że ping, a nie ping bo mi się po@^&ło tylko IP -.- W każdym razie wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubel, ale edycja mi minęła.
Ostatnio zacząłem myśleć nad headsetem do xboxa 360-tki, bo ten dołączony do konsoli gdzieś się zapodział, a będę czasem grywał w co-opie i by wypadało mieć. A więc pytanie: czy ten od m$ wypluwa z siebie tylko głosy innych graczy, czy dźwięki z gry też są przez niego produkowane? :P Bo akurat słuchać to mam z czego, lepsze głośniki i nie chciałbym być atakowany czymś z tych popierdółek. A tak po za tym, to zna ktoś może jeszcze jakieś alternatywy do tych oryginalnych od x-a? Tylko może lepszej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 01:37, Diverso napisał:

I do śpiewania też jest.

Ale ze śpiewaniem to porażka jest, przynajmniej u mnie. Jak grałem w metallicę to łatwiej było piszczeć niż perfekcyjnie wykonywać tekst piosenki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 18:59, Albii napisał:

> I do śpiewania też jest.
Ale ze śpiewaniem to porażka jest, przynajmniej u mnie. Jak grałem w metallicę to łatwiej
było piszczeć niż perfekcyjnie wykonywać tekst piosenki. :(

Ale się da ;) Jak przyjeżdża do ciebie rodzinka, to zawsze możesz im odpalić Band Hero na easy i niech się bawią ;) Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić Gearsy dwójkę, ale widzę, że coś polska wersja ma problemy z... czymś tam. Więc tak: gdzie muszę GoWa kupić by móc grać bez problemów przez sieć z DLC i w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 22:17, Sipso2008 napisał:

Chcę kupić Gearsy dwójkę, ale widzę, że coś polska wersja ma problemy z... czymś tam.
Więc tak: gdzie muszę GoWa kupić by móc grać bez problemów przez sieć z DLC i w ogóle?

To nie ma znaczenia, gdzie kupisz.. Musisz obejść blokadę regionalną, albo czekać do polskiego live''a, aby móc pobrać dodatki. Z graniem przez sieć nie będzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja nie ma żadnych problemów. Jedynie dodatkowy poziom single ma kilka zdań po polsku a resztę po angielsku.
Co nie zmienia faktu iż dlc teraz nie pobierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować