Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2010 o 19:27, Zabujca_Smokuf napisał:

> podłączonym do neta w UK
No, ale jak wprowadzą Live! do Polski to last.fm już powinno nam chodzić, prawda? Czy
to tylko dla tych zza oceanu? Albii, powiedz, że nie. Ja chcę darmowego lasta :(

Poczekaj trochę dostaniesz jakieś eska fm czy zet fm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 20:24, nightfaler napisał:

Poczekaj trochę dostaniesz jakieś eska fm czy zet fm :P

A idź mi z tym :P Nie mam ochoty słuchać jak Rihanna śpiewa o swoich beztroskich podróżach z parasolką.
...no chyba, że metal remix. Wtedy abonament to zet.fm biorę z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 11:45, The_Nemezis napisał:

Ma być razem z premierą kinecta, czyli w listopadzie.


No to się zobaczy...

@Albii
>Ze wszystkich krajów, które mają własny Live, to tylko USA i kraje UK mają las fm

Ależ oczywiście, czy czasem nikt nie wspominał wcześniej o dziwnych praktykach m$?
Ja na prawdę nie rozumiem, jak taki wielki koncern, zarabiający tyle kasy, może mieć problemy z wprowadzeniem pełnej funkcjonalności live''a w Europie. Fajnie, że Amerykanie mają(oni to wszystko mają jak zwykle) i UK tez, ale od kiedy europa jest niewarta podjęcia takich starań, skoro tutaj mają także wielu użytkowników? Nie wspominam o Azji, bo tam x-y nie mają zbycia(Sony wszystko zjada :)).
Więc takie "features" jak kupowanie zawartości, wypożyczanie i kupowanie filmów i muzyki(zune itp.), last.fm, czy wreszcie facebook i twitter(to akurat niepotrzebne :)) są pod znakiem zapytania.
No, ale grunt, że m$ pozbędzie się wreszcie posądzania o wybrakowane produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 20:34, Mikex napisał:

http://allegro.pl/kabel-hdmi-hdmi-2m-gold-1-3b-2560x1600p-full-hd-i1206898498.html

Czy jest w ogóle sens kupować taki kabel hdmi do X''a? Chcę sobie podpiąć go do TV, a
najtańszy kabel hdmi jaki znalazłem w sklepie kosztował 35zł - Carrefourowy ;P


Ja bym miał wątpliwości nawet do kabla hdmi za 20 zł, ale w sumie ostatecznie to tylko 3,50zł, może zostaniesz miło zaskoczony ;), acz nie zdziwiłbym się jak się okakże, że za kilka misięcy się rozleci xd Wiadomo, że to działa i to "też", ale to zależy od wymagań :) Jeśli masz hd tv, to ja sam preferuję wówczas połączenie kablem component(rzecz jasna też ma full hd) i ponoć oferuje lepsze, żywsze kolory i muszę przyznać, że coś w tym jest, bo obraz jest "lepszy" jak na moje oko. No i kwestia tego czy jest sens faktycznie w drogim kablu, jeżeli tv jest całkiem przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, component nie mam, ale mam VGA BigBena - czy w takim wypadku w ogóle jest sens kupować przewód hdmi? A TV mam 42 cale, plazma Panasonic Viera bodaj. Full HD of course ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc - wróciłem z Xbox Fun Day i muszę powiedzieć, że było bardzo, bardzo dobrze. Co prawda - problemy organizacyjne itp, ale pamiętajmy, że impreza - włącznie z pożywieniem - była darmowa ;] Poza tym, człowiek nie zawsze ma okazję przetestować tyle gier przed premierą (F1 2010 FTW! :D). Ogólnie - jestem BARDZO zadowolony z wyjazdu ; ]

Xbox Alko Night rządziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 20:50, Mikex napisał:

Hm, component nie mam, ale mam VGA BigBena - czy w takim wypadku w ogóle jest sens kupować
przewód hdmi? A TV mam 42 cale, plazma Panasonic Viera bodaj. Full HD of course ;D


Szczerze powiem, że nie wiem jak kable vga radzą sobie w wysokach rozdzielczościach na TV o przekątnej 42", ale na pewno nie tak dobrze jak hdmi. Inna sprawa, to że o ile się orientuję to masz ten lepszy kabel " Big Ben VGA HQL"? Jeżeli tak to na prawdę trudno mi powiedzieć, bo nie korzystałem nigdy w takich rozdziałkach z vga.
Ale osobiście radzę Ci wypróbować, jeżeli masz taką szansę i porównać, to co ci da hdmi(niekoniecznie za 3,5 zł ;) i vga, którego już masz. A jeżeli nie, to po prostu nie wiem, ale na pewno dla mnie 42" full hd i vga nie brzmi dobrze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko techniczne, mam zamiar bawić się w VPN żeby kupić kilka pełniaków i dodatki do Gearsów, chcę skorzystać z tego hosta: http://www.usaip.eu/en/index.php ale przy wybieraniu opcji dostępu co powiniem wybrać, jest:
Shared IP + incoming port 0 USD / -
Dedicated / Static IP 4 USD / -
IP pool of 10 addresses 3 USD / -

Przypuszczam że opcja nr. 2 czy to nie ma znaczenia?
Z poradnika korzystam tego: http://xboxforum.pl/online-xbl-f165/blokada-regionalna-marketplace-odblokowanie-%5Bvpn%5D-13252.html ten na online center jest trochę zdeaktualizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osiągnięcia w Star Wars:TFU polegające na zabiciu np. 500 przeciwników daną mocą muszę robić przy jedym gameplayu czy liczy się ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 14:09, Pile napisał:

Osiągnięcia w Star Wars:TFU polegające na zabiciu np. 500 przeciwników daną mocą muszę
robić przy jedym gameplayu czy liczy się ogólnie?


O ile dobrze pamiętam to ogólnie, dobre miejsce to prolog vaderem w jednym miejscu masz ciągły respown szturmowców a w innym wookich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję modzić tego VPN-a ale coś nie wychodzi. Używam Win 7, nowe połączenie z proxy zrobiłem, właczyłęm udostępnianie i zaznaczyłem PPTP i działa jak widać na foto (a to niżej to połączenie klocka z kompem). Używam lapka z wifi który łączy się bezprzewodowo z routerem a tenże z modemem od dostawcy (Dialog). Problem w tym że po podłączeniu klocka z PC ten pierwszy wywala się przy testowaniu połączenia i to już na etapie X360-->sieć. Normalnie klocek łączy się z netem będąc podpiętym kablem pod router a na okoliczność VPN kabel przepiąłem do sieciówki w lapku.

20100830152752

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem SW:TFU i nie wiem jak to interpretować. Fabuła wydaje się nie zgadzać z filmem. Myślicie że tak ma być czy zostanie to wyjaśnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 22:00, Pile napisał:

Przeszedłem SW:TFU i nie wiem jak to interpretować. Fabuła wydaje się nie zgadzać z filmem.
Myślicie że tak ma być czy zostanie to wyjaśnione?


Wychodzi druga część, się zobaczy ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 22:00, Pile napisał:

Przeszedłem SW:TFU i nie wiem jak to interpretować. Fabuła wydaje się nie zgadzać z filmem.
Myślicie że tak ma być czy zostanie to wyjaśnione?


Witamy w świecie SW - tutaj od lat się już nic nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 22:00, Pile napisał:

Przeszedłem SW:TFU i nie wiem jak to interpretować. Fabuła wydaje się nie zgadzać z filmem.
Myślicie że tak ma być czy zostanie to wyjaśnione?

Napisz konkretnie co według ciebie się nie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 13:19, knopfler napisał:

> Przeszedłem SW:TFU i nie wiem jak to interpretować. Fabuła wydaje się nie zgadzać
z filmem.
> Myślicie że tak ma być czy zostanie to wyjaśnione?
Napisz konkretnie co według ciebie się nie zgadza?

jak wybrał zakończenie DS - to praktycznie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 14:36, Henrar napisał:

jak wybrał zakończenie DS - to praktycznie wszystko :)

No tak ale przy tym zakończeniu nie ma filmowych części później tylko są te alternatywne kontynuowane w książkach i DLC. Ale mi chodzi o kanoniczne zakończenie, wtedy wszystko się zgadza IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować