Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 19:06, Rumcajs52 napisał:

>
Do gier?
Oczywiście że konsola sama pobiera, trzeba tylko włożyć płytkę z grą, i włączyć grę :)


A to to akurat wiem ale mam na myśli do systemu czy dashboarda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:18, nightfaler napisał:

> >
> Do gier?
> Oczywiście że konsola sama pobiera, trzeba tylko włożyć płytkę z grą, i włączyć
grę :)

A to to akurat wiem ale mam na myśli do systemu czy dashboarda ?

to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:37, jackass napisał:

> > >
> > Do gier?
> > Oczywiście że konsola sama pobiera, trzeba tylko włożyć płytkę z grą, i włączyć

> grę :)
>
> A to to akurat wiem ale mam na myśli do systemu czy dashboarda ?
to samo


To znaczy że same sie sciągają jak są dostepne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 09:57, nightfaler napisał:

> > > >
> > > Do gier?
> > > Oczywiście że konsola sama pobiera, trzeba tylko włożyć płytkę z grą,
i włączyć
>
> > grę :)
> >
> > A to to akurat wiem ale mam na myśli do systemu czy dashboarda ?
> to samo

To znaczy że same sie sciągają jak są dostepne ?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody 48h możesz używać ile razy chcesz, nie ma na to ograniczeń.

Co do rejestracji, Twój wybór, czy chcesz płacić w dolarach, czy w funtach ;-) Osobiście jestem zarejestrowany na Anglię i nie narzekam - ale przyznaję, że nie kupuję.
... poza tym cena w Microsoft Points jest stała, więc kraj w przypadku zakupu rzeczy z Marketplace nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, dostałem rod''a i zastanawiam się nad kupnem nowego dziecka M$.
I stąd moje zapytanie.
Czy jak kupię wersję Arcade za 699 i przełożę dysk o pojemności 20GB ze starego x''a wszystko będzie działać poprawnie ?
I czym się różni wersja Arcade od Premium (oczywiście mówię o wersjach wyposażonych w złącza HDMI, ponieważ mój stary xbox był tego pozbawiony i wszyscy już wiedzą jak skończył) ?
Z góry dzięki za odp.
Pozdrawiam Qbasmok007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko, bo przestałem śledzić temat, może będziecie lepiej zorientowani - wiecie co z tym nowym padem do X-a? Tym jasnozielonym, z nowym, lepszym krzyżakiem, który stworzony został - rzekomo - na potrzeby PES-a i czwartego Street Fightera.

Ceteris Paribus > mam amerykańskie konto, początkowo miałem dostęp do Video Marketplace, później to ucięli, ale nadal mam tańszego golda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:33, Spaykus napisał:

Ja mam pytanko, bo przestałem śledzić temat, może będziecie lepiej zorientowani - wiecie
co z tym nowym padem do X-a? Tym jasnozielonym, z nowym, lepszym krzyżakiem, który stworzony
został - rzekomo - na potrzeby PES-a i czwartego Street Fightera.

Ceteris Paribus > mam amerykańskie konto, początkowo miałem dostęp do Video Marketplace,
później to ucięli, ale nadal mam tańszego golda :)

No ja tam trochę czytałem o nim na necie.

Było o nim głośno na GC 08. Premiera jego ma być podobno na 24 października. Aaa no i liczba tych padów niestety będzie ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:36, Meykan napisał:

Było o nim głośno na GC 08. Premiera jego ma być podobno na 24 października. Aaa no i
liczba tych padów niestety będzie ograniczona.


Tyle to wiem, ale nigdzie pre-orderów na to nie widzę. Żadnych informacji od czasu GC chyba nie było :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:33, Spaykus napisał:

Ceteris Paribus > mam amerykańskie konto, początkowo miałem dostęp do Video Marketplace,
później to ucięli, ale nadal mam tańszego golda :)


Rozumiem, że kupujesz go bezpośrednio z konta a nie na aukcjach typu allegro. Moje konto niema raczej możliwości płatności zagranicą więc chyba jak dal mnei to nie będzie żadnej różnicy czy Anglia, czy US i A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 12:06, Ceteris Paribus napisał:

Rozumiem, że kupujesz go bezpośrednio z konta a nie na aukcjach typu allegro. Moje konto
niema raczej możliwości płatności zagranicą więc chyba jak dal mnei to nie będzie żadnej
różnicy czy Anglia, czy US i A.


No właśnie kupuję kody. Taniej jest po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Jak podłączę modem do mojej 360-tki, żeby zaktualizować oprogramowanie tak,żeby można było oglądać filmy i słuchać muzyki z odtwarzacza mp4 - na razie wskakuje komunikat, żeby zaktualizować - to, czy muszę mieć hdd, czy wystarczy zwykła dołączona do zestawu Arcade karta pamięci z 256 MB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupiłem HDD, wszystkie aktualizacje ściągały mi się na kartę pamięci. Bez problemów. Małe są. Duże będzie dopiero uaktualnienie New Xbox Experience czy jak to się nazywa:) Ale i tak podstawowa wersja będzie zajmowałą 128MB. I odsyłam do strony głównej gram.pl, gdzie jest info o tym, co M$ zrobił dla posiadaczy Arcade i Core. Tyle że polska nie istnieje dla M$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:06, destro177 napisał:

Zanim kupiłem HDD, wszystkie aktualizacje ściągały mi się na kartę pamięci. Bez problemów.
Małe są. Duże będzie dopiero uaktualnienie New Xbox Experience czy jak to się nazywa:)
Ale i tak podstawowa wersja będzie zajmowałą 128MB. I odsyłam do strony głównej gram.pl,
gdzie jest info o tym, co M$ zrobił dla posiadaczy Arcade i Core. Tyle że polska nie
istnieje dla M$...


OK, thx wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:51, Klimos napisał:

> Może ktoś podać jakiś przykladowy adres w Angli?

14 Wren Street
CV2 4FT Coventry


Dzięki, wystarczy że to wpisze i będie dobrze rozumiem? Jak costo się jeszcze odezwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować